Воїни фенікси

Воїни фенікси

Sunday, 11 March 2012 г.
Tags:
Viewed: 3407
Subscribe on comments to RSS
Автор: Дмитро Філімонов.

 

3488 рік. Зоряна система федерації Нант. Планета Ферон.

Над мегаполісом Карбург збирались синьо-чорні хмари затягуючи темрявою небо. В цю ніч в місті знову було неспокійно. Одночасно з декількох кварталів доносились сирени поліцейських патрульних машин і аерокосмічних шатлів. В декількох кварталах міськадміністрація з поліцейським департаментом оголосили комендантську годину. Тисячі поліцейських патрульних «безпілотників» – БПЛА, літали над вулицями мегаполіса, контролюючи ситуацію з повітря і стежачи, щоб мешканці кварталів в яких об’явлена комендантська година, виконували накази адміністрації і департаменту, і сиділи в цей час вдома.

Квартал №4459. Вулиця Айка №.77. Готель. В приміщенні дешевого готельного номеру, облаштованого в інтер’єрі стилю 21-го століття, в обох кімнатах скрізь стояли пусті пляшки спід спиртного і на декількох столах димілись попільниці з не загашеними сигарами. В спальній кімнаті сяяв голографічний екран, спроектований проектором ноутбука, транслюючим міські телевізійні новини каналу ПМТН11. Цей канал постійно висвітлював новини зі світу політики, і особливо активно показував усі останні кримінальні події, які відбувались в місті в період доби. Зараз репортери каналу вели пряму трансляцію з Кварталу Чорного Савана, де відбувалась перестрілка між підрозділом міської поліції і важкоозброєними бійцями бандугрупування, на таємний притон якого щойно вийшли слідчі органи служби внутрішніх справ.

З тих, пір як прем’єром і генеральним прокурором країни стали люди, не пов’язані з кримінальними кланами, правоохоронні органи розпочали справжній хрестовий похід проти кримінальних організацій і бандугрупувань в усіх мегаполісах планети. З цього моменту почались безкінечні судові процеси над корумпованими політиками і силовиками, над лідерами кримінальних кланів і над членами бандугрупувань. Поліцейські рейди в криміногенні квартали мегаполісів стали буденним явищем.

Під час цих спецоперацій спец підрозділи поліції часто були змушені вступати в бій з краще озброєними і оснащеними бойовими групами бандитів, в склад яких завжди входили андроїди і кіборги з бойовим програмним забезпеченням. У міністерства внутрішніх справ і у поліцейського департаменту як завжди не вистачало фінансів на посилення бойового потенціалу підрозділів внутрішніх військ. Бойові БПЛА і роботизовані ходячі БТРи і БМП, маючі потужну вогневу міць, мали недостатній рівень маневреності і оперативність прийняття рішень в різних бойових ситуаціях, поступаючись андроїдам і кіборгам бандугрупувань. Через таку нерівність потенціалів двох протидіючих сил поліції і криміналу поліція в ході рейдів несла великі втрати.

Зрештою, синдикати найманців запропонували уряду свої послуги, і з тих пір баланс сил в цьому протистоянні змінився раз і назавжди. Бойові групи найманців з почали забезпечувати поліцію вогневою підтримкою під час спецоперацій і організовувати евакуацію поранених поліцейських за периметр зони, в межах якої відбувалась перестрілка. В період останніх років кількість бойових груп найманців, співпрацюючих з департаментом поліції, зросла до декількох десятків. У зв’язку з незмінністю у внутрішньополітичній ситуації в країні, кількість бойових груп найманців, працюючих на уряд по контракту, продовжує стрімко зростати.

В готельній кімнаті №478, обговорюючи пережите, відпочивали найманці однієї зі спецгруп евакуаторів, що годину тому рятували поранених поліцейських, змінюючи баланс сил в перестрілці між поліцією і бандугрупуванням.

Спецгрупа складалась з шести найманців працюючих на синдикат Сірого Сера Джона Старшого. В складі групи були двоє андроїдів і троє кіборгів, а також один чоловік цілковито з плоті і крові, експерт-аналітик, тактик і координатор групи. Один з андроїдів зараз сидів на дивані в спальній кімнаті і перемикав канали, продивляючись усі останні міські новини. Другий андроїд, головний тактичний штурмовик спецгрупи, стояв біля скляного стола, поряд з органічним на 100% Іларіоном і разом з ним перераховував гроші, висипаючи купюри і кредитки з валізи.

Тактичний координатор Іларіон, закований в бойовий бронекостюм з екзоскелетною системою, ділив гонорар на п’ять рівних частин, і паралельно коментував і критикував останні дії уряду планети, через що не встигав за помічником який вже встиг відрахувати свої гроші від загальної гори купюр. Андроїд Карл Агамемнон вкритий, багаторівневою важкою бронею, з цілим арсеналом зброї висівшим на плечі і за спиною, завершуючи перераховувати свою долю з гонорару за останній рятувальний рейд, у короткій співбесіді заперечив деякі твердження співбесідника, а деякі підтримав.

Карл, відходячи від стола, оглянув напівзатемнене приміщення. Троє кіборгів – ветеранів десятків військових кампаній, у яких лишилися лише частини власного тіла, зараз сиділи на дивані перед дерев’яним столом, заставленим пляшками зі спиртним і тарілками з закускою. Вони пили, курили і грали в покер. В ванній кімнаті перед дзеркалом коректувала зовнішній вигляд обличчя косметикою темноволоса жінка-кіборг Пелагея. В той час, як всі найманці щойно прийшовши з рейду, в першу чергу завалились на дивани і в крісла не знімаючи навіть бронекостюми, вона вже давно скинула з себе важку броню з екзоскелетом на одну купу з арсеналом зброї в коридорі номера. Помившись вона негайно зосередилась на косметичній і лазерній обробці обличчя і інших ділянок живого тіла. Колись дуже давно вона була надзвичайно вродливою жінкою. Більшу частину тіла вона втратила на війні, підчас бою на одній з планет зоряної системи Енг. Тепер Пелагея, ставши кіборгом, накопичує гроші на донорські клоновані органи і частини тіла, збираючи своє тіло по частинкам. Коли Пелагея нарешті збере необхідну грошову суму, хірурги відродять її красу разом з тілесною оболонкою. Однак сума, яка необхідна буде жінці на фізичне феніксоподібне відродження, просто астрономічна. Робота найманцем для неї єдиний вихід з її ситуації. Однак працювати на синдикат їй доведеться дуже довго. Десятки років.

Дивлячись на Пелагею, яка вкривала косметикою ті частин тіла, які в неї лишились, Карл в черговий раз занурився в роздуми, міркуючи над тим, на чому тримається сенс його власного існування. Він втратив своє тіло і колишнє життя живої людини 45 років тому. Перед цим він прожив життя повне і щастя і страждань. Він мав родину і втратив її в автокатастрофі, в якій сам дивом вижив пролежавши в комі багато місяців. Душевно і психологічно він так і не зміг відійти від пережитого. Він змінився, ставши холоднокровнішим, і почав втрачати людяність. Потім він втратив роботу за перевищення службових повноважень. Після звільнення з поліції його падіння пришвидшилось. Його життя перестало бути стабільним. Він змінював роботи і місця проживання.

Потім Карл потрапив в тенета синдикату найманців і перекваліфікувався з охоронця в солдата ескадрону смерті. Так доля занесла його на планету Клеон 4. В пустелі цієї охопленої громадянською війною планети Карл потрапив в зону масованого ракетного залпового удару. Його тіло було настільки пошкоджене, що військові медики не були здатні щось змінити. Тоді синдикат найманців оплатив процедуру перенесення свідомості і розуму Карла з помираючого тіла в комп’ютерний мозок механічного тіла бойового андроїда класу «Убер-руйнівник». З тих пір Карл багато десятиліть працював на синдикат найманців, відпрацьовуючи свій величезний грошовий борг. Лише два роки тому він повністю розрахувався з синдикатом погасивши свій борг і відтепер працював виключно на власний інтерес і власне збагачення. Він поставив перед собою ціль, назбирати гроші на клонування свого тіла і на перенесення своєї свідомості і розуму в органічну оболонку свого нового відродженого клонованого тіла. Карл мріяв відродитись в новому живому тілі і почати жити з початку, по новому, з чистого листа. Це була його мрія, його план, стимул, надаючий йому сенс для подальшого існування в цьому хаотичному і пекельному Всесвіті.

Карл на декілька хвилин спинився біля дверей ванної кімнати, спостерігаючи за тим, як Пелагея коректує риси вродливого живого обличчя косметикою. Карл в черговий раз замислився над тим, як ця жінка дорога йому, як він цінує її підтримку і її компанію. Її краса навіювала ностальгійні спогади про далеке минуле яке зараз здавалося минулим життям, коли Карл був живою людиною з плоті і крові. Лише з нею він знайшов спільну мову. Мабуть тому, що у них обох була одна й та ж сама мрія, і ціль почати життя з самого початку. Лише Карл і Пелагея різко виділялись на загальному фоні усієї бойової групи, яка в основному складалась з індивідуумів живучих сьогоднішнім днем.

Деякі члени групи взагалі психологічно змінились настільки, що втратили більшість своїх природних інстинктів разом з органічними частинами тіла. Особливо це стосувалося андроїдів. В них почала зникати сама душа, після того як вони втратили ті життєві цілі, які формувалися і тримались на мріях і прагненні жити так, як підказує розум і серце, домагатись того, чого та душа прагне. В усіх кіборгів, окрім Пелагеї, душа ще лишалась в напіворганічному, напівмеханічному тілі, однак в них були свої проблеми. Якщо андроїди, забувши про те, що таке відчуття і почуття, забули як це – відчувати себе живим, і зачерствіли, кіборги зазнали інших психологічних змін. Не відійшовши від пережитого потрясіння, пов’язаного з втратою своїх органічних частин, вони цілковито поринули в нірвану самозабуття. Всі кіборги з бойової групи Карла, за винятком Пелагеї були або наркоманами, або пили. Пили по чорному, в години між бойовими рейдами. В цій компанії наркоманів і пияк, холоднокровних головорізів, тільки Карл і Пелагея лишились живими і людяними в середині, не втратившими надії і мрії. В них була спільна мета, спільний сенс життя, і це їх єднало. З часу їхнього знайомства, першої бесіди і першого проведеного разом вечора, пройшло вже 15 років. Вони давно стали нерозлучною парою. Весь свій вільний час вони проводили разом і сьогоднішній вечір не був виключенням.

Обговоривши з Пелагеєю її плани на нинішній вечір, Карл пішов в кімнату вже задимлену сигаретним і сигарним димом. Двоє кіборгів, Паша і Чак, продовжували задимляти приміщення і грати в карти. Кіборг Станіслав і Андроїд Георг сиділи в різних частинах кімнати, займаючись чисткою і технічною перевіркою своєї зброї, приділяючи максимум уваги кожному пістолету і автомату, готуючи до майбутнього рейду свій особистий збройний арсенал. Тактик-координатор бойової групи Іларіон зараз пив газовану воду і дивився телевізор. Він перемикав канали і спинявся кожен раз, коли знаходив канал транслюючий якусь прес-конференцію, на якій генпрокурор обіцяв в найближчі місяці очистити планету від криміналу.

На багатьох каналах часто чулась думка аналітиків, політологів і журналістів, які стверджували що при новій держадміністрації, після наступних парламентських виборів ця ситуація зміниться. Процес піде на спад одразу ж як тільки до влади прийдуть менш рішучі і менш сильні лідери. А в цій країні можливо все що завгодно, особливо в сфері політики.

Квартал №1448.

Десятки автомашин і аєрошатлів служби швидкої медичної допомоги з’їхались і злетілись к двом провулкам, заблокованим автомашинами і БТР-ми поліції. За рядами поліцейських машин стояли зімкнутими рядами важко броньовані ходячі роботизовані РБТР і РБМП, блокуючи виходи з вулиці, на якій зараз відбувалась перестрілка. Інші провулки, наземні і підземні проїзди і переходи, які єднали вулицю №42550 з суміжними вулицями, були так само заблоковані поліцейськими машинами і роботизованою бронетехнікою. Журналісти і медики в очікуванні стояли біля периметру ліній поліцейського оцеплення, спостерігаючи за тим, що відбувалось в зоні перестрілки з безпечної дистанції. Поліцейські патрульні машини активували протибаллістичні щити, які не давали кулям та осколкам вилетіти за межу периметру оцеплення. Тим часом за периметром в зоні перестрілки підрозділ поліції під прикриттям броні і при вогневій підтримці шагаючих поліцейських роботизованих РБТР-ів, вів затяжну перестрілку з важкоозброєними андроїдами і людьми рецидивістами. В одному з будинків в декількох квартирах були сховища з наркотиками. Рецидивістам загрожувало довічне ув’язнення і тому вони вирішили стояти до кінця, забарикадувавшись в двох будинках.

Через годину, поліцейським по каналу зв’язку повідомили про те, що до них всеж вирушила група підкріплення. Однак не поліцейських, а найманців. Бойова група на чолі з Карлом тим часом рухалась по дахам будинків, складів і магазинів в напрямку вулиці №42550. Поліцейські аерошатли які зависли над оцепленною поліцією вулицею, пропустили найманців у периметр зони. Фактор неочікуваності і влучність бійців групи зіграли свою роль. Будинки і вулиця були зачищені за пару хвилин.

В цей же вечір, повертаючись з рейду, група Карла зустріла групу корумпованих поліцейських, припаркувавших авто навпроти готелю. Серед них був одягнутий в цивільну одежу блондин. Блондин наблизився до Карла і дав йому знак, що хоче з ним поговорити, негайно і конфіденційно. Карл спинився і поки його група заходила в готель він вислухав пропозицію блондина, який виявився членом кримінального клану.

З моменту розмови між Карлом і Пелагеєю в готельному номері пройшли 24 години. Вчора Карл переказав Пелагеї його розмову з представником клану Тобольдо. Карл роз’яснив Пелагеї суть ситуації, і коли вона в черговий раз підтвердила силу своєї рішучості, він почав підготовку до останньої в житті кривавої роботи. В цілому ситуація була така. Лідер клану Тобольдо хоче знищити конкурента, боса клану Беркамп. Щоб реалізувати цей задум, лідер клану вирішив найняти кілера, щоб не спровокувати війну між своїм кланом і кланом Беркамп. Синдикати кілерів відмовились від цього таємного замовлення, виконуючи якісь таємні домовленості з криміналітетами кланів планети. Тому клан Тобольдо вирішив найняти когось, хто не працював на синдикат кілерів і не входив в склад якогось клану. В різні мегаполіси планети були відправленні агенти з метою знайти і найняти кандидата, згодного за величенну винагороду виконати замовлення.

Агент клану Тобольдо пообіцяв Карлу 100 мілліонів платинових доларів і навіть знайшов чим ще зачепити андроїда найманця за живу душу і змусити його погодитись виконати замовлення. Агент клану підготував не лише гроші, а ще й зібрав про Карла багато корисної інформації в якій був ключ до рішення питання складного процесу уговору. Агент пообіцяв Карлу дві речі. Задаток в сумі 50 мілліонів платинових доларів і інформацію про людину винну в смерті родини Карла, з усіма зібраними доказами достовірності наданої інформації. На щастя для агента цією людиною був Іоган Вішкон, начальник особистої охорони лідера клану Беркамп Аскаліоса. Карл дослідивши усі матеріали і навіть надавши їх перевірити знайомому з департаменту розслідувань особливо тяжких злочинів, прийшов до висновку, що надана інформація правдива, що його може і натравлюють на ціль, але при цьому не брешуть вказуючи реального руйнівника його сімейного життя і щастя. Це і був головний аргумент, який штовхнув Карла на згоду виконати замовлення.

Квартал Срібних шляхів.

Карл розробив простий і ефективний план ліквідації цілі. Він озброївся лазерним променеметом, кулеметом і плазмовою рушницею. Пелагея озброїлась снайперською променевою рушницею зі сканерним оптичним прицілом. Спілкування вони вели по закритому каналу зв’язку.

В 22-40 Карл і Пелагея прибули в квартал Срібних Шляхів, на територію клану Беркамп. Агент і посередник наймача надав Карлу вичерпну інформацію про те, де і коли можна застати боса Аскаліоса. В цей вечір бос Аскаліос повинен був повернутись з офісу в свій приватний багатоповерховий житловий комплекс. Пелагея зайняла позицію снайпера на даху сусідньої багатоповерхівки, по плану забезпечуючи вогневе прикриття і підтримку якщо при відході Карла будуть переслідувати. Вона ж повинна була повідомити Карлу про прибуття цілі. Карл тим часом спустився в каналізацію і користуючись картами, дійшов до тунелю, над яким був підвал приватного житлового комплексу. Поки в очікуванні тягнувся час, Карл встановив на стелі тунелю анігіляційну вибухівку, яка в мить активації повинна була без шуму розчепити на атоми тонни залізобетону, створивши діру в стелі тунелю і в підлозі підвалу житлового комплексу.

Карл діяв оперативно і блискавично, холоднокровно як машина смерті якою він зараз і був. В той час коли бос Аскаліос пройшов в хол в оточенні охорони з 30 андроїдів, 25 кіборгів і 32 людей охоронців і був зустрітий там внутрішньою охороною житлового комплексу в кількості 64 охоронців, Карл отримавши сигнал від Пелагеї, пішов входити в історію вітчизняних кримінальних хронік, архівів генпрокуратури і департаменту поліції. Прорвавши діру в підлозі підвалу будинку, Карл подібно Аїду піднявся з підземного царства і пішов в перед, попутно відправляючи в своє царство мертвих кожного хто ставав на його дорозі.

Карл увірвався в хол, випускаючи з гранатомета спочатку фотонні гранати які осліпили людей і кіборгів, а потім електромагнітні гранати, які розірвавшись слідом за фотонними викликали у андроїдів глюки в бойовому програмному забезпеченні і збили прицільну функцію оптики. Охоронці відкрили вогонь, стріляючи в сліпу в пустий простір. Карл, вдягнений у бронекостюм з захистом від впливу електромагнітної зброї, зі швидкістю яка є лише у андроїда ветерана, здатного точно прицілюватись і рухатись з блискавичною швидкістю, почав виносити охорону. На прицілювання і влучний постріл в ціль йому як правило було потрібно по одній секунді. Деякі андроїди намагались маневрувати з глюками в мозкових комп’ютерах, чим трохи затримали Карла.

Все скінчилося через декілька хвилин. Карл пішов в напрямку боса Аскаліоса, що тулився до стіни біля ліфту. Він був осліплений, блідий і покритий холодним потом. Навколо нього лежали на мармуровій підлозі трупи охоронців. Неподалік від боса повз з простріленими ногами начальник охорони боса клану. Карл спинився між деморалізованим босом і стікаючим в калюжі крові Іоганом. Тридцять років тому він організував замах на Карла, що тоді працював у федеральному слідчому відділі. Автомобільна аварія на шосе була влаштована для того, щоб наступний слідчий прийняв хабар, усвідомивши попередження, і повів по хибному сліду слідство у справі серії замовних вбивств політиків і бізнесменів. Після чого люди Іоганна, користуючись виграним часом і службовою інформацією, яку надав цей же слідчий, призначений продовжувати вести справу, встигли знищити усі сліди на які вийшла поліція. Були знищені усі люди, готові співпрацювати з поліцією в даній справі.

В автокатастрофі, влаштованій рецидивістами, загинула вся родина Карла. Карл дивом вижив, але потрапив в лікарню де пролежав більше року. За цей час люди Іоганна зробили свою справу, співпрацюючи зі слідчим якому передали справу яку раніше вів Карл. Вийшовши з лікарні Карл почав власне розслідування з’ясовуючи причини автокатастрофи. В той же рік Карла звільнили з поліції, знайшовши такий привід, як перевищення службових повноважень при допитах. Далі доля Карла змінилась кардинально. В кінці кінців він дійшов до того що став служити найманцем в найомній армії воюючої держави і втратив своє живе тіло, і тепер існує в середині сталевого холодного саркофагу як жива душа в сталевій труні. Карл декілька хвилин дивився на агонію Іоганна. Потім він навів на нього кулемет і відкрив вогонь. Він стріляв доти доки в патронному барабані не скінчились кулі, а їх там після знищення охорони лишалось 9477.

Рознісши тіло спочатку на шматки а потім і на фарш, він створив в мармуровій підлозі воронку з якої йшов дим. Потім Карл кинув розряджений кулемет і пішов в напрямку чорного службового виходу, полишивши блідого і покритого холодним потом сліпого боса Аскаліоса одного в розгромленому холі серед небіжчиків.

Аерокосмічний порт.

Над нічним південним космопортом час від часу пролітали пасажирські зоряні лайнери і транспортно-вантажні кораблі, освітлюючи багатогектарні посадкові площадки і лінії незліченних велетенських споруд ангарів. Біля відкритих високих сталевих воріт ангару аеро-космічних шатлів №488, стояла Пелагея. Вона була одягнена в бойовий броньований екзокостюм і тримала на обох плечах дві великі важкі сумки. Ще п’ять валіз стояло поряд з нею на бетонній підлозі. Пелагея курила і з кимось розмовляла по мобільному телефону.

Карл прийшов, запізнившись лише на десять хвилин. Він не був екіперованим в свій бронекостюм, і взяв з собою лише деяку зброю. Підійшовши до Пелагеї Карл спинився скинувши багатокілограмові сумки з особистими речами і грошами на бетонну підлогу.

- Чому ти одягнена як перед рейдом в лігво партизан?

- Тому що я знаю більше останніх міських новин ніш ти. Представник нашого синдикату зв’язався зі мною дві години тому. Він повідомив мені і тобі, що синдикат не стане нас захищати. Синдикат об’явив кланам про те що ми діяли самостійно, і не в інтересах синдикату виконували замовлення невідомого замовника. Синдикат між іншим дозволить нам полишити планету і не стане відправляти по наші душі ліквідаційну групу, оскільки організація від нас відхрестилася і довела факт непричетності до нашої вчорашньої самодіяльності. Нам також дозволено в період тижня зняти з банківських рахунків наші гроші, нараховані нам за останні нами проведені операції. Це були хороші новини. А от погані. Агент синдикату повідомив мені про те що нам треба в двічі швидше тікати з планети і з зоряної системи, тому що за наші голови об’явлена винагорода. Нас замовили боси одночасно двох кланів.

- Двох?

- Так, двох. Бос клану Тобольдо замовив нас синдикату кілерів за те що ти його кинув, взяв половину грошей за роботу авансом і не вбив лідера клану Беркамп. А клан Беркамп в свою чергу замовив тебе синдикату кілерів за те що ти вбив їхнього головного і самого авторитетного боса Аскаліоса.

- Як це? Я його лише осліпив гранатою. Я пішов полишивши його живим.

- Це так. Але ти не врахував кілера, якого послали проконтролювати ліквідацію боса Аскаліоса. Ти не вбив Аскаліоса. Однак ти знищив усю внутрішню охорону житлового комплексу і завалив всю особисту охорону боса. Кілеру, який мав тебе проконтролювати, цього було достатньо, щоб довести до кінця почату тобою роботу. Справа в тому, що члени клану Беркамп вважають тебе вбивцею і прагнуть помститись. Що не входило в твої плани. А лідер клану Тобольдо Хансон хоче зжити тебе зі світу тому, що ти його кинув, а ще й тому, що ти знаєш хто організував і оплатив вбивство Аскаліоса. Якщо ти оприлюдниш правду, почнеться війна між двома могутніми кланами. Ну годі вже про погане. Краще скажи мені, який твій план втечі з планети? Ми в розшуку. Нас шукає поліція. За нами по сліду вже йдуть кілери. І куди ми полетимо з цієї зоряної системи? Де ми зможемо відірватись від переслідування синдикатів кілерів? Ти казав у тебе є ідеальний план відходу. Ти казав що знаєш місце де нас ніхто не дістане.

- Ходімо в ангар. Нас там чекає аеро-космічний шатл служби безпеки планети. Де я його дістав разом з кодами і паролями для проходу крізь сканери супутників і крізь контроль патрульних орбітальних ескадр, не питай. Дехто віддав мені борги. Декому я дав хабар. Це все не суттєво. Головне те, що ми безперешкодно полишимо і планету і зоряну систему. Ми летимо в Унію. В Імперію, якою керують люди і розумні машини, приймаючі усі політичні і силові рішення колегіально. В цій державі машини контролюють усю законодавчу, судову, виконавчу владу, лише машини служать в спецслужбах і в армії. Лише машини в Унії контролюють економіку і усі державні фінанси. Там немає ні корупції, ні злочинності, ні соціальної нерівності. Там немає політичного терору. Лише в цю державу кримінальні клани і синдикати ніколи не ризикнуть відправити своїх кілерів. Машини виконують державні закони, як релігійні фанатики закони Творця. Громадянство в Унії надають людям і машинам в період першого ж дня їх перебування на будь якій планеті держави. Машини захищають своїх громадян як янголи охоронці. Головне добратись до космічного кордону Унії. Державна система захисту громадян в Унії універсальна і найефективніша в усьому Всесвіті.

- Ми зможемо там купити собі нові клоновані тіла і перенести в них свою свідомість?

Ми зможемо там почати жити з чистого листа?

- Так люба. Ціни на планетах Унії ніколи не завищуються, так як в інших зоряних країнах. Ми купимо собі найкращі тіла. Нам навіть вистачить грошей на купівлю власного приватного сектора з власним житлом на будь якій планеті з будь яким кліматом і будь якою природою.

- Ким ми будемо працювати в цій утопічній Унії?

- На перший час нам вистачатиме залишків наших грошей з останнього грошового кушу. А потім ми влаштуємось в державну службу контролю процесу колонізації нових планет машинами, або в іншу аналогічну службу пов’язану з колонізацією нових світів. Унія щороку розширюється, включаючи в свій склад нові планети. Роботи в сфері координації процесів колонізації планет людям завжди вистачає і вистачатиме.

- А яка в Унії середня зарплатня?

- Машини роботодавці платять працюючим громадянам за будь яку роботу, так, наче платять ці гроші собі. В цій країні ми зможемо жити безбідно і щасливо заробляючи величезні гроші чесною працею.

Автор: Дмитро Філімонов.