Вернуться на страницу

Comments: 3

 1. Дуже інтригуючий початок.

  Цікавий антураж.

  А ось у фіналі чекав чогось грандіознішого...

 2. Загальне враження: нейтральне.

  Ідея: Щось в ній є. Але фінал теж не вразив. І якось вони швидко з усім розібралися і чому очільнику тримати такий компрометуючий папірець на столі, та щей коли він знає, що до нього зараз прийдуть. дивними видаються вчинки товариша, пише одне, тоді виявляється думає що той божевільний і раптом знову змінює свою позицію. нелогічно якось. і очільник дуже швидко здається, а мотиви його незрозумілі: в кого і до кого треба підірвати довіру, і як цйому це вдалося, коли він викрав немовлят. Судячи з його вчинків, він точно ненормальний, а якщо це так, то сумніваюся, що він би так спокійно сприйняв поразку.

  Мова: гарна. Часом трапляються дуже влучні і оригінальні метафори.

  Персонажі: головний більш-менш виділяється, а очільник і товариш схематичні. особливо товариш.

  Атмосфера: атмосферна, трохи моторошна, загадкова, інтригуюча, але все псує фінал. Деякою мірою твір обманює читача: він чекає якоїсь постапокаліптики чи містики, а виявляється банальний злочин. При тому, що якби він не відбувся на Місяці, то й фантастики б не було.

  кілька спотикалочок від мене

  судорога
  судома?

  неустанно
  невтомно?

  успів
  встиг

 3. Мені початок видався нуднуватим, але потім вчиталася. Ненависть героя до ліхтарів і його вагання описані чудово. А от друг справді вийшов трохи схематичним, непослідовним.

  Фінал відкритий — можна додумати своє. Це сподобалося.

  Успіхів!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)