Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. Оповідання, звісно ж, хороше.

  Принаймні, не нудне.

  Напруга росла, росла. Лякала, лякала...

  Але... Де завершення?

  У назві файлу? І тепер треба думати, що перед ніби-то швидкою смертю людина проживає віртуальні, але цілі пів-року? Це надто жорстоко... І не підтверджено?

  Якби потвори таки дістались до нього в останню мить, а вмерли би всі й разом – то було би краще. Приємніше smile Тоді оповідання влилось би у горді лави творів-застережень проти безкоштовних сирів.

  А так – воно у якомусь підвішеному стані...

  Як і читачі! Думаєте стерплять? grin

 2. Сподобалось. Напруга -- є, сюжет добре тримає увагу. Особливо круто, що розв'язка не проговорюється штучно, а поступово доходить до читача. Непоганий прийом, домогтися якого, на мою думку не так вже й просто.

 3. Сподобалося. Цікаво передано божевілля ГГ та зростання напруги.

  Успіхів на конкурсі!

 4. 2018-03-25 в 20:05:04 | Лісовик

  Імпонує грунтовно проведена робота. Принаймні автор дає читачу свободу вирішувати, що саме відбувається в оповіданні.

 5. Буду малослівним: це просто шедевр, людоньки! snake

  Трилер, то взагалі найтяжчий жанр. Але тут просто таки фантастичний психологічний трилер з елементами (уявного?) божевілля ГГ. Дуже круто, коли це вдається зробити атмосферно, щоб чепляло - і тут це таки вдається (сліпота, обмеження свободи, штучна дівчина, рвані спогаді й події). Ще й двозначний фінал - вишенькою на торті! Браво! Мені тут придиратися ні до чого cool smirk

 6. це просто шедевр, людоньки!

  cool smile

 7. Написано добре. Але, після того, як я обміркував цей твір, зрозумів, що він є зразком гарного втілення канонів, але не несе у собі ніякої логіки. Як і у багатьох творах подібного жанру, послідовність пренесена у жертву атмосфері. Атмосфра є. Все клас. Але якщо вдуматися, то вся ця ситуація абсолютно абсурдна. Якісь доктор кудись на реальному зорельоті везе когось, кого доводить до божевілля, бо це така у нього методика відновлення зору. Клас. Доктор Менгеле. З бюджетом на зорельот. І відсутністю мозку. Тобто, поки "Я" бігав наосліп по коридору, вони за ним не спостерігали? І він просто зайшов у рубку? І без кодів доступу? Нє, ну ясно, у майбутньому системи безпеки - зайва річ. Кому вони там взагалі потрібні?

 8. Я прямо скорблю, що стільки народу тут чипляється до логіки. Погано, видно, дуже у нас погано з обізнаністю в жанрі психологічного та нуарного трилера... blank stare

  Вибачте, здається я втрутився у розмову red face

 9. Дякую.

  Дуже гарне оповідання. Можливо, варто було б трохи розвинути появу невідомо звідки М-двигунів. Тоді було б трохи зрозуміліше.

  Оповідання у друге коло.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)