Вернуться на страницу

Comments: 3

 1. Дуже інтригуючий початок.

  Цікавий антураж.

  А ось у фіналі чекав чогось грандіознішого...

 2. Загальне враження: нейтральне.

  Ідея: Щось в ній є. Але фінал теж не вразив. І якось вони швидко з усім розібралися і чому очільнику тримати такий компрометуючий папірець на столі, та щей коли він знає, що до нього зараз прийдуть. дивними видаються вчинки товариша, пише одне, тоді виявляється думає що той божевільний і раптом знову змінює свою позицію. нелогічно якось. і очільник дуже швидко здається, а мотиви його незрозумілі: в кого і до кого треба підірвати довіру, і як цйому це вдалося, коли він викрав немовлят. Судячи з його вчинків, він точно ненормальний, а якщо це так, то сумніваюся, що він би так спокійно сприйняв поразку.

  Мова: гарна. Часом трапляються дуже влучні і оригінальні метафори.

  Персонажі: головний більш-менш виділяється, а очільник і товариш схематичні. особливо товариш.

  Атмосфера: атмосферна, трохи моторошна, загадкова, інтригуюча, але все псує фінал. Деякою мірою твір обманює читача: він чекає якоїсь постапокаліптики чи містики, а виявляється банальний злочин. При тому, що якби він не відбувся на Місяці, то й фантастики б не було.

  кілька спотикалочок від мене

  судорога
  судома?

  неустанно
  невтомно?

  успів
  встиг

 3. Мені початок видався нуднуватим, але потім вчиталася. Ненависть героя до ліхтарів і його вагання описані чудово. А от друг справді вийшов трохи схематичним, непослідовним.

  Фінал відкритий — можна додумати своє. Це сподобалося.

  Успіхів!

Вернуться на страницу