Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Вітаю, авторе!

  Над технікою ще працювати і працювати. Русизми, зайві уточнення, купа був-була-було.

  Гарно передано те, як скочується людина. Але, ви занадто тиснете на читача, вичавлюєте сльозу. Ну не шкода мені ГГ, хоч убийте. Доньку шкода, а його ні. І, вірно казали Олді, в певний момент я перестав сприймати твір на емоційному рівні (дивний збіг виходить, певно, це вже моя спокутаsmile містика, одначе)

  Фінал передбачуваний (в тому плані, як ГГ спокутує провину)

  Успіхів та наснаги!

 2. 2014-03-09 в 00:44:35 | Автор Фантому

  Любу конструктивну критику сприйму з вдячністю. Власне взяв участь з двох причин:

  1. Хочу навчитись писати

  2. Хочу знати над чим працювати.

  Щодо вашого коментаря. Мені, чесно кажучи, свого ГГ теж не було шкода. Його нема за що жаліти. На рахунок роботи над технікою ви теж праві. Всю мою прозу включно з цим оповіданням можна порахувати на пальцях. Будем брати участь ще, будем слухати критику ще, будем удосконалюватись. В любому випадку спасибі.

  П.С. Те, що фінал для вас передбачуваний говорить про те, що ви дуже начитані і вас важко здивувати. Поважаю... wink))))))))))

 3. 2014-03-09 в 21:43:51 | Зіркохід

  До зауважень Фантома слід ще додати повний хаос із розділовими знаками, занадто довгі речення й просто страхітливі півметрові панелі-абзаци cool smile. Останнє просто відлякує. Тим часом усе вищезгадане є дуже важливою умовою читабельності твору.

 4. 2014-03-09 в 23:37:20 | Автор Зіркоходу

  Повний хаос із розділовими знаками - це абсолютно все стоїть не там де треба, чи все правильно, просто їх так багато, що ви серед них заблукали? wink

  Впевнений, що моїм страхітливим півметровим панелям-абзацам все-таки не вдалося повністю залякати відважний Зіркохід і він дочитав оповідання до кінця. За цей сміливий вчинок я б дав медаль. Мало хто наважується кинути виклик цим велетенським створінням, породжених моєю недосвідченістю у написнні прози.

  Слава героям! wink))

  Дякую за зауваження. Із задоволенням візьму до уваги

 5. Доброго дня, авторе!

  Ваш герой почувається нікчемним і огидним, та мабуть важко знайти людину, яка б не почувалася так хоч раз своєму житті. Але... він такий і є, нікчемний. Йому не хочеться співчувати. А між тим, співчуття до героїв - чи не найголовніша умова цікавості до твору. Особисто для мене це зіпсувало взагалі все.

  Спробуйте наступного разу обрати такого героя, який буде цікавий та небайдужий хоча б Вам самому. Успіхів Вам!

 6. 2014-03-13 в 14:17:06 | Автор Естеллі

  Доброго дня, Естелла

  На рахунок того, що потрібно навіть з такого героя намагатися зробити об"єктом співчуття - не вважаю правильним.

  А от те, що треба намагатися зробити його цікавішим, щоб читача цікавила його доля, зробити його, як ви кажете, небайдужим - тут згоден з вами на всі сто. Тут мені не вистачило досвіду і майстерності. Буду працювати. Спасибі за зауваження. wink

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)