Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. 2017-04-15 в 09:19:48 | Єнот Віллі

  Вже перший абзац дав можливість посміятися) Таке враження, що якби автор доопрацював і зосередився саме на гуморі, то вийшло б цікаве оповідання в стилі "Монстри на канікулах".

 2. невдале застосування теми вампірів.

  shut eye

 3. О! І тут Ламія! Це часом не пріквел "Демона у серці"? wink

  Чесно кажучи, я так і не второпав, шо це гумористичне оповідання робить на конкурсі фантастики.

  Проте написано непогано.

  Дякую за рецепт! wink

 4. Оповідання яке дійсно піднімає настрій. Читається легко і позитивно, але що правда лише на один раз. Та й тему конкурсу майже ніяк не розкриває.

  П.С. Рецепт стейка доволі непоганий, я колись готував за ним, але потім перейшов на мікс гірчиць, соєвого соусу, олії та цибульки)

 5. 2017-04-22 в 00:53:15 | Володимир

  1.12

  Вампір

  Кров не могла "засохнути на ранок", бо вже ранок. А прокидаються ж увечері?

  Читав точки зору, що "не їсти після 6" -- шкідливий міф. Людина ледь засинає голодна. Зранку й цілий день жере, ніби не в себе. А це навіює сонливість (важко читати!), малорухливість і вимикає мозок.

  І не допомагає ж насититись! Бо тілу потрібен час, багато часу для травлення і перетворення їжі в енергію. Час, що був тупо втрачений під час сну.

  Втім, комусь це, мабуть, вигідно... Звідти й міф. А ось він ще і в цьому оповіданні поширюється...

  А краще ж їсти увечері, коли думати вже й не потрібно. А зранку, голодним, бігати, шукати здобич (як вовки) чи працювати головою (як люди) і розтрушувати ту енергію.

  А після їжі -- завжди був лише сон. І так вже мільярди років... До речі, в такому режимі не вдається набрати масу, навіть коли є потреба накопичити жиру перед якимись голодними і виснажливими тижнями.

  /\

  \/

  І? Ну, було місцями весело. І?

  Єдине що дізнався нового -- що у Карпатах, ніби-то є замки. Бо досі -- не бачив. Високі хати і готелі на таке почесне звання зовсім не тягнуть. Справжніх замків не бачив. Мукачівський -- старий і скромний. І вже музей. Ужгородський вокзал? Але ж то все-таки вокзал. Громадське місце...

  То де там справжні, обжиті замки? Бажано в неоготичному стилі?

  \/

  Разом з тим, можливо в оповіданні є сенс, який перекриє всі ті вади.

  Відколи Брем Стокер (?) витяг цю безглузду вампір.тематику у світ -- за неї так всі вчепились, що виникає враження: комусь це дуже вигідно. Це як з коровами: великі й сильні тварини, а дитина з лозиною ганяє стадо -- ніби то миші. Сам змалку пробував. І корови чомусь терплять. Може відчувають здалеку вовків і погоджуються на менше зло?

  От і люди. Час від часу залякувати їх безгуздими кровопивцями -- і вже радітимуть, що на тілі нема слідів зубів. Все інше (і реальне, і ймовірне енергетичне вампірство: чит. "Під знаком цвіркуна" Віктора Савченка; а ще "Паразити свідомості" Коліна Вілсона -- є укр.; і цикл "Нопалгарт"; і "Втіха падла" Сімонса) скромно замовчується на ТБ. Можна припустити, що не можуть придумати спецефекти, а можна...

  Отже, висміювання всіляких дракул з зубами та інших безгуздих жахликів -- безсумнівний плюс. Людям пора боятись спавжніх проблем.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)