Вернуться на страницу

Comments: 10

 1. 2019-11-27 в 00:31:05 | Читачка

  Щось сумніваюсь, що статеве збудження вповільнює дію наркоти - серцебиття підвищується, тож кров жене швидше - а наркота разом з нею.

  Ну і те, як головний герой впорався з електронним замком - теж художня умовність за межеюsmile

  Мова непогана, читається легко.

 2. Дякую, Читачко. Статеве збудження може сповільнити дію умовного вигаданого наркотика, якщо він діє саме за рахунок впливу на ті ділянки мозку, які активуються при статевому збудженні. Але, безумовно, все те мало би пояснитися в тексті, а не в коментарі, тому зауваження таки слушне, ще раз дякую.

  А от з електронним замком - на примітивні замки така штука справді спрацьовує.

 3. 2019-12-04 в 19:26:56 | Рав Еліезер

  Легке, красиве, оптимістичне до легкої наївності, миле оповідання в дусі Fully Automated Luxury Queer Space Post-Prohibition. Майже кабалістичне.

  Ідея проста і з тим же прекрасна і вічна, подана дотепно та з іронією.

  Досить нереалістичне (схоже, не в свідомості, або й не в житті автора), і якщо спочатку цей нереалізм цікавий і дотепний — то від моменту приходу (есхатологічний каламбур) і світового гаплика — уже радше смішний.

  Я не дрочив, але прочитав із задоволенням.

 4. Мені чомусь оповідання здалось неприємним.

  Збудження партнерки в той час, як самому дуже хочеться в туалет, уявляється не надто романтичним моментом. І ще той момент, що жінка була майже непритомною, не додає приємності в сюжет.

  Добре, що все закінчилось добре, і головний герой таки добіг до кабінки)))

 5. 2019-12-09 в 17:49:40 | Рав Еліезер
  Добре, що все закінчилось добре, і головний герой таки добіг до кабінки)))

  Втішно, коли герой виявляється не засранцем)

 6. 2019-12-10 в 14:12:21 | Пройдисвіт

  Як я розумію - герой, після героїчного порятунку, не обхезався і героїчно сконав на параші?

 7. Як я розумію - герой, після героїчного порятунку, не обхезався і героїчно сконав на параші?

  Я вирішив не вказувати, чи він помер, щоб читач сам обирав, як думати. Але в моєму уявленні про твір - так, безумовно, головний герой помер.

 8. 2019-12-10 в 22:53:14 | Шпрота

  Яка кльова медицина! Персонажі взагалі не бувають тверезими й чистими від наркоти - але ж диви, не виздихали як вид ще на початку ери щастя)) Але тут таке діло, що, мабуть, іноді й до окулярів не встигають дотягтися - мир праху цих відчайдухів.

  Якщо серйозно, мені сподобалося в тій оптимістичній частині, де про "а чо такого": ну гомосексуали, ну ок, ну неголені ноги, ну повненька жіночка - своя естетика. Це, власне, як на мене, сексуальна еволюція здорових людей, а все інше, що відбувається в оповіданні, - ото вже сексуальна еволюція курців)

  Було б прикольно, якби з цього почався роман про сповзання цих гедоністів назад в сувору еру збиральництва, мисливства і патріархату. А тоді назад до світла рівності й толерантності.

 9. 2019-12-10 в 23:01:17 | Рав Еліезер
  Було б прикольно, якби з цього почався роман про сповзання цих гедоністів назад в сувору еру збиральництва, мисливства і патріархату. А тоді назад до світла рівності й толерантності.

  А твістом виявляється те, що світ, який вони створюють у підсумку — наш.

 10. а все інше, що відбувається в оповіданні, - ото вже сексуальна еволюція курців)

  У вас просто не було сексу під наркотою, ящітаю wink

  Ні, якщо серйозно, то наркотики не такі небезпечні, як вам видається. Тим паче у світі технічної утопії з крутезною медициною. Ю бетер білів мі cool smirk

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)