Вернуться на страницу

Comments: 20

 1. 2019-12-08 в 13:00:53 | Ліхтар

  Деталізавоність описів є як плюсом (додає атмосферності), так і мінусом (у форматі оповідання очікуєш більше дії). Цілком непоганий фентезійний фрагмент тексту. Пишу фрагмент, тому що складається враження, що це частина великої історії, яку на початку нам стисло пояснили переказом. Зв'язку з темою, на жаль, не знайшов. І, може, варто придумати іншу назву для "даймонів" (ця вже трохи відома).

  Успіхів авторові!

 2. Власне, тема мала б проглядатися через кілька аспектів, основний із яких - певний особистісний злам головного персонажа, що трапився через відносини. Мені шкода, що не вдалося передати його явно, але хотілося написати саме так.

  Дуже дякую за відгук!

 3. 2019-12-08 в 14:36:32 | Шпрота

  Я теж сприймаю тему в ширшому контексті - як еволюцію виду, а не особистий розвиток. Тому теми, зізнатися, я тут зовсім не бачу.

  Росіянізми дещо псують враження, але поза тим видно, що автор пише впевненою рукою.

  Щодо сюжету, то мені він теж здався виокремленою частиною більшого. Ну, і знову ж таки, про вагання кілера не так цікаво читати, коли все стає очевидним - як на мене, зарано. І твісту якось бракую. Тітка ніби заявлена танком - а он як повелася. Якось лінійно вийшло: хотів убити - і убив. Напруга була, але десь чогось забракло.

 4. 2019-12-08 в 14:38:08 | Сторонній

  Ну, зв'язок з темою я помітив, але половинний - секс явно грає вагому роль в сюжеті, але він тут жодним чином не видозмінений, без "еволюції" чи якоїсь фентезійної деформації. Але взагалі оповідання потужне, єдине з усіх вже прочитаних, яке я перечитав би ще раз.

 5. Ну, і знову ж таки, про вагання кілера не так цікаво читати, коли все стає очевидним - як на мене, зарано.

  Мені здається, що тут вже хто як сприймає: хтось буде сподіватися, що він таки змінить свою думку, а для когось його рішення виявиться очевидним. Дякую за відгук. smile

  ...без "еволюції" чи якоїсь фентезійної деформації

  Окрім впливу відносин на особистість тут була ще пара моментів, які, певно, загубилися на фоні усіх описів і подій. Зокрема тематика сексуальних зв'язків, нетипових для більшості жінок того світу. Дуже дякую за відгук, є над чим попрацювати. grin

 6. 2019-12-08 в 22:09:11 | Примарна хмара

  Написано дуже якісно, але автору або не вистачило обсягу, щоб все сказати, або це уривок з повісті чи великого оповідання. Живі персонажі, цікава історія, створений світ. Усе добре, але мало. Хочеться не лише продовження, а й передісторії. Тема окреслена пунктирно, але має місце в сюжеті. Фантастичний елемент також у наявності. Удачі!

 7. 2019-12-09 в 10:52:48 | Аноним

  Дурні пишуть оповідання за оголошеною темою, а от розумні висмикують уривок з свого роману чи повісті і відсилають. Нє, нуашо? І рекляма собі, коханому, і участь. А якщо кинуи три шмата, то можна ще й самому за себе голосувати під різними акками. Профіт.

 8. Маю Вас запевнити, шановний(-на), що роману немає, але є історія в голові автора, яка ще не реалізована. Жодного фрагмента тексту по ній немає ніде в мережі чи у видавницві (тільки кілька сторінок на комп'ютері автора).wink Це оповідання висвітлює події, яких не мало б бути в основній частині - але, побачивши тему конкурсу, мені здалося, що це як раз формат, у який вони гарно впишуться. Тому ще раз наголошую, що твір писався під конкурс, хай і з використанням сеттінгу, який я наразі проробляю. Дякую за ввічливість, яка так помітна у кожному Вашому пості, як під моїм твором, так і під іншими (ні).

 9. Чудове фантастичне оповідання, але на жаль, без зв'язку з темою конкурсу.

 10. 2019-12-09 в 14:20:06 | Аноним

  "...але, побачивши тему конкурсу, мені здалося, що це як раз формат, у який вони гарно впишуться."

  Нумо з цього місця докладніше. Де саме, у якому місці тексту є сексуальна еволюція?

  Магиня має секс з вбивцею? Чи робить притирання для шкіри? Де саме?

  Так, і ввічливо дякую за ввічливе ставлення до автора теми і інших учасників конкурсу за темою "СЕКСУАЛЬНА ЕВОЛЮЦІЯ"

 11. 2019-12-09 в 15:04:18 | Вершник Кажані
  Так, і ввічливо дякую за ввічливе ставлення до автора теми і інших учасників конкурсу за темою "СЕКСУАЛЬНА ЕВОЛЮЦІЯ"

  Я, звісно, перепрошую, пане АнонИм. Але Ваша риторика в коментарях схожа на риторику токсичного 14-ти річного підлітка. Такий висновок може зробити ледь не кожна людина, яка звертає увагу на Ваше спікування в коментарях. Мені здається, що саме Ви вбиваєте бажання і мотивацію писати інших людей, граючись у святу інквізицію аматорської літератури, приправляючи її цитатками із ВК про "статевий акт творів із мізками".

  Якщо ціль Вашої "високоякісної" критики полягає у приниженні інших людей, які вчаться писати твори, яким не байдужа література, для того щоб підкормити своє ЧСВ - ну тоді це діагноз. Адже люди збираються тут, щоб приємно провести час, розвиваючись. Ви вносите деструктив і негативні емоції. Більше того, не всі автори певно живуть з творчості, і не мають 7 днів на тиждень, щоб займатись саме написанням/вичитуванням/критикою творів. Якщо у Вас є така можливість - це чудово.

