Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. 2016-09-19 в 16:54:39 | Коментатор

  Нагадало Томаса Сальвадора, цикл оповідань про Марсуфа. Думаю, тут теж світить цикл про двох диваків. Принаймі, читається легко. Пишіть ще, цікаво які ще ідеї в рукаві автора.

 2. 2016-09-20 в 20:44:42 | Володимир

  Цікаво.

  Хоч і гидко, місцями...

  І ще незрозуміло, як можна було підхопити увесь виводок?

 3. 2016-09-20 в 21:17:19 | Старліт

  Нагадало багато чогоsmile Попри затертість сюжету, було цікаво, хоч місцями і гидко. Дівчат відразу поперджуюsmile Але дуже наївна космічна історія. Шукати назву хвороби з чужої планети у медичному довіднику? На кораблі є мінімальна аптечка від земних хвороб? Ну і теж питання - якось ви авторе перегнули з усім виводком. В них там не планета, а якийсь астероїдікsmile

 4. Чудове, авторе, оповідання, вже четверте, якому я віддам бали фіналістів smile .

  Все супер, було, щоправда, кілька моментів, що дивували. Не маю багато часу для всіх, але згадаю найпростіший: репліка щодо ймовірності отримати смердячий труп на кораблі. "Пиляти стільки світлових років з трупом на борту? Знаєш, який сморід ти розведеш?" - ось це.

  А щодо морозильних камер? - нє, не врятує ситуацію?.. tongue rolleye

  І другий момент: спроба діагностувати позаземну хворобу в Інтернеті чи щось там таке... смішний це момент! Якщо не Земля - то й хвороби тут будуть інші. Навіть, якщо умови схожі.

  Третій момент, дуже зацікавив: буря за графіком, потужна та систематична. Коли йдеться про таке явище природи, то треба було якось його науково обґрунтувати. Хоча це і не принципове бажання, але... було б цікавіше!

  Дякую за пуголовок з Фіксі-1 tongue wink, успіхів, авторе! Було цікаво.

Вернуться на страницу