Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. Важка артилерія!

  Таке може написати виключно або Клайв Баркер або Віталій Геник.

  Автору удачі !!!

 2. 2015-09-30 в 02:24:30 | Андрій

  Порівнювати це з творами Барклера? О_О Та ви знущаєтесь.

  А фантастика буде? Чи може фенетзі?... Ну хоч хорор?

  Власно це могло б бути хорором, якби було страшно. А так хмільне марення соціально не щасливої людини. А ні не відомого зла, а ні пекельної таємниці. Хоча так соціальні проблеми гострі та актуальні...

 3. Сподобалося найбільше з поки прочитаного в цій групі. Все на своєму місці. Щоправда трішки заплутався зі зниклою дитиною: її викрала інша сім’я із паралельного світу чи це Пилип з нашого світу, про якого Гена та Іра «забули»? Ну і ще б добавив кілька речень про історичну минувшину цього кварталу. Не просто ж так там тонка грань між двома світами?

 4. George, дякую!

  згоден з Андрієм, порівняння з Баркером-то завелика честь для мене, хоча все одного приємно.

  "Щоправда трішки заплутався зі зниклою дитиною: її викрала інша сім’я із паралельного світу чи це Пилип з нашого світу, про якого Гена та Іра «забули»?" - думаю, справа рук все того ж Пилипа, який зайняв місце дитини в нашому світі, щоб провернути свою аферу. Як то він зробив-мені невідомо. Герої не "забули" про зниклу дитину, вони просто про неї не знали. тобто родинні зв'язки не відтворюються повноцінно в тому, іншому світі. Лише особи.

  Так, світ добряче непродуманий, сам би хотів знати, що то за чортівщина. проте ліміт не дозволив розписатися на повну, а так хотілося. Знаю, міг би трохи забрати "битовухи", щоб краще розписати фантастичні елементи, проте оповідання початково писалося не задля конкурсу, там мала бути зовсім інша історія. тому і маємо те, що маємо.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)