Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. 2019-12-08 в 19:41:56 | Шпрота

  О, тут теж тема в соточку. Може, якісь речі, на кшталт настирного повтору про вісім років і дещо квапливого фіналу, мені й не зайшли, зате тема розкрита, проблема тілесності теж цікаво обіграна, еволюція є, написано цілком читабельно.

  Дякую авторові.

 2. 2019-12-08 в 21:53:07 | Ліхтар

  Взагалі блокування болю - це крута штука (якщо, звісно є сповіщеня про проблему, а втексті воно є), автор не переконав мене у зворотньому, але тема цікава для роздумів. А от сексуальне питання здалось мені притягнутим (якби ГГ не відчувала болю від процесу, то конфлікт було б вичерпано, а досягнути оргазму без партнера і без чіпа не так вже й складно). І знов не все зрозуміло з мотивацією. ГГ 3 роки ходила з хлопцем без сексу і усе було ок, потім терміново вирішила це виправити, а коли він поїхав, то виявилось, що він їй зовсім не потрібен (хоча саме він відкрив ГГ очі). І ще не зрозумів, чому батько ГГ лишив усе братові, а про дочку не подумав.

  Авторові успіху!

 3. Ранок. Опис робочого дня. ШТАМП.

  Насправді оповідання починається, тільки коли вони вдвох залишаються та намагаються потрахатись. Все до цього - нудний баласт.

  Оповідання ніби й дійсно в тему, але зроблене дуже прямолінійно, читачу так і кажуть, що він має зрозуміти. Месседж, хоч не новий, але актуальний, і шкода, що він так реалізован.

 4. Для мене все логічно. І опис ранку та робочого дня потрібен, щоб познайомити нас з можливостями чіпу полегшити та покращити життя.

  Думаю, за такими чіпами були б великі черги. Це ж геніальний пристрій, який дозволяє не нести відповідальність за якість свого життя. Будь-який біль буде заблоковано, і залишатиметься лише задоволення.

  Але чому герої не задумались, чому саме болить? Чому вони зациклені лише на результаті - отримати задоволення? Відсутність почуття болю- це одне, але ж це не виключає турботу про своє тіло.

 5. Нарешті, оповідання по темі, з цікавим сюжетом та ідеєю.

  Може і є дрібні прискіпування, але в цілому мені сподобалось.

  Успіхів автору!

 6. 2019-12-11 в 13:55:18 | Сторонній

  Дуже багато тексту як для такого простого сюжету. Ну дуууууже багато. Особливо непотрібним є все до того моменту, коли героїня дізнається, що її принц звалює до Канади.

  Але мова непогана, до теми автор поставився з повагою - це вагомі плюси. Ще не знаю, чи увійде в топ, але ймовірність є.

 7. 2019-12-14 в 20:50:44 | Рав Еліезер

  Блискуче оповідання.

  Символічно та іронійно, що прочитав його останнім. Справді усе на висоті — виписані персонажі, цілісний світ без упадань в абсурд, гарна мова, тема та її розуміння. Можливо, трохи слабший на тлі решти оповідання фінал, але поза ним (і парою одруків) — абсолютний лідер.

  Дуже дякую.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)