Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. 2015-03-01 в 17:31:04 | ДонькаДонКіхота

  сумне якесь враження виникає від цього оповідання. навіть при тому, що художній світ достатньо цікавий. все на таблетках. натхнення з таблеток... розумова діяльність - з таблеток. творчості немає. ерзац-світ, що стоїть на медпрепаратах. навіть іронія не рятує. соромлюся навіть спитати, а що тут постає в ролі супутника? таблетки для поетичного натхнення?

 2. так, ви праві в обох випадках: супутники - таблетки, світ - сумний. але на те вона і фантастика - щоб десь згустити фарби.

  дякую за коментар!

 3. Клас!

  По фантастичності та химерності — родич Кабздота.

  Певно, десь у розгалуженнях реальності існує і подібний світ деградуючих митців, але, будемо вірити, у нас до такого не додумаються.LOL

  Поетичні вставки можна використовувати, як слогани для реклами якогось препарату уже зараз, бо іноді, як видасть наше ТБ:"Хочеш мати добрий как, не забудь про дуфалак". Чи як воно там... У вас точно краще виходить!wink

  Успіху!

 4. Дякую, Ловчине! хоча не в курсі справи, чи варто пишатися такими родичами як Кабздот)

  Успіху на конкурсі!

 5. Посміхнуло!

  Проте особливо чомусь не зачепило.

  Певно тому, що я не люблю пігулок.

  А поет Денис, часом, не родич Хема із “Тарнопольськроботікс”?

 6. Дякую читачеві! Щодо Хема, то наскільки мені відомо - не родич. Хоча у фантастиці та мексиканських серіалах усе може бути.

  Успіхів у конкурсі!

 7. Загальне враження: ледь-ледь сподобалось, завдяки деяким гумористичним моментам, але це більш стосується змісту.

  Ідея прикольна. І сміх, і гріх.

  мені фант припущувача будьласка і метафоратора

  Мова: хороша, без особливих перлів. Вірші звичайно повний аут. Але ж то вірші героя, а не автора. мене вони повеселили.

  Атмосфера присутня, але мені не сподобалася, викликає супротив те, що для творчості люди мають пити таблетки і взагалі таке незвичне зображення творчого процесу.

  Мої невподобання стосується лише змісту, і аж ніяк не якості виконання. тому в мене когнітивний дисонанс. сама не можу розібратися сподобалося чи ні.

  він змусив їх поволі звикали
  звикати?

  у стакан
  склянку?

  оте як герой любується собою чогось якесь таке, нечоловіче чи що. Чоловіки, агов? Творчі натури, Ви любуєтесь так на себе? Чи він дійсно якийсь такий, з відтінком?

 8. Щодо любування чоловіків - то хто вам скаже правду? Не знайомий з поетами, але те як виглядають "чоловіки" - "зірки естради", то таке враження, що все-таки любуються.

  Щодо сумності світу - то бачу нікому такий варіант майбутнього не сподобався, на жаль. Що ж, на колір та смак, як кажуть... Мені от сучасний реальний світ не дуже подобається осанні часом. І що робити?

  Дякую за коментар! Успіхів на конкурсі!

 9. Не знайомий з поетами, але те як виглядають "чоловіки" - "зірки естради", то таке враження, що все-таки любуються.

  Дуже може бути, був у моїх друзів знайомий поет. Ну... певні риси уловлюються wink

  Головна проблема оповідання - фінал. Особисто очікував, що відбудеться щось таке, що відверне ГГ від всієї тієї хімії. Можливо, тоді й сприймалося б по іншому. З іншого боку, саме такий фінал був би передбачуваним. Не знаю, що й підказати.

  У позитив - текст легко читається.

  Успіху на конкурсі!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)