Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. Автор - фанат мультиків про Русалоньку чи Вінкс?grin

  По суті твору: нема конфлікту, сюжет дуже простенький - екскурсія у місто підводних жителів, нема розв'язки - ну побував у місті і що? Дуже багато помилок. Викликає подив деяка деталізація - наприклад, про запах повітря (він же ж у масці був, під водою... уявляєте, як це - внюхати кисень, коли сам режим дихання не дозволяє таких маневрів?) про країни, про англійську мову героя на ймення Назар... Як на мене, усе те зайве.

  Загалом, оповідання підліткове, а може, навіть, й ще для молодшого читача (моя донька Вінксами відхворіла у 6-7 років, напр.).

  В цілому, все.

  Удачі!

 2. Погоджуся з попереднім коментатором. Дуже якось по-дитячому.smile Купа помилок. Як казала мені вчителька: "Молодець, сідай — два".

  Авторе, спробуй наступного разу дати своє оповідання комусь почитати, щоб вказали на недоліки. Чи попроси, щоб приділили тобі кілька годин уваги. Разом із сестрою, братом, кумом, сватом, чи хто є під рукою пройдіться текстом і перевірте помилки. Самому це зробити дуже важко — здається, що все ідеально.

  Успіху!

 3. Опис кесонної хвороби від фаната "Русалоньки". Якщо все описане марення, то логіки в ньому шукати не варто. Якщо ж ні...

  От мені що стало цікаво: героїня не роздягалась стрибаючи у воду. Але у воді вона уже відростила хвіст... то питання.

  Що з одягом? smile Ну гаразд, облишимо неповнолітніх діснеєвських русалок, з одягом вони чи без, але яким боком описана істота схожа на нежить - душу нехрещеної дитини чи утоплениці - слов'янську русалку?

 4. 2015-10-02 в 20:20:44 | Корвін

  оповідання про підводний світ, так, трохи наївно і просто. Але перспективно, додати інтриги, раптовості і все буде добре

Вернуться на страницу