Вернуться на страницу

Comments: 13

 1. це класно) просто, легко, читається як по маслу. Може, назва трохи невдала, бо я очікувала жестячка, креативного божевілля, а тут зовсім інша веселуха) А ще лишилося відчуття ніби робота була написана окремо, а останній абзац щоб припасувати її до теми конкурсу. Просто їжак не був гг. І потім бац, його мрія подається як мрія твору (принаймні я це так сприйняла). Думаю, з таким-то рівнем можна легко зробити мрію головною, стержнем усього, і завити довкола неї сюжет. У будь-якому разі, оповідання кльове) Автору, respect)

 2. 2016-09-07 в 16:29:02 | Спостерігач
  Було як завжди холодно, адже вона розміщувалася над рефрижератором зі зразками.
  - тобто було страшенно спекотно від радіаторів морозильної установки. А ще до пристрою з міксування тваринок люди вигадали системи опалювання та кондиціонування.

  не визнають розробку безкорисною
  - а чого це військових цікавлять тваринки з надмірною схильністю до доброчинства? Чи навпаки без неї? Чи мався на увазі: "негодящий, непридатний"

  і далі почалась маячня....

  Вони діти у пісочниці чи науковці? НІ звісно весело створювати щось і дивитись як воно живе. Але з часу як людство перейшло на ГМО і припинило створювати види замішуючи їх з ураном в діжці. Без тестів їх не випускають. Нарада на три людини. Тобто конторка невеличка. І певно забавка дорога.... та хай навіть ні. Має бути база даних, відео спостереженя, і звісно зв'язки з владою. Ті ж військові які ніфіга не зацікавлені аби очкарики сіли в калюжу і лабу закрили до того як очкарики створять гібрид овчарки та акули.

  І шось мені підказує що така лабораторія здатна купити з десяток приватних детективів. І і взвод смертників ІГІЛ для підтримки.

  Раптом вони теж розмножаться? Ми ходимо колу.
  Що значить раптом? Вони біологи чи де? Вони свідомо керуючи процесом творення виду створили гібрид який може розмножуватись. Що їм заважає зробити навпаки? Чи зробити тільки одну стать?

  Нам нададуть партію керованих наноботів.
  - якщо технології вже там то немає потреби у гібріді. Роботи здатні винишити подібний гібрид. Особливо коли він локальний. А гібрид спалився локально.

  не толерантним до вірусу Зіка
  - це ж добре? Навпаки толерантність - ознака слабкого імунітету.

  А от розборки в середині кампанії та стара добра зраза. Гарно.

  Нащо закінчення про їжака абсолютно не зрозуміло.

  Висновок: ні це не класно. Але точно добре. Легко читається і має не погане подання сюжету. І це аж третє оповідання з нормальним початком. Але мені цього мало wink.

 3. 2 Амі

  Дякую, мені дуже приємно, що твір вам сподобався.

  останній абзац щоб припасувати її до теми конкурсу

  Мені шкода, що воно так сприймається. У творі було ще декілька подібних описово-рефлексійних вставок, які довелося сильно скоротити (наприклад, про переживання сарани). Мабуть, тому останній абзац й може сприйматися переобтяжуючим.

  Та мені дуже не хотілося закінчувати твір на мінорній ноті. Такий епілог є свідомим авторським рішення, таким собі хеппі ендом wink

  2 Спостерігач

  Дякую за розлогийк оментар, спробую відповісти.

  тобто було страшенно спекотно від радіаторів морозильної установки

  Не факт, залежить від проекту і від того, де ці самі радіатори вбудовано. У приміщенні з таким сусідством знизу цілком може бути холодно, не дивлячись навіть на кондиціонери та опалення.

  Нарада на три людини. Тобто конторка невеличка.

  Конторка цілком пристойна. Нарада з 6 осіб - директор+вища ланка керівництва. Зазвичай, так і буває.

  Вони свідомо керуючи процесом творення виду створили гібрид який може розмножуватись. Що їм заважає зробити навпаки? Чи зробити тільки одну стать?

  Для створення партії істот однієї статі потрібна величезна кількість зразків із необхідними вихідними даними. У заданих умовах це було неможливо. Керівництво опинилося перед дилемою: обо сильна витривала істота зі здібністю до розмноження, або стерильний двохосібний гібрид без купи корисних плюшок.

