Вернуться на страницу

Comments: 14

 1. Ніби й написано легко (але вичитати треба добре), і проблема актуальна. Але саме ця актуальність стала ворогом оповідання. На фоні численних сатиричних творів останнього часу у тому числі досить якісних)на дану тематику оповідання губиться й нічим не виділяється, навіть фантскладова ситуацію не рятує. Та й фінал передбачуваний.

  Успіху!

 2. 2014-09-05 в 20:16:34 | Автор Вантаж 888

  Док

  Дякую за добрі слова. Не читав "численних творів на дану тематику". Якщо ваша ласка, то киньте лінки. Цікаво почитати. А подібні теми не мають терміну свіжості. Ця парафія актуальна спокон віку.

  Автор Вантаж 888

 3. Якщо ваша ласка, то киньте лінки. Цікаво почитати.

  Сподіваюсь, Торенко не лаятиме, для прикладу http://repka.club/ Особливо рекомендую звернути увагу на Дохтура Лівсі.

 4. Чудова карикатура! Чудовий, колоритний псих... але, не зважаючи на свою дурнувату жорстокість і "абсолютну неперевершеність", Нуль не викликає ненависті. Він мені сподобався. А от деяких справжніх диктаторів я б із більшою радістю відправила вантажем 888 на три безкінечності)

 5. 2014-09-06 в 18:46:28 | Автор Вантаж 888

  Док

  Слушно зауважити, що тексти на сайті іншого формату. Більше схоже на скетчі.

  Я ж спробував охудожнити образ вічного диктатора. Так би мовити аби текст набув ознак уневерсального і актуального будь-коли. Історія нашої цивілізації має дуже багато подібних прикладів. я так би мовити піднімаю проблему без формалізації певним проміжком. Це неправильно, коли долі мільйонів, а нині і мільярдів має залежати від однієї особи. Цієї залежності пора позбуватися. якось так...

  swart

  Так і є.Диявол теж інколи постає в образі милого дитяти.Так, з цими диктаторами завжди мороки...

 6. Я ж спробував охудожнити образ вічного диктатора. Так би мовити аби текст набув ознак уневерсального і актуального будь-коли.

  Ну, це, схоже, вдалося smile

 7. З гумором! Дякую, авторе! Сподобався стиль! Читається легко. Викликає правда певні цікаві асоціації... Хм..Але зараз все в нас викликає подібні асоціації. Все було б дуже весело, якби не було б так сумно.

 8. 2014-09-30 в 10:31:32 | Автор Вантаж 888

  Ліандра Все буде добре)

 9. Дотепно!

  Гіперболізовано, анекдотизовано...

  А в кінці чомусь дуже сумно.

  Певно, хотілось би щоб тиран усвідомив помилки і з власного бажання до кінця своїх днів працював двірником (не хочу образити людей цієї професіїї) у новому демократичному органі влади...

 10. 2014-10-13 в 18:11:32 | Автор Вантаж 888

  2014-10-13 в 13:58:21 | Читач

  Слушно))) Хоча, наслідуючи вашу риторику))) тобто, як ви кажете: "не хочу образити людей цієї професіїї") То хай краще самоліквідується до наступного пришестя вже розумним і благочестивим)

 11. - читаю і вибухає голова

  + діалоги, сподобався кінець)

  Вічних диктаторів добре охудожнює Маркес))

 12. 2014-10-16 в 21:51:26 | Автор Вантаж 888

  2014-10-16 в 01:51:01 | Борис

  Добро) Згоден, але з вибухнутою головою світ сприймається по справжньому без всіляких там.... Так, далоги це моє все)))

  Вічних диктаторів ще охудожнювати і охудожнювати аж до абсолютного охудожнення)))

 13. Якщо автору років 16 або близько того - то це оповідання безперечний успіх. Але якщо більше - то зауважень досить багато. І як для казки і як для сатири. Подивіться фільм "Диктатор" - як зразок сучасного рівня сатири - щодо всіляких імператорів. Це якщо автору 18 і більше - якщо ж менше - то продовжуйте писати і ніяких "Диктаторів" - не дивіться.

  Успіхів!

 14. 2014-10-18 в 17:01:08 | Автор Вантаж 888

  Злий

  Мені завжди 16)))

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)