Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. блін, ну за те, що така муть в кніцівці бити треба.

  розчарованя сподівання.

  світ цікавий, початок і середина вкрай симпатичні, кінець непрописаний і це все псує.

  здаться трохи замало розміру для такого задуму... ех

 2. Яка саме муть, можна конкретніше?

 3. 2010-10-12 в 01:21:55 | коментато

  Згоджуюсь із попереднім коментатором: закінчення не вдалось. Таке враження, що гнули-гнули лінію - і недогнули. Образи героїв ламаються занадто раптово і нагло.

 4. Ну, якби я догнув лінію, то вийшло б шаблонно і банально, а так хоч якесь пожвавлення у кінці. Принаймні це мотивувало мене обрати саме цей варіант розвитку подій із можливих.

 5. 2010-10-12 в 17:09:50 | Аноним

  Він швидко докопався до тіла жінка.

  Страшний такий жінкъ smile

  долучусь до попередніх коментаторів, кінцівка злита

 6. Дякую за помічену опечатку, пропустив.

 7. Русизми: сторони, без свiдомостi, нарядився, ну i що, диковинних, надягнув, цiлительнi,виглядае, жаль,

  Не певен, але, здаеься, правильнiш буде Зплетена.

  Дивно, що майстер вiдмовляеться вiд дiвчини як вiд жiнки.Не менш дивно, що вона готова згодитися як завгодно, крiм як жiнка. Дуже вже iдеалiстично. Не фантастично, а саме штучно, як у лицарських або соцреалiстичних романах.

  Хтось тут порiвнював Любку з персонажем Ендорфiну? Порiвняння на користь Любки. От вона - жiночна,хитра, пiдступна, але жiночна. Така собi Мiледi.

 8. Дякую за знайдені русизми, підправлю.

  Майстер відмовляється від дівчини як від жінки з двох причин. Очевидна - він кохає іншу. Менш очевидна (можливо, треба було це пояснити у тексті) - він майстер, не абихто, а чарівник, що шляхом тривалого навчання, праці і тренувань досягнув своєї майстерності. Тому він з легкістю здатен контролювати свої інстинкти, пристрасті й емоції. Як, безперечно, і Люба. Інакше б вони не змогли чарувати. Розбійники от ведуть себе цілком природно smile .

  Я не згоден зі штучністю й ідеалістичністю. Таке й в реальному житті цілком можливо, якщо у людини інтелект превалює над інстинктами і немає підстав чинити інакше.

Вернуться на страницу