Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2019-05-17 в 00:00:04 | карась

  Бадьоренько.

  Але назагал це такий ніби дуже квапливо розказаний анекдот із алюзіями на класику й на сучасну політичну ситуацію. До такої міри квапливо, що не обійшлося без друкарських помилок, загублених ком і кудись не туди доточених речень.

  Взагалі дивне враження: автор так легенько, граючись, говорить про страшні речі, що я навіть не втямлю, як на це реагувати. Підвішує.)

 2. А так починалося! А потім раптом 25% - головне зло у світі, та ще й не люди. Серйозно?)) Із плюсів - добре прописано бій. Із мінусів - де там Цея? - памфлетик?)) Утім насправді псує оповідання не це, а трохи зіжмакане закінчення. Хороша ж ідея, але недорозвинута. Десь 25% не вистачило wink

 3. Автор знаний адепт зе. І не ліньки було стільки писати, щоб і тут лаятись на адептів по? Фейсбуку не вистачає? То хоч би зробили вже по-людські, а не так поспіхом.

  Мінусую.

 4. шановна Нато, автор жодним чином не фанат The, а те що в тексті є згадка про 25%, це як би то сформулювати: автотролінг)

 5. 2019-05-18 в 01:26:46 | Сторонній

  Справді, порадувало те, що автор спробував реалістично зобразити космічний бій. І те, що майже цитував Гайнлайна, яким явно надихався. На жаль, над стилем ще треба сильно попрацювати, а сюжет взагалі надто примітивний і порожній, фінальний твіст виглядає надто комічно.

  Думаю, з часом автор писатиме якісну бойову фантастику.

 6. 2019-05-18 в 17:32:26 | Аноним

  Аффтар забув написати, що тупаки на рамах з моторчиком в сраці перед боєм дивляться черговий "Квартал-95" для підняття духу. І взагалі, якось трохи переборщив з описом бійця. Адже він з цивілізації зебілів, тож мав не різати обшивку різаком, а замерзлим прутнем продовбувати. Тому за недостатнє розкриття деградації недоістот, які ненавидять святу "сіль землі", оповідання отримує зеро.

 7. Сторонньому: Хайнлайна автор знає і любе, але надихався радше - "Білом-Героєм Галактики" Гаррі Гаррісона. Рекомендую!

  Анониму: Бачу, згадка про 25% відсотків дуже зашкодила і в читачів підгорає. Хотілося як краще - а вийшло як завжди. В принципі, її треба буде викинути в майбутньому - щоб не розпорошувати увагу від головного моменту: люди готові воювати дуже часто не знаючи з ким і не розуміючи за що. Те що в третьому тисячолітті люди гинуть на війнах в принципі - от що дуже погано на мою думку. Попри весь науково-технічний прогрес, гуманізм та побожність. Те що тема конкурсу - війни майбутнього (тобто ми не бачимо передумов для того щоб хоча б у майбутньому порозумнішати і почати домовлятися, а не стріляти) - ось що страшно.

 8. Нормальна така погрємуха. Але, здалось, її писали за години дві - чотири. Але якщо рука набита, то і виходить якісний текст з ідеєю

Вернуться на страницу