  Спробуйте спілкуватись як доросла людина, на рівних зі співбесідником і тоді Ваші рецензії будуть корисними.

 12. Шановний Анониме, моя ремарка з приводу ввічливості - це досить прозаїчний натяк на звинувачення мене в самопіарі та нечесності, які є бездоказовими, заснованими лише на Вашому враженні від твору.

  Щодо теми, в оповідання вкладалося три ідеї, дві з яких були озвучені мною в попередніх дописах:

  - нетиповість сексуальних зв'язків для героїні, яка була жертвою вбивці. Про це прямим текстом говорить донька ювеліра у першій частині твору. Чи стане приклад героїні поштовхом до змін, тобто більш вільних відносин зокрема для жінок - ми не знаємо, але, принаймні, над цим замислюються. На це натякає і фраза самої Коралінн з приводу обговорення її особистого життя.

  - як не дивно - так, саме те, що магиня переспала зі своїм вбивцею. Вірніше, те, що вбивця використав їхні відносини, щоб до неї підібратися. У передостанній частині він розмірковує над тим, що він, певно, був першим, хто використав почуття мага, який вміє відчувати загрозу для себе, проти нього самого. Адже не одноразово згадувалося, що потайки сільпнару нашкодити дуже складно.

  - злам особистості вбивці, спричинений конфліктом між його почуттями, викликаними відносинами, та голосом розуму.

  Відверто кажучи, не розумію, якої відповіді Ви від мене очікуєте, адже те, що мені не вдалося вивести тему на передній план вже зазначали, і, здається, з мого боку не було жодних заперечень. Але ідея, що відповідає конкурсу, все ж була вкладена, і, гадаю, читачі самі вирішать, наскільки вони її в оповіданні побачили.

 13. 2019-12-09 в 15:40:29 | Аноним

  Вершнику Кажані:

  А Ви можете бачити, хто саме пише під позначкою "анонім"? Я вам гарантую, що далеко не всі дописи під цим "псевдо" належать мені. Намагання зачепити за живе фразочками про 14-річний вік і подібне є кумедним і характерізує Вас, а не мене.

  Не знаю, що там писали інші "аноніми", але я особисто взагалі не чіпаю тему грамотності, не тицяю в морду русизми, як тут заведено у ввічливих інтеліґентів, не розповідаю, як треба будувати арки чи правильно виписувати сцени, взагалі не повчаю. Я розглядаю єдину річ - відповідність темі конкурсу. Я хочу бачити ідеї щодо розкриття теми. А бачу, що люди кидають заготовки. Тож маю повне право сказати, що це темі не відповідає, якщо воно таки не відповідає. І на жаль, тут так у багатьох заведено.

  А там можете мати щодо мене свою думку. Мене це не обходить.

 14. 2019-12-09 в 16:10:46 | Вершник Кажані
  А Ви можете бачити, хто саме пише під позначкою "анонім"? Я вам гарантую, що далеко не всі дописи під цим "псевдо" належать мені.

  Звісно, перевірити це я не можу, і це великий недолік даної платформи. Тому що, щось мені підказує, що нікому не заважатиме написати коментар підписавшись будь-яким ім'ям. Якщо то не Ваші слова - тоді Вам нічого сприймати їх на свій рахунок. Вони спрямовані тому/тим, хто обрамляє свою думку в образи або необґрунтовані голосні заяви, без доказів. І це все майже в 2к20, коли перевірити інформацію не надто складно.

  Але це:

  Дурні пишуть оповідання за оголошеною темою, а от розумні висмикують уривок з свого роману чи повісті і відсилають. Нє, нуашо? І рекляма собі, коханому, і участь. А якщо кинуи три шмата, то можна ще й самому за себе голосувати під різними акками. Профіт.
  - ваші. І їх перевірити було б добре перед тим як публікувати коментар.

 15. 2019-12-09 в 16:29:33 | Аноним

  Це мої слова, так. Маю того соромитись, чи що?

  Коли читаєш вже енне оповідання, яке за вуха притягнули до теми, виникає таке собі роздратування і відчуття, що тебе тупо розводять.

 16. Дратують оті фрагменти експозиції про світ і магію, а ще тут дійсно немає закінченого сюжету. Тобто це історія одної справи найманого вбивці, і спостерігати за його роботою дійсно цікаво, написано класно... Але і що? Як це змінило його? Чому це взагалі важливо?

  А теми тут точно немає, хоча в мене промайнула версія, яка відразу ж не втілилася. Ну що типу вона, коли кохається з ним, непомітно створює для нього такий собі підсвіт, який вбивця не відчуває і розслабляється. Власне, спроба вбивства відбувається в цьому хімерному світі, вона це бачить і вбиває його першою насправді. Я не претендую, але так, з магією через секс, я би чесно міг сказати, що тема є.

  Все одно дякую за цікаве читання і срач у камєнтах! smile

 17. Сприйнялось як цікавий уривок з якоїсь фентезійної саги )

  Сетинг цікавий, написано красиво. Бажаю успіхів із власним проектом!

  Але, мабуть, в тему цього конкурсу не дуже потрапляє.

 18. Дякую за відгуки.

 19. Добре.

 20. 2019-12-11 в 20:24:28 | Великий Синець

  Мені не вистачило еволюції героя. Може це відбудеться в наступних романах? А то як був убивцею, так і залишився.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)