Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. Цікавий початок, цікава ідея - корекція свідомості через сон. Маршрутки, монітори, поринання в свідомість - я вже налаштувався на якісний сайнс-фікшн. А тут раптом якісь леза, двобої і ми вже маємо фентезі. Потім взагалі пішли діалоги не зрозуміло хто з ким розмовляє. І геть змазана кінцівка - я так і не зрозумів чим все закінчилось і чому. Багато які деталі які дали б змогу зрозуміти сюжетну лінію залишились в голові автора і не потрапили до тексту.

 2. Няяяввв... Матриця рулить tongue rolleye

  Сила - у твоїй уяві.

  З"їж таблетку - стань Суперменом)))

  Маємо ще одну оповідку про пересадку свідомості - з трагічним фіналом, що не може не радувати кровожерну душу Пухнастика wink

  Кілька цікавих творчих знахідок потішили. Загалом - не найгірше з того, що є.

  Але чомусь читання твору втомлює - є в ньому якась важкість.

 3. важко сказати, чи сподобався мені твір, чи не сподобався. ні те, ні те. точніше, і те, і теsmile.

  читається напрочуд легко (мені, принаймні; Шалапута он втомлює).

  хотілося ще "мозковивертів" у стилі "Куба", хє-хє.

  образ Віктора - вибачте, ляп трусами об асфальт. Діалоги персонажів за моніторами - дещо натужні, відчувається, що "шотонєто". А от "сновидний" пласт подобається. Фінал... ох, фінал... На мою особисту думку, у літературі ВКРАЙ мало хороших фіналів. Є "нормальок", є "ну й так покатить", є "невдалі"...

  Душа бажає кращого фіналу! (як не людству, то принаймні окремим оповіданням)

  Є ще зауваження щодо тексту, щодо окремих моментів, ходів, персонажів, і те де. Але зараз озвучувати не буду. Якшо схочу пан автор (пані, панна...), то, може, озвучу якось потім.

 4. Сюжет цікавий і досить динамічний, як на мене. Але ідейний зміст мені не дуже сподобався. Хочеться якоїсь більш реалістичної фантастики, але тут майже всі оповідання - це якісь блукання в лабіринтах свідомості.

 5. 2009-10-27 в 19:48:02 | Аноним

  Цікава ідея, але реалізація не дуже. Наче НФ, але вигляд абсолютно не НФ, напівпрозорі персонажі якісь. І вчені примітивні, як у 60х роках писалося.

  Не найгірше оповідання на конкурсі, але й до найкращого йому далеко. Можливо, потрапите у мій топ, але я б цьому не дуже радів, бо вибір малуватий.

  Відвертих русизмів не побачив, але трапляються сумнівні моменти: лягли кістьми, наприклад. Формально усі слова наші, але звучить якось по-російському.

  У біса все це - мабуть, до біса.

  Цікава деталь про кролячу нірку, але пояснювати її - це те саме, що пояснювати анекдот після того, як усі посміялися. Не турбуйтеся, Алісу всі читали, а хто не читав, той і це оповідання не читатиме.

 6. Це був John Smith.

 7. Кінець провальний, примітивний. Таке враження, що майже силоміць його вигадували. Оповідання виглядає напівживим (тут поміркувала, як вірніше - чи то напівмертвим чи напівживим). Варто його і переписати, і переробити, якщо буде на це авторська ласкаexcaim

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)