Вернуться на страницу

Comments: 19

 1. Галактичні провії, космічні казино, міжпланетні кроти... Бр-р... Даруйте, але я, здається, дико не Ваша аудиторія. До того ж - про що твір (якщо відкинути псевдокосмічні поскакулький й пострілялки)? Що нового сказано у фантастиці? Що нового отримав від прочитання читач? Я для себе на ці питання відповіді не знаходжу, на жаль.

  Щодо виконання: все ще проскакують повтори, причому цілих словосполучень. Речення залишаються часом громіздкими - ділити на кілька простих. Забагато уточнень, які й так зрозумілі. Гумор міг би бути й вишуканішим, тут він на фізіологічному рівні, а це не є добре. Ну і традиційна агресивна мілітаризація всього Всесвіту - якщо це переходить із твору в твір, то треба різко міняти тіматику.

  По тексту:

  Молочний Шлях – Чумацький

  партію полотен – полотна не перевозять партіями

  по прильоту – прильоті, після прильоту

  зал – зала

  Щоправда ноги у них вигнуті колесом – опис геть карикатурний

  вушними раковинами, що були обернені назад – а Вам не спадало на думку, як вони тоді чують? Адже завдання раковин - підсилювати звук, а атмосфера на Марсі розріджена

  біля чорного виходу – крім чорного входу є ще й вихід?

  темно-сині води озера, що кланялися віллі, гонимі вітерцем монотонно коливалися, навіюючи умиротворіння – що було в молоці? Авторе, вчитайтеся в цю моторошну конструкцію

  відстрілюючись він хутко стрибав то у один бік, то у інший – в другий... еге ж, зразу видно старого коня розвідника grin

  грузять – вантажать

  Шеф! Провал! – Шефе!

 2. Зіркоходе!

  Що нового сказано у фантастиці? Що нового отримав від прочитання читач? Я для себе на ці питання відповіді не знаходжу, на жаль.

  Автор з нетерпінням очікує, коли зЯвиться ваше оповідання. Автор переконаний, що там буде сказано багато нового у фантастиці й НАРЕШТІ читач щось отримає.

  біля чорного виходу – крім чорного входу є ще й вихід?

 3. Вот почему я почти не критикую на ЗФ - женский контингент часто огрызается, как будто нанесли личную обиду.

 4. Отже, поїхали. Маємо досить непогане, сугубо розважальне оповідання із загалом не надто напряжним гумором. Міцний класичний сюжет, пригоди, зрада, трішки інтриг. Це все плюси. Це все хороше.

  Тепер трішки дьогтю.

  Отже, маємо спецслужбу, представника титульної нації, гулящого представника нацменшини, який виявляється зрадником, представника нацменшини, який зрадника розвінчує, мудрого начальника спецслужби і поганих ворогів.

  Універсальний сюжет - був би 1980 рік він був би про радянських шпигунів в гітлерівському лігві, а також нацмен з іншщою представницею нацменів (до речі, в СССР зрадникам традиційно відводились певні національності) - як зрадник та "чесна розвідниця".

  Отже - питання - навіщо на такий сюжет натягувати фантастичну обгортку?

  І питання два - а що, шпигунські пристрасті ще настільки актуальні? Чи це просто езопова мова, а направді...

  Отже резюме - текст нормальний, виконання більш-менш на рівні, від сюжету і його реалізації я ну дуже-дуже не в захваті. Це просто щось старе і неприємне під обгорткою фантастики.

 5. Вот почему я почти не критикую на ЗФ - женский контингент часто огрызается, как будто нанесли личную обиду.

  Чому одразу огризається? Всього лиш відповідь на коментар.

  Знайти щось нове у фантастиці не кожному до снаги. Але свято вірю в те, що хтось інший зуміє порадувати цим читача.

 6. Чому одразу огризається? Всього лиш відповідь на коментар.

  Нет, Зиркоход - прав, или нет, обсуждал рассказ. Вы перешли на личность, что, мол, от вас ждем. Ну, да ладно.

 7. Вы перешли на личность, что, мол, от вас ждем. Ну, да ладно.

  Якщо Зіркохід вбачає перехід на особистості, за правилами може звернутися до організаторів.

 8. Вот это уже лишнее. Зачем? Все свои люди - разберемся внутри. Я лично не понимаю людей, которые кричат "засветился" или жалуются модератору.

 9. Все свои люди - разберемся внутри. Я лично не понимаю людей, которые кричат "засветился" или жалуются модератору

  все внутри да между собой, а потом появляются люди, говорящие о "междусобойчиках"

  зачем то же есть правила

  невнимательный автор раскрыл анонимность - на такой случай есть инструкция - на следующий раз внимательней будет

  соблюдать правила легко - не очень уж сложные

  не знаю как кому, но лично мне не нравиться, когда правила установлены, а их не соблюдают - модераторы быстренько и акуратненько так потирают ники авторов, забывших розлогиниться - и уже вмести г-на или г-жи такого-то стоит скромненькое "автор"

  люди мы взрослые и то, что модерам надо чьи-то сопельки ники подтирать как-то не очень красиво смотрится

  и я не очень удивлюсь, что после таких и подобных случаев в неких господ возникают сомнения в объективности

 10. модераторы быстренько и акуратненько так потирают ники авторов, забывших розлогиниться

  Это делается везде и на всех ресурсах, потому что это по-человечески. Забыть может каждый. Конечно, "стучать" куда следует у многих въелось в кровь, так что поступайте, как хотите.

