Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. Ще одна казка з нещасливим кінцем. blank stare

  Не розумію, на холєру таке взагалі писати?

 2. 2019-05-17 в 11:52:17 | Не автор

  Пане Панасе, вам не здається що таке писати в коментарях автору трохи грубо? Ну не сподобалося вам, пройдіть повз, не принижуйте людей такими фразами. Чи вам так обов'язково свою злість вилити кудись? Письменники люди чутливі. Будьте якісь добріші, бо зараз ви схожі на троля, якому не дали читати саме те, що він хоче прочитати. Фантастика вона ж різна буває. А якщо не розумієте нащо люди пишуть, то Please educate yourself, як то кажуть, ось наприклад непогана стаття про те, навіщо письменники пишуть https://writingcooperative.com/7-reasons-why-writers-write-and-you-should-too-900262b455b

 3. Вибачте. oh oh

  Не хотів нікого образити.

  Просто за вечір прочитав чотири оповідання і якимось дивом всі виявились казками. Псіханув трошки.

 4. 2019-05-18 в 19:39:01 | Олесь М.Гоцак

  прочитав, загалом цікаво. За жанром все ж ближче до казки, аніж до фентезі (як мені здається). Початок от якраз гарний,а от коли почалось роздирання на шматки, видалось то дуже..ну казкове.

 5. Я не виправдовую діда Панаса, але чудово його розумію. rolleyes

  А автора ні...

 6. Як я розумію, це така притча про колективну відповідальність за військові злочини. Може, це я собі надумав, але деякі деталі свідчать якраз про цес. І, до речі, взагалі не сказано, з ким воювало то королівство...

  Скоріше сподобалось, аніж ні. Написано моторошно, але добре.

 7. Владислав Лєнцев, там дійсно про відповідальність, але не за військові злочини. я намагався символічно зобразити зникнення людини через відмову від відповідальності.

 8. 2019-05-20 в 23:21:04 | карась

  Як темна казка-притча цілком ок, хоч вичитати б треба. Фігура другого брата якась зайва - чи просто не зіграла, бо нічого сюжетно б не змінилося, аби король просто зжер сина і посів його місце. А якщо цей брат - алегорія відповідальності тих, хто приводить "голод" до влади, то, як на мене, треба було складніше його вбудувати в сюжет, а то якийсь рояль.

  Не можу сказати, що сподобалося, але у своєму жанрі - ціаво.

 9. Одразу впізнається притча. І початок дуже непоганий, дійсно мене зацікавив, але по завершенню залишилось враження, що нікуди це все не привело. Ідея трохи загубилась, можливо, варто дещо змінити закінчення,імхо.

Вернуться на страницу