Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2016-09-14 в 15:39:19 | Спостерігач
  Довга ніч триває цілу вічність
  - одразу початок з поганого речення. Довга ніч вже "триває" і вже "довго".

  над написанням якого трудилися ще прадіди найстаріших жителів царства.
  - теж зайве уточнення. Ви вже сказали про це перд цим. І ще раз повторили після. Не позбавляйти уяву читача простору для польоту.

  шкіри вбитого оленя
  - а ви бачили каптур з живого оленя?

  Таких моментів буде ще багато всі їх наводити не стану.

  Цілу сторінку ви представляєте нам ГГ, а от наприклад Р. Говард зробив це за два речення, і його Кімерієць виглядає суворішим за вашого героя.

  Нудуже довго ви запрягаєте, коней, надіваючи на них збурю бо зібрались їхати. Сильно уточнюєте купу деталей, навіть ті що не візьмете у подорож, і навтіь кажете про це... (по аналогії з вашим текстом)

  І на виході пшик. Ми збиралися збиралися. Ну. І. От зараз.

  І шо? Оригінальні казки народів півночі подинамічніше будуть.

  В цілому погано.

 2. 2016-09-16 в 15:29:28 | Олександр

  Сюжет без початку і кінця. Пішов, убив, і що? А головне, навіщо? Картина, вирвана з потоку, не зрозуміла. Навіть не ясно, яка кінцева мета вождя, і , головне, а яка ж у нього мрія?

 3. Непогане нордичне фентезі. Бій вождя з вовком нагадав бій молодого царя Леоніда з вовком у фільмі "300 спартанців". Сподобалась атмосферність оповідання, холод так і відчувається при читанні. Є деякі огріхи, що вказані вище. Загалом сподобалось.

  Удачі на конкурсі!

  P.S. Секвої, здається, полюбляють більш теплий клімат.

 4. Дякую за відгуки і зауваження!

 5. 2016-09-19 в 14:28:00 | Старліт

  Атмосферно. Чого тільки опис обіду на два абзаци вартує) Але... Глянула, що вже більше половини тексту, а сюжет ще й не почавсяsmile Інтриги, як такої немає. Мусив вчинити подвиг. Пішов. Убив. Все. От якби вовк в кінці виявився його коханою чи ще щосьsmile А так скидається на уривок з чогось більшого чи все ж таки не дописане менше, коли бажання показати улюблений світ переважило сюжетотворення. Написано непогано. Мрії не розгледіла.

 6. Авторе, я поділяю думку Старліт. Вам все одно - успіхів! Дякую за північну казку. Чого не вистачає: цікавої фабули, ідеї. Це гарна замальовка, але - немає вона в собі художньої історії, хоча, начебто, водночас - художня штука вийшла. Отже: атмосферність за гарна, персонажі та лірика кохання - гарні, а все інше - треба було інакше подавати читачам.

  Щодо Спостерігача: так завжди всіх ріже... вусмертьzipper smileLOLgrinwinksmile. Жорсткий критиканtongue wink.

  Але він має рацію: Р. Говард крутий перець. Залишається лише питання: чи варто порівнювати конкурсантів з мегазірками світової літератури? tongue rolleyetongue winktongue laughraspberry. Ясна річ, що ми всі - не герберти уелси! Бо якби ними були, то і участі у конкурсі ніц не брали б! А видавали б свої книжечки гарнющими накладами!

  Ех, мріє!.. cool smile

  Авторе, дякую ґречно! Тримайтесь wink . Казки - це найкраща література і написати її не кожен розумник здатний, а ви маєте хист. Бажаю розвитку та нових перемог! smile

 7. Щиро дякую за відгук! Таких коментарів цьому конкурсу і не вистачає, судячи по відгукам на інші твори. У авторів руки не повинні опускатись після їх прочитування. Порівнювати з відомими авторами не доречно, повністю поділяю таку думку, якщо так робити, то треба зачиняти за собою двері і вирушати кудись далеко, адже є Стівен Кінг, для прикладу, а мірятись з ним пером сенсу не багато.

  Тут тобі можуть сказати, що ви не новий Уелс, тому ми даємо вам гіркі ліки "правди" для вашого особистого зростання, і тут таки вимоги до вас поставлять як до того самого Уелса. Але це все кожен сприймає по своєму.

  Варто тільки пам'ятати:

  "Всі ми генії. Але якщо ви будете оцінювати рибу за її здатністю лазити по деревах, вона проживе все життя, вважаючи себе дурепою."

  А. Ейнштейн

  "І памятайте одне: самі по собі ми нічого не значимо. Не ми важливі, а те, що ми зберігаємо в собі. Колись воно знадобиться людям."

  Р. Бредбері

  Тому, всім авторам бажаю наснаги у творчості, викладенні своїх думок, які колись, комусь, безперечно знадобляться.

 8. 2016-09-22 в 15:15:44 | Сторонній

  За атмосферу велике дякую. За прямолінійний сюжет без інтриги - не дякую. Мова у авора хороша, читати приємно. Тільки часто проскакує "їх" замість "їхні".

  Ну не описуйте ви так вечерю героя - я обід на роботу забув :(

  Загалом, скоріше сподобалось (за атмосферу). Успіхів автору smile

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)