Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. 2016-09-23 в 10:13:07 | Володимир

  Криваве місиво купи-купезної жанрів.

  Але поки що недосконале.

  Давайте подумаємо, що ще можна було би додати...

  Явно не вистачає детективу. Сюру побільше, жахів і розченованих трупів вкупі зі слизькими мутантами. А ще якоїсь сльозливої легенди і віршів! Обов’язково треба вірші! Лиш уявіть, наскільки це розширить читацьку аудиторію...

  Наш ідеал має десь такий вигляд:

  Танок на майдані Конго [Сила - 2005] – 08. Смакота.mp3
  Змішайте пів літру Шаблії урожаю 1958 року з такю ж кількістю жигулівського пива. Додайте стакан кифіру, 100 грам борошна, 2 сирих яйця, столову лошку прованського масла, 6 шматочків цукру, 2 чайних ложки оцету, пів стакана липового меду, натріть на крупну терку воблу, палочку дріжжів і урюк. Покладіть по смаку сіль, перець, гірчицю, корицю, кардамон, гвоздику, желатин, м’яту, лавровий лист і кетчуп. Не забудьте вижати туди лимона! Перемішайте в емальованій кастрюлі, доведіть до кипіння, остудіть сядьте біля телевізора... і попробуйте. Должно стошніть.

  Не слухайте висновки Танків (див. закреслене). Я запросто їм солоні огірки, оселедця в олії і запиваю кефіром. І мені добре... cool smile

 2. 2016-09-23 в 10:33:34 | Венгловський

  А краще - почитайте Олді "Орден Святого Бестселлера, или Выйти в тираж", там також автор попав у свої твори.

 3. 2016-09-23 в 10:35:54 | Венгловський
  Сюру побільше, жахів і розченованих трупів вкупі зі слизькими мутантами.

  Перекладаю: "Сучукрліт, хоррор, сплаттерпанк, треш".

 4. Дуже сподобалось: сильно. І ця різножанрова ковдра фантастичної прози - надзвичайно тішить око та насичує уяву smile. Авторе, ґречно дякую, респект вам! Якщо два останніх оповідання не сильно мене здивують, то вам теж дам бали фіналістів smile .

  Успіхів!

 5. 2016-09-26 в 10:03:19 | Чернідар

  А, знаєте - сподобалось. Ржав як навіжений. Особливо деякі моменти

  -У мене одинадцять дружин – темних королев; усі вони безсмертні, володіють потужною магією, і я не можу їх здихатися! До того ж, усі мої королеви – вампіри, і щодня п'ють мою кров. А всі ще дивуються, чому я такий злий, і зганяю злість на народах Ста Королівств! І ось нарешті ти потрапив мені до рук! Тепер я тобі все пригадаю, Авторе!!!

  smile

  Із конструктиву - задовге, відсотків двадцять зсередини треба прибрати. І мову почистити: забагато повторів та тавтологій.

  Із мінусів - ЦА явно автори-початківці. Вони оцінять, а от пересічний читач - не факт. Нагадало Шеклі.

  Ага, ще бракує чогось сльозливо-безнадійного, з жіночого фентезі. Це можна було вставити в середину.

  Успіхів, авторе!

Вернуться на страницу