Вернуться на страницу

Comments: 15

 1. 2011-01-25 в 11:58:11 | Тролік

  Почав читати і не зміг. Прочитаю з обіда, коли остограмлюсь.cheese

 2. Тролік, я з Вами повністю згоден, це оповіданнячко так і писалосяgrin

 3. 2011-01-28 в 11:11:44 | Зірка Епохи

  Екскурсія, заради Самого Бога, хто-небудь, де екскурсія!!!?

  Є ЕКСпериметальний ЕКземпляр, ЕКСтьазі та барбітурати, ЕКСпедиція ЕКСперт, тобто намагання такі були присутні.

  Але ЕКСкурсія...

  ЕКСкурсія.

  П.С.: так, авторе, ви здаєтесь суперкрутим, коли в коментарях злегка натякаєте на прийом деякої кількості C2H5OH перед/під час написання. можливо, воно й розраховано на читання/схавалення людьми малотверезими?

  Нехай щастить)!

 4. "зверхдальнього радіусу польоту"

  наддалекого

  "Луб`ян відправився на пошуки даної з метою встановлення"

  вас іс дас ДАНОЇ???

  "прибули на чомусь схожому з літальним блюдцем" - схожому на

  "матеріал був зрідні алмазу" - схожий на

  "Натужно заскрипіли поршня" - поршні?

  "тому лаятися в слух не став," - вголос

  Достатньо весело. Але редагування не завадило б. Окрім кальок з російської ще можна трохи почистити текст від "був-була-було".

 5. Шановний(на)Зірка Епохи:

  Хочу запитати наступне - а в тексті обов"язково повинне бути присутнім слово "Екскурсія"? Даруйте, а політ на чужу планету з описом утрою (нехай навіть описом не детальним) місцевиих мешканців, їх зброї, конфліктів та ін. не можна розцінювати, як Екскурсію? Це по-перше. По-друге "авторе, ви здаєтесь суперкрутим, коли в коментарях злегка натякаєте на прийом деякої кількості C2H5OH перед/під час написання". Я Вас не зовсім зрозумів, якщо людина трохи підшофе намагається писати - це зразу засудливо? Хемінгуей - алкоголік, але притому класиик (автор звісно ні в якому разі не має претензій на званя класика, але це доки щоgrin) І по третє, відповідь у коментах мала на увазі те, що оповідання стьобовеgrin (автор трохи некоректно відповів)

  Zipa, дуже дякую ретельну вичитку та вказані недоліки та помилки.

 6. Форма цікава, незважаючи на суцільний масив, сприймається нормально; закінчення сподобалось - неочікуване. Ну, і легкий стьоб. Покоробила величезна кількість "бути" у всіх можливих варіантах і тісному сусідстві. Наприклад, ось цей фрагмент:

  Були і діти. У них у волоссі не було стрічок, а ось сережки - красувалися. (в волоссі!) Польовими командирами були незмінно жінки, в доцільності чого Луб`ян дозволив собі засумніватися, хоча аборигенам було видніше.

 7. Дякую, Сновидо. Стосовно "були-було-була": оповідання писалося, як офіційний документ, тому автор намагався хоч трохи дотримуватись цієї форми...але, за побажаннями шановних коментаторів буду намагатися скоротити кількість "бути"grin

  І ще одне:

  Були і діти. У них у волоссі не було стрічок, а ось сережки - красувалися. (в волоссі!)

  На мою думку, читачу не потрібно пояснювати, що сережки носять у вухах (варіант із пірсингом по всьому тілу виключаємоwink), не хотілося зайвий раз чіпляти ярликиcool smirk До того ж про обов"язкову сережку у йдеться кількома реченнями вище.

 8. Про сережки у вусі - то далеко не факт. У моєї подруги нема сережок у вухах, зате є пірсинг у ніздрі wink

 9. Без діалогів нормально прочиталось. Це вже щосьcheese

 10. МиколО Яновичсу, ви? Яка честь для нашоï пiсочницi.

  Слухайте, раз ми вже так так мило спiлкуемося - може, виженете Табачника? Або, якщо вiн теж тут, скажiть яке його оповiдання.

 11. Чорт забирай, впізналиgrinДжоне, якquestion Якби знав яка оповідка його, вже давно вигнав биcool grin

 12. Ледве змусила себе дочитати до кінця.

  Натяк на ідею є, натяк на фантастику є, а загалом, якесь хворе марення.

  Таке враження, що оповідання було написано або на спір, або він нічого робити...

 13. Шановна Чайко, дякую що знайшли в собі сили та дочитали до кінцяgrin

  Марення...можливо, але "На вкус и цвет..." (даруйте за російську). Доречі, хворим автор себе також не вважаєgrin

  натяк на фантастику є
  Дозвольте посперечатись: Якщо Ви знаєте місце, де в повсякденному житті зустрічаються ельфи-орки-тролі, та й до того ж космічні кораблі міжзоряного сполучення працюють на двигуні внутрішнього згоряння - підкажіть адрессу, хочу туди на екскурсіюgrin

  Не зважаючи на негативний відгук, вдячний і за нього, краще хоч так, ніж зовсім без критикиcool smile

 14. Спроба зробити гумористичне оповідання, але не дуже вдала. Більш за все через форму подання інформації. Бо починається все як військовий рапорт, але час від часу мова переходить на звичайну розповідь. Це не дуже вдале поєднання погіршує сприйняття історії. Раджу авторові або витримати увесь текст у вигляді псевдо-рапорту, або написати оповідання у звичайному стилі.

  Хінт: імовірнісний двигун = двигун Шрьодінгера wink

 15. Прочитала твір і сіла писати враження, а у коментарі до твору не подивилася.А даремно, бо виходячи з відповідей автора на коментарі, йому не потрібні будь-які поради, як зробити з цієї пародії на фантастичний твір щось насправді відповідне цьому критерію. Автор, мабуть, "обчитався" "Біл - герой галактики" і вирішив, що кількома словосполученнями: генерал-рядовий, планета Лубьянка-2 тощо доведе, що його здоровий, життєрадісний стьоб повинен неодмінно викликати відповідне тотожне ставлення читача до цього твору. Повно русизмів та кальок з російської мови. Мова перевантажена довгими реченнями і надто кострубата, навіть, якщо мався на увазі військовий чи адміністративний рапорт-доповідь. Не смішно і не фантастика, скорше схоже власне на стьоб над фантастикою.

  з дозволу автора http://samete.blogspot.com

  коли автору ліньки http://ukrfantastyka.uaforums.net

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)