Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. ох, як я давно чекав твору з такою назвою!!! піду читати.

  ...

  "відеофону" слово з фантастики минулого століття. Уже багато років є приватній відеозв'язок, а слово не використовується. Вважаєте, що буде використовуватись надалі?

  а телефонує шеер? wink

  ...

  кінець класний, середина - так собі, бракує інтриги.

  мова хороша. автор знайомий. Блін, мав про це саме писати... вже не встигну. Тільки у мене в кінці мало бути, що в тій машинерії людина ховається.

 2. 2012-03-22 в 15:48:45 | HarleyDavidson

  Шеер полетить засновувати нове людство? Кажете, штучний інтелект може обдурити людину, вивчивши її емоційність? І чому мене переслідує думка про одне дискваліфіковане оповідання? LOL

 3. 2Chernidar

  Взагалі то планував писати про дещо інше (можливо ще встигну), щось гуглив - натрапив на тест Тьюрінга, і вийшло те що вийшло. Взагалі - хотілося написати щось простеньке, але зі смаком, без зайвого пафосу і наукоподібності. Щоб дівчатам сподобалося smile

  Наразі - спасибі за позитивні враження

  Щодо впізнаваності - то приємно чути - але напевно Ви все ж мене з кимось плутаєте)

  2Harley

  А що там? я ще нічого не читав. Взагалі, ото читання десятків чужих оповідок то найстрашніша для мене річ у Старфортівському конкурсі))) Напевно тільки оприлюднення авторів - розвіє Ваші сумніви та підозри)

 4. 2012-03-22 в 16:33:36 | HarleyDavidson

  Ясен пень, я - сучий син і взагалі сліпий на два ока LOL Не зважайте на мене, гада повзучого LOL

 5. "У вашому відеофоні ще досі лунають ці паплюжні звуки? Замініть їх на правильний музон та голографічний стриптиз! Дзвоніть на ........!"

  А так нічогенько, тільки от цей Шеер надто людський вийшов, немає дрібних неточностей, які б вводили людину в оману.

 6. Ага цікаво. Кінцівка супер, не очікував... Авторе, а навіщо ви "принцип Паретто" перекрутили? Він і в оригіналі нічогенько виглядавsmile

  Успіхів.

 7. Стиль ок. Легко читається і легко сприймається на відміну від деяких завумних бравад у сусідніх оповіданнях. З термінологією, звісно, трохи промах, але, можливо спеціальний, як у випадку з Парето. Можливо у тому світі жив інший Тьюрінг і закон, сформульований ним, звучав трохи інакше.

  Єдине, що може здаватися нелогічним, це самоусвідомлення машини, як суми усіх часточок. Для "відчуття" і усвідомлення потрібні органи "відчуття" і реакції на подразнення. Можна відчувати, наприклад, як тече заряд по дротах, і то лише у випадку наявності якихось вольтметрів, чи що. Людина ж не відчуває кожну клітину свого тіла (хіба що та болить, але це інша розмова). Про розташування такої кількості датчиків у космічному кораблі загалом не йдеться.

  Що ще можна сказати? Фонові герої, доста стандартні і звичні, змальовані у достатній мірі, щоб досягти результату, передісторія, наскільки вона потрібна, теж зазначена. Словом, планка, яка була поставлена, взята з розмахом. Хоч і поставлена вона була досить низько. Але це, як на мене, краще, ніж ваяти тони псевдонаукової маячні. У мене все.

  З.І. У мене навіть є підозра хто кого і з ким плутає. Але я залишу її при собі grin

 8. про тест Тьюрінга взято звідси: http://ru.wikipedia.org/wiki/Тест_Тьюринга

  звідтіля ж і цитата в тексті.

  а отут http://uk.wikipedia.org/wiki/Тест_Тюрінга написано, що в 2011 р. тест Тюрінга пройшов Cleverbot )

  щодо принципу Паретто - поки що не в курсі - почитаю )

 9. гм, хороший твір. Сподобалося

 10. 2Марко

  Дякую

  2Фантом

  Поряд з принципом Паретто (20-80) є не менш "науковий", закон 10-90.

  Зокрема отут (на букву З) http://sprintel.chat.ru/

  Так що я ніяк не посягаю на принцип Паретто )

 11. Назва невдала - одразу ясно, що якась варіація на тему. А так все ок.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)