Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2016-09-14 в 15:39:19 | Спостерігач
  Довга ніч триває цілу вічність
  - одразу початок з поганого речення. Довга ніч вже "триває" і вже "довго".

  над написанням якого трудилися ще прадіди найстаріших жителів царства.
  - теж зайве уточнення. Ви вже сказали про це перд цим. І ще раз повторили після. Не позбавляйти уяву читача простору для польоту.

  шкіри вбитого оленя
  - а ви бачили каптур з живого оленя?

  Таких моментів буде ще багато всі їх наводити не стану.

  Цілу сторінку ви представляєте нам ГГ, а от наприклад Р. Говард зробив це за два речення, і його Кімерієць виглядає суворішим за вашого героя.

  Нудуже довго ви запрягаєте, коней, надіваючи на них збурю бо зібрались їхати. Сильно уточнюєте купу деталей, навіть ті що не візьмете у подорож, і навтіь кажете про це... (по аналогії з вашим текстом)

  І на виході пшик. Ми збиралися збиралися. Ну. І. От зараз.

  І шо? Оригінальні казки народів півночі подинамічніше будуть.

  В цілому погано.

 2. 2016-09-16 в 15:29:28 | Олександр

  Сюжет без початку і кінця. Пішов, убив, і що? А головне, навіщо? Картина, вирвана з потоку, не зрозуміла. Навіть не ясно, яка кінцева мета вождя, і , головне, а яка ж у нього мрія?

 3. Непогане нордичне фентезі. Бій вождя з вовком нагадав бій молодого царя Леоніда з вовком у фільмі "300 спартанців". Сподобалась атмосферність оповідання, холод так і відчувається при читанні. Є деякі огріхи, що вказані вище. Загалом сподобалось.

  Удачі на конкурсі!

  P.S. Секвої, здається, полюбляють більш теплий клімат.

 4. Дякую за відгуки і зауваження!

 5. 2016-09-19 в 14:28:00 | Старліт

  Атмосферно. Чого тільки опис обіду на два абзаци вартує) Але... Глянула, що вже більше половини тексту, а сюжет ще й не почавсяsmile Інтриги, як такої немає. Мусив вчинити подвиг. Пішов. Убив. Все. От якби вовк в кінці виявився його коханою чи ще щосьsmile А так скидається на уривок з чогось більшого чи все ж таки не дописане менше, коли бажання показати улюблений світ переважило сюжетотворення. Написано непогано. Мрії не розгледіла.

 6. Авторе, я поділяю думку Старліт. Вам все одно - успіхів! Дякую за північну казку. Чого не вистачає: цікавої фабули, ідеї. Це гарна замальовка, але - немає вона в собі художньої історії, хоча, начебто, водночас - художня штука вийшла. Отже: атмосферність за гарна, персонажі та лірика кохання - гарні, а все інше - треба було інакше подавати читачам.

  Щодо Спостерігача: так завжди всіх ріже... вусмертьzipper smileLOLgrinwinksmile. Жорсткий критиканtongue wink.

  Але він має рацію: Р. Говард крутий перець. Залишається лише питання: чи варто порівнювати конкурсантів з мегазірками світової літератури? tongue rolleyetongue winktongue laughraspberry. Ясна річ, що ми всі - не герберти уелси! Бо якби ними були, то і участі у конкурсі ніц не брали б! А видавали б свої книжечки гарнющими накладами!

  Ех, мріє!.. cool smile

  Авторе, дякую ґречно! Тримайтесь wink . Казки - це найкраща література і написати її не кожен розумник здатний, а ви маєте хист. Бажаю розвитку та нових перемог! smile

 7. Щиро дякую за відгук! Таких коментарів цьому конкурсу і не вистачає, судячи по відгукам на інші твори. У авторів руки не повинні опускатись після їх прочитування. Порівнювати з відомими авторами не доречно, повністю поділяю таку думку, якщо так робити, то треба зачиняти за собою двері і вирушати кудись далеко, адже є Стівен Кінг, для прикладу, а мірятись з ним пером сенсу не багато.

  Тут тобі можуть сказати, що ви не новий Уелс, тому ми даємо вам гіркі ліки "правди" для вашого особистого зростання, і тут таки вимоги до вас поставлять як до того самого Уелса. Але це все кожен сприймає по своєму.

  Варто тільки пам'ятати:

  "Всі ми генії. Але якщо ви будете оцінювати рибу за її здатністю лазити по деревах, вона проживе все життя, вважаючи себе дурепою."

  А. Ейнштейн

  "І памятайте одне: самі по собі ми нічого не значимо. Не ми важливі, а те, що ми зберігаємо в собі. Колись воно знадобиться людям."

  Р. Бредбері

  Тому, всім авторам бажаю наснаги у творчості, викладенні своїх думок, які колись, комусь, безперечно знадобляться.

 8. 2016-09-22 в 15:15:44 | Сторонній

  За атмосферу велике дякую. За прямолінійний сюжет без інтриги - не дякую. Мова у авора хороша, читати приємно. Тільки часто проскакує "їх" замість "їхні".

  Ну не описуйте ви так вечерю героя - я обід на роботу забув :(

  Загалом, скоріше сподобалось (за атмосферу). Успіхів автору smile

Вернуться на страницу