Вернуться на страницу

Comments: 17

 1. Гарно. Цікавий світ зі своєю цікавою історією. Привілеями знаті керувати дерижаблями трохи нагадало "Искателей неба" Лук"яненка, але то таке. Гарні герої, і непоганий сюжет. Дякую, авторе. Сподобалося.

  Успіхів.

 2. 2012-03-24 в 14:19:53 | Мисливець

  Так, дивовижний світ, з якого не хочеться виринати. І сильно написано.Дякую, авторе!

 3. Мабуть не все так добре, та все одно дякую за гарні відгуки.

 4. симпатичний клокпанк!

  хоча панку й немає, власне, проте як же це ще назвати wink

  жаль, продовження не буде :-(

 5. Дякую за коментар.

  2Chernidar - мені дуже закортіло дописать. Але боюсь наснаги і часу не вистачить, бо то вже не на оповідання потягне.

 6. Але боюсь наснаги і часу не вистачить, бо то вже не на оповідання потягне.

  такий світ буде складно описати так, щоб він не містив внутрішніх суперечностей. Я навіть не уявляю як це зробити, чес-кажучи. Але якщо надумаєте - буду радий читати і тестувати.

 7. Дякую. Внутрішні суперечності автору-початківцю взагалі дуже важко виключити. Тому у таких випадках особливо потрібні бета-читачі. Логіка тексту - завдання куди більш складне аніж синтаксис і пунктуація. А ще читабельність, сюжет і так далі - то все витримати спарвжнє мистецтво. Тому пише багато хто, друкують деяких, а справжніх митців обмаль. Хтозна, чи вийде написати без суперечностей, якщо візьмуся.

  Наразі і не знаю, що робити. Наче й хочеться писати, але розумію, що часу на те обмаль. Але ще раз дякую за запропоновану допомогу. До кінця конкурсу може щось і вирішу, тоді, як дозволите, звернусь до вас.

 8. якщо будете писати по одній сторінці в день, то через рік матимете ТОВСТЕННИЙ роман wink

  а в обговоренні логіки світу допоможу, як забажаєте, в онлайні практично весь час. успіхів

 9. Іще раз дуже дякую за заряд оптимізму.)))

 10. чесно кажучи, твір вельми сподобався, у ньому є казковість якась Гріневська, атмосферність, але вичитувати треба,і ще заувага до діалогів, от це ще має недоліки, не буду розбирати, але діалоги трохи штучні, інтонаційно неправдиві, ніби рубані, на деякі висловлювання героїв у відповідь чуємо висловлювання якесь ну, якесь ніби кострубате, ніби діалогу власне і немає. Люди не один з одним говорять, а ніби із собою, не підтримують розмову. Може б ще полісмена...може жандарм? Ну, це таке моє враження суб'єктивне, перепрошую. А загалом, є у автора неслабенький потенціал створювати оригинальні світи. Успіхів.

 11. Дякую. Довгоочікувана критика мене дуже потішила, бо розумію, що не може бути все аж занадто добре. Те, що це сплило в діалогах - не дивно. Річ у тому, що це моє перше оповідання українською. Були великі сумніви щодо того, чи вийде взагалі хоч щось путнє. Тож є привід працювати над собою... і текстом теж.

 12. 2012-04-02 в 22:45:19 | Ката Стифан

  Хороше оповідання. Мені сподобалось!

 13. Якісь поспішні скорочення. Ось розгортається від початку світ, атмосфера, а потім йде діалог, величенький, не обіграний. Герой на порозі балакає з картонним персонажем, який, відчувається читачу, наявний тут для того, щоб привести дівчину і щезнути. погано. Життя з механічною дівчиною - добре, атмосфера, тюлі в квіточку, приємно, але відчуття якесь... наче твір добряче різали і краї загладити не встигли. Жаль. До того ж, під кінець нащось про аристократів... Ні, я розумію, що це тема хороша, але вона вивалена на останніх рядках так, наче той рояль в кущах. Як на мене, твір потребує доопрацювання. Хоча дуже непоганий, автор талантsmile

 14. 2Таке Дякую! Обовязково допрацюю після конкурсу. Відчуття вас підвело - текст не урізано. Це моя хвороба, коли треба написати стисло, виходить маленькими кадрами-мазками, бо важко усі свої уявлення стисло описати.

  Вам і Ката Стифан спасибі за добрі відгуки.

 15. 2012-04-07 в 23:03:48 | Ката Стифан

  Олено, радий, що Ви в фіналіexcaim

  Творчої наснаги Вам!

 16. 2012-04-07 в 23:10:27 | Ката Стифан

  Вибачте, не так написалось мені.

  Радий, що Ви серед переможцівexcaim

 17. Щиро дякую! Не можу передати, наскільки я рада! Не очікувала отак вперше прийняти участь і одразу - серед переможців. Для мене наразі це шок. І досі не оговталась.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)