 11. Дискваліфіковуйте моє оповідання. Нині на ЗФ і без нього завізно. Як висохнуть сопельки , спробую себе у наступному конкурсі.

  З повагою Олеся Гулько-Козій.

 12. Так... раз уже до такого дійшло через мій простий комент, то далі як критикові мені тут робити нема що. Припиняю цю невдячну справу - і авторам буде спокійніше, і мені час та нерви збереже.

 13. ЕЕЕ

  зіркоходе!!!

  не треба!!!!

 14. Зіркоходе, це неконструктивно. Бо як інакше ставити прививки авторам? Здається, не всі розуміють, як сприймають твір після його виходу на широкий загал, тож мають змогу спробувати це на власному досвіді.

  Але це ще й прививка критикам-рецензентам - робити свою справу, не відволікаючись ані на "дякую", ані на "пішов під три чорти" smile

 15. Извините, но это бабские разборки. На каждом конкурсе Азимута кто-то из новичков засвечивается, и все, как культурные люди, делают вид, что ничего не видели. Я лично на позапрошлом конкурсе модератору писал дважды, чтобы спасти молодежь.

  А тут автор не успела случайно под собой написать, как уже ее выдали борцы за справедливость. engineer pахотела к себе вызвать неприязнь, и у нее это получилось. Хотя все забудется и останется как прежде. Но на конкурсе становится неуютно.

 16. и все, как культурные люди, делают вид, что ничего не видели.

  культурність ні при чому. Правилами можна нехтувати в деяких випадках, якщо всі учасники згодні. Але вкрай некультурно, більше того, нецивілізовано, пеняти, якщо хтось вимагає дотримання правил. Нє? Бо тоді можна далеко зайти... от, нехай я - переможець. Просунемо мене без конкурсу, ну дуже вже хочу... Що? в правилах написано, що "голосування має бути"? та пофік, культурні люди про це не згадують! Он ще на двох конкурсах мене вибрали без голосування!

  Десь так. Особисто я можу закривати очі на порушення, які мені видаються незначними. але я проти того, що говорити про "некультурність" людини, яка тільки вимагає дотримання правил.

  Dura lex, sed lex.

  нє?

  Авторко - мій комент в жодному разі не стосується вас... врешті-решт дозволяється подавати три твори і я щиро сподіваюсь, що ви всі три подасте. Успіхів.

 17. Каких правил! Люди, это же ерунда - засветился человек, поспешил. Да это сплошь и рядом! Поверьте человеку, который шастает по десяткам конкурсов. Карается только если случайно рассказ засвеченный в сети. Ну сняли, посмеялись и всё. А если человек засветился, тихонько затрут. Вот, читайте, что сам администратор пишет на Азимуте:"Неудачное сообщение в теме своего рассказа, подписанное Вашим форумным ником, может раскрыть Ваше авторство, и, тем самым, привести Ваш рассказ к дисквалификации. Редактирование и удаление "неудачного" сообщения возможно в течение 10 минут после его опубликования. Если в течение 10 минут вы не успели отредактировать или удалить сообщение, вскрывающее вашу анонимность, не нужно бегать по форуму с криками "я спалился! я спалился!" (в этом случае, дисквалификация неизбежна). У вас есть возможность написать о своей оплошности в ЛС Админу (мне) со ссылкой на неудачное сообщение (я удалю)".

  И это нормально. На ЗФ движок никуда не годится - редактировать сообщения нельзя. Так что - даже не дадим человеку написать модераторам, чтобы стерли случайное сообщение?

  У меня не укладывается в голове. Подобный случай на моей памяти был один раз на прошлогоднем конкурсе Стоптанные кирзачи на самиздате, где один дебил выдал судью. Но то был дебил изначально - подленький такой. Своего не упустил. Но от Инженера я подобного не ожидал.

  Менталитет? Вполне возможно. Хотя вряд ли. просто от людей приходится ожидать подлости. Это же мелочность - выдавать человека из-за ерунды. Я не стаю на защиту конкретного человека - мне все равно кто-это. "Я мзды не беру - мне за державу обидно". Пофиг, можете жаловаться, но вы, товарищи, стукачи.

 18. І чого тут завжди загострення у ті дні коли я працюю на виїздах? І, максимум, можу подивитися на сайт через мобілку.

  Все. Текст дискваліфіковано за бажанням автора, коменти закриті.

 19. Зіркоходе, перепрошую, якщо у Вас склалося хибне враження ніби все вийшло через ваш комент. Повірте, я справді просто забула розлогінитися. Випадок виїденого яйця не вартий. Усе гаразд. Від того, що ви зникнете конкурс багато втратить. не робіть цього!

Вернуться на страницу