Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. Автор - фанат мультиків про Русалоньку чи Вінкс?grin

  По суті твору: нема конфлікту, сюжет дуже простенький - екскурсія у місто підводних жителів, нема розв'язки - ну побував у місті і що? Дуже багато помилок. Викликає подив деяка деталізація - наприклад, про запах повітря (він же ж у масці був, під водою... уявляєте, як це - внюхати кисень, коли сам режим дихання не дозволяє таких маневрів?) про країни, про англійську мову героя на ймення Назар... Як на мене, усе те зайве.

  Загалом, оповідання підліткове, а може, навіть, й ще для молодшого читача (моя донька Вінксами відхворіла у 6-7 років, напр.).

  В цілому, все.

  Удачі!

 2. Погоджуся з попереднім коментатором. Дуже якось по-дитячому.smile Купа помилок. Як казала мені вчителька: "Молодець, сідай — два".

  Авторе, спробуй наступного разу дати своє оповідання комусь почитати, щоб вказали на недоліки. Чи попроси, щоб приділили тобі кілька годин уваги. Разом із сестрою, братом, кумом, сватом, чи хто є під рукою пройдіться текстом і перевірте помилки. Самому це зробити дуже важко — здається, що все ідеально.

  Успіху!

 3. Опис кесонної хвороби від фаната "Русалоньки". Якщо все описане марення, то логіки в ньому шукати не варто. Якщо ж ні...

  От мені що стало цікаво: героїня не роздягалась стрибаючи у воду. Але у воді вона уже відростила хвіст... то питання.

  Що з одягом? smile Ну гаразд, облишимо неповнолітніх діснеєвських русалок, з одягом вони чи без, але яким боком описана істота схожа на нежить - душу нехрещеної дитини чи утоплениці - слов'янську русалку?

 4. 2015-10-02 в 20:20:44 | Корвін

  оповідання про підводний світ, так, трохи наївно і просто. Але перспективно, додати інтриги, раптовості і все буде добре

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)