  Має бути база даних, відео спостереженя, і звісно зв'язки з владою. Ті ж військові які ніфіга не зацікавлені аби очкарики сіли в калюжу і лабу закрили до того як очкарики створять гібрид овчарки та акули.

  Про базу і відеоспостерення у тексті згадується. Що ж до військових, то тут вийшло, як із винаходом телевізора. Тоді технологію "передачі картинок на відстані" заграбастала армія, помурижила певний час, а потім не знайшовши суттєвих переваг перед радіо, дозволила штампування пристроїв для цивільних споживачів.

  і далі почалась маячня....

  У критичних ситуаціях, де потрібно швидко приймати рішення, люди далеко не завжди поводяться логічно і послідовно, навіть у реальному житті. До того ж тут велику роль зіграв ситуативний фактор.

  Чи мався на увазі: "негодящий, непридатний"
  Навпаки толерантність - ознака слабкого імунітету.

  Ось за ці коментарі особливо дякую! Зараз виправлю у тесті.

  Автор сподівається, що зміг відповісти smile

 4. 2016-09-19 в 23:09:03 | Старліт

  Двоякі враження. З одного боку - драйвова оповідь, ніби не банальний сюжет. З іншого - сюжетні вигадки іноді дуже притягнуті за вуха. Завелика кількість героїв, як на таку щільну оповідь. Це плутає, як і нагромадження подій. Далі логіка.

  Про що вони думали, коли створювали такий небезпечний гібрид?) Не зловмисник - решта. Бо створюється враження, що для них цілком нормально створити собі штучну проблему, і потім її вирішувати.

  Вони продали величезну агресивну комаху і шукають знайомого з поліції, щоб "по-тихому" їм допоміг її знайти?smile Це як? Комаха майже зразу дала про себе знатиsmile А поліцейський, здається, був потрібен тільки для того, щоб зцементувати детективний сюжет. Його функції можна було передати комусь з інших героїв і не плодити зайвих.

  Науковці шукають порятунок від катастрофи і попутно збирають гроші на дн колеги?smile

  Мелодрама в кінці ніби і надає сенс всьому дійству, але вигулькує, як пилип з конопель.

  Легко читається, непогано написано, але дуже сумбурно, доводилося повертатися, щоб уяснити певні моменти.

 5. Дякую за відгук, Старліте! За моїм задумом у кожного героя своя роль у сюжеті, для якої вони потрібні. Якщо ж зменшити кількість героїв, з одного боку, детективна лінія втратить смаколик з кількістю підозрюваних, з іншого, - це буде вже зовсім інша історія smile Автор намагався прописати героїв різними, щоб з ними не виникло плутанини.

  Науковці шукають порятунок від катастрофи і попутно збирають гроші на дн колеги?

  А ось про цю штуку хочеться розповісти окремо smile За правилами створення детектива розв"язка не повинна вигулькувати, як рояль з кущів, а читач має знати рівно стільки, скільки слідчий.

  (Далі жирний спойлер для тих, хто не читав оповідання, а одразу розпочав з коментів)

  Тому мені треба було дати читачу, неочевидний натяк на розшифровку коду. Для цього у тексті є: 1) звіт про успішність злиття, де проговорюється сьогоднішня дата; 2) фраза про те, що через тиждень днюха, співставивши які можна отримати те загадкове число smile

 6. 2016-09-20 в 11:36:45 | Конструктор

  Захотілося прочитати через назву. А от і не сталося... Очікувалося, що їжаків взагалі не чіпатимуть, проте і їх згібридизували.

  Авторе, ідея взагалі в чому? в тому, що ви проти таких от гібридів? Типу це природою не дано, а отже і людям нічого туди лізти? Якщо так - то не даром твір прочитав, а то, якщо чесно, цей калейдоскоп читається важкувато. Не знаю як попередні коментатори його по маслу читали. Перескакуєте з події на подію, з думки на думку. І згоден - героїв забагато. Я вже і не пам'ятаю, кого як там звали і його роль у розповіді.

  Трошки по тексту (але зо-о-всім трошки):

  Це твір, а не рецепт маринованих огірків блін LOL ахахах

  Розвернулася, пішла. Ерік знав: образилася.
  Потиснув руку. Пішов. Перейшов на біг.

  Не забувайте про абзаци...

  За кілька линьок вони також зможуть літати. Раптом одну з комах щось перехопило поперек.

  Як це? По лікоть...у зразках....яких зразках? Частинах істот?

  Їх руки були по лікоть у зразках.

  Прям фраза з життя ахахах LOLLOL

  - Що ти скажеш на своє виправдання? – Спитав Леонард.
  - Я ідіот.

  Краще: Якого дідька?! Як ти це собі уявляєш?

  Леонард вилаївся. А потім все ж спитав:
  - Як ти це собі уявляєш?

  Блін останній абзац - це той ще абзац ))) до чого оте про їжачка...

 7. Дякую за відгук, Конструкторе. Мені приємно, що назва викликала у вас інтерес, у мене з ними буває тугувато. smile

  Авторе, ідея взагалі в чому?

  Ідея якраз і прихована в назві, адже гібриди подаються як новий етап еволюції, а їжачок, хоч і модифікований, повертається до того, хто він є. Якщо сформувати більш красиво, то втручання у збалансовану систему з метою її покращити може мати більш неприємні наслідки, ніж природний розвиток подій.

  Це твір, а не рецепт маринованих огірків блін LOL ахахах

  І я так думаю! smile smile smile

 8. Оповідання сумбурне і нагадує фарс. Потішили вирази типу:

  У кабінет увійшли двоє – Прісцилла Карт та Джон Говардсон. Обидва у шоці. Їх руки були по лікоть у зразках.

  В чому вони були і де були їхні руки?

  Він напівприсядки кинувся по сходах.

  Намагаюся це уявити і становиться смішноLOL

  І як вже вгорі відмітили, забагато героїв.

 9. Дякую за відгук, Нойзі!

  Намагаюся це уявити і становиться смішноLOL

  Ну, хоч чимось автору вдалося вас потішити smile А взагалі, погана оцінка - теж оцінка, мені приємно і цікаво, що твір викликає зовсім протилежні судження.

 10. Коментую ваше оповідання вночі, страшенно хочеться спати smile , авторе. Тому лаконічно: ваше оповідання має шанси виграти конкурс. Друге або перше місце, гадаю, вам пасуватиме wink .

  Дякую ґречно за насолоду, що подарували вашим блискучим тестом.

  Якщо ви вже маєте книжки, то підкажіть, де можна придбати? wink .

  Якщо ще не маєте своїх книг, то вони у вас 100 % будуть!

  Як і читачіcool smile.

  Успіхів вам величезних!kiss

 11. 2016-09-23 в 09:48:50 | Володимир
  - Я ще раз питаю, дятли, кому ви продали перший зразок? Ви ж знаєте правила! Жодного бізнесу, допоки військові не визнають розробку безкорисною!
  - Шефе, послухайте, - спробував викрутитися Сопрано Піккель, низенький хлопець з охайною бородою, - ви ж знаєте, що ці закиди фігня. Буде як із двоосібним реплікатором. Протримають, визнають за непотріб, пустять у широкі маси.

  Таке враження, що це діалог з "планети ідіотів" (є такий фільм, Idiocracy (2006).

  Начальник обзиває підлеглих...

  Вони все "знають", але роблять, що заманеться... Причому навіть те, що тверезомисляча людина (будь-яка!) не робитиме...

  Потрібна докорінно інша назва. Може "ідіоти проти власноруч створених мутантів?"

 12. 2 Лео

  Після кількох неоднозначних відгуків поспіль, автор трохи завис над вашим, шукаючи сарказм. Але, перечитавши, розслабився та посміхнувся. Дуже дякую за відгук та побажання! Чим несподіваніше похвалили, тим приємніше воно сприймається smile smile smile

  2 Володимир

  Потрібна докорінно інша назва. Може "ідіоти проти власноруч створених мутантів?"

  Мені здається, що за таку назву мене на конкурсі також шпинятимуть. А ви як гадаєте? wink

 13. 2016-09-27 в 12:51:30 | Венгловський
  - У мене брат офіцер. – Озвався Ерік.
  - Немає. – Якось різко рявкнув Ерік.
  - Вона давно хоче випробувати шогготер на собі. – Сказав пошепки Леонарду

  У фіналі твір, де автор даже не знає правил написання прамої мови. Я у шоці. Таке враження, що весь навколишній світ схибнувся.

Вернуться на страницу