Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. Атмосферне оповідання. Як наживо уявляв "танк", що мчить на дорозі і природні дива планети. Із зауважень: природні дива чудові, але яку роль у сюжеті відіграв "поєдинок" ГГ з тим самим "рослинозавром"? Чи тільки щоб показати, яка тут небезпечна флора і її не можна пускати в інші світи?

  Авторе, сподобалось. Успіху!

 2. яку роль у сюжеті відіграв "поєдинок" ГГ з тим самим "рослинозавром"?

  Строго функціональну: показати, що джунглі небезпечні. Й у перспективі схилити екіпаж танка до думки про підвищення швидкості перед можливістю сховатися від грози в лісі. Ну і для оживляжу, не без цього smile.

  Док, дякую за кометар!

 3. Вітаю, авторе!

  Сподобалосяя, і додати більше нічогоsmile

  Успіхів та наснаги!

 4. І справді атмосферна річ. Енергетично насичена.

  Думаю, що авторові слід пишатися своїм витвором, бо він на правильній дорозі. Не хочеться зупинятися на дрібних мовних огріхах (то вже для редактора, бо ж мусить і він свої гроші відпрацьовувати), бо, здається, здогадуюся, хто автор. Якщо не помилюся, то буду пишатися своїм умінням читати почерки і справді потенційно дуже талановитих фантастів. Авторові подяка. Успіх не за горами. Буду радий колись мати у своїй бібліотеці книжку з автографом.

 5. І справді атмосферна річ. Енергетично насичена

  Оскільки вже перечитав всі оповідання конкурсу, можу уточнити: НМСД - найатмосферніше на нинішньому конкурсі. Не хочу загадувати, щоб не зурочити, але... Один з безумовних лідерів, однозначно.

 6. ну що сказати. Гарний твір,все вдалося. Тримає в напружені, є таємниця, стиль, почуття гумору. Зустріч із небезпекою оживлює твір, цікавими є діалоги між героями. Коротче, сподобалося.

 7. Дуже симпатичне оповідання. На мій погляд, треба ще попрацювати над технічною стороною, вичитати, зробити мову більш рівною. Але, безсумнівно, добра основа є. Дякую та успіхів Вам!

 8. опис-опис-опис, діалог-діалог-діалог. Опис-опис-опис - діалог-діалог-діалог. Ідея.

  А ідея один в один як у пана Леоніда Кудрявцева, цілий цикл "дорога миров"

  "Світ Крил" більш-менш саме про це - люди знайшли і досліджують дорогу з якої можна попадати в різні світи. Раджу почитати, колись мені подобалось, хоч у автора своєрідна манера писати.

 9. Спасибі коментаторам за слушні зауваги, намагатимуся врахувати їх надалі.

  А ідея один в один як у пана Леоніда Кудрявцева, цілий цикл "дорога миров"

  Навіть не знаю, комплімент це чи звинувачення, бо про такого автора чую вперше. Маю великий сумнів, що ідеї взагалі дотичні, бо в даному творі Дорога - лише данина темі конкурсу. Ідея, як на мене, інша.

 10. Сильна оповідка, гарно зображений світ, та й взагалі, формувати фінальний топ мені було важко, як ніколи. Можливо, ідея не нова, та написано гарно, читалося цікаво. Правда, герої на фоні світу трохи загубилися - хотілося б більш яскравих рельєфних персонажів, бо якщо герой ще якось сприймається, то його напарниця - то лиш частина антуражу. Але, знову ж таки, то чисто особиста думка.

  Автору удачі!

 11. Сновидо, дяка за відгук! Ваша думка багато в чому збігається з авторською. Психологізм мені дається складнувато, треба ще працювати й працювати в цій царині.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)