Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. Сподобалось! Цікава ідея. Про серйозні речі, але читається легко.

 2. 2017-10-25 в 21:27:23 | автор quot;Рятівників...quot;

  Дякую, а то я боявся (боялася), що ця історія може здатися надто земною на тлі чисто космічних баталій smile

  Автор

 3. Барні Стінсон такий Барні Стінсон. Чесно, читав і згадував серіал як я зустрів вашу маму і книгу сценаріїв Барні. Непоганий спосіб підчипити дівчину, особливо, якщо