Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. Епоха нігілізму і нездорового зубоскальства у нас ось-ось сягне кульмінації. А чутлива молодь відгукується.

  Текс гарний, але заради чого написаний? Це якщо вмикати філософію. Ошукана молода художниця палить картини на догоду демагогові? Шкода її, чесне слово. Не тому, що спалила, а тому, що повелася.

  Зі штучним інтелектом непонятка вийшла (це якщо міряти філософськими мірками), адже у штучного інтелекту є творці, а з тексту виходить, що він мудріший за своїх потенційних творців.

  У будь-якому разі, авторе, не сприймайте моїх зауважень надто близько до серця. Текст (за винятком окремих дрібних моментів, яких у інших авторів набагато більше) якісний, з чим вас і вітаю. Щоб не бути голослівним, наведу один з небагатьох прикладів: "Де таке чути". Це можна було б замінити на "де таке чувано".

  Успіхів і гарних ідей.

 2. отже: є нормально написаний текст. Нормально - тобто цілком грамотно. Але композиція твору дивна - я навіть не розумію, що саме "не так". чи то динаміки немає, чи забагато її. Чи то текст заскладний, чи розмов забагато. Що автор хотів донести?

  Не розуміючи цього я не можу дати конструктиву, октім поради завести бета-рідерів, і жорстоко допитувати їх що вони зрозуміли із тексту - та порівнювати це із тим, що автор туди хотів закласти. По абзацах.

  Натхнення!

 3. автор дякує і допрацьовуватиме композицію й огріхиsmile

  щодо донести. художниця нікому не догоджала, вона просто зламалася духовно. цим я намагалася вкласти такий меседж: люди-споживачі (а якщо вірити дядьку Шпенглерові, ми до такого стану докотилися) втрачають здатність творити і думати взагалі, а коли їх стає більшість, ця більшість нищить духовну меншість.

  ну, і з ШІ: тамтешньому суспільствові нав"язують, що це - божество-творець, тоді як насправді це винахід, який удосконалюють люди на кшталт Творчого. хоч у дечому можливості ШІ набагато перевищили людські

  ще раз дякую.

 4. Дух Павлика Морозова ширяє галактикоюangry

  Авторе, читав захоплено, чекав... ну не такої розв"язкиsmile

  Може то й так тре, але десь, на мою думку, ви зіскочили із логіки. Вибачте, ну немає логічного пояснення в діях героїніrolleyes

  Проте оповідання - одне із кращих в групіwink

 5. Кінцівка вбила

  На наш світ її можна зробити такою.

  Приходить до Сталіна мужик і каже: «знаєте моя дружина ворог народу, порушує всі закони і навіть готує револіцію». Сталін відповідає: «Так шо ж тут дивного я ж злий диктатор і вбив мільйони людей». Мужик розчаровується в Сталіні і каже: «Ясно, так я пішов додому» «Іди» «А сестра?» «Та мені все рівно». Якось не правдоподібно.

  Але як вже казали вище написано непогано. Успіхів. У мене в топі ще одне вільне місце, можливо якраз для вас. Сподобалась ідея світу із інтернатами і дружинами-сестрами, яким ставлять план по народженню дітей.

Вернуться на страницу