Вернуться на страницу

Comments: 2

 1. 2018-03-25 в 11:43:19 | Сновида

  Вітаю, авторе!

  Отже, маємо твір про вибір і відповідальність. Сподобалася ідея, але, як на мене, варто було б підтягнути її в плані розкриття. Особисто мені забракло світу (чомусь від початку я сприйняла його як стімпанківський і відповідно налаштувалася на щось інше), розуміння, що ж привело до саме такого розвитку взаємодії між людьми. І як так сталося, що цілувальниця переродилася у дещо протилежне?

  Взагалі, остання сцена, в камері: мені зрозуміло, чому погодився на співпрацю Ян - бо він би не мав шансу на продовження життя - але що при відмові від співпраці втрачала Вероніка? І чи не стало це з її боку зрадою, що підтвердило б - ніяка це не іскра, вони не йдуть разом до кінця, не приймають спільних рішень... З іншого боку, чому саме вона поступила так, як поступила, що саме примусило прийняти її саме таке рішення автор розкрив.

  І ще, я все чекала, що "вистрелять" згадані на початку війна і конформісти.

  Удачі на конкурсі!

 2. 2018-03-25 в 11:59:53 | Сновида

  Ледь не забула: автору нагально треба попрацювати над мовою. Для орієнтиру:

  наближувались

  обравшею

  віддалявшогося

  Щоб з нами не сталось, ці гроші на чорний день, - шепнула Вероніка,

  ну й ще трохи дрібнішого, що не так різонуло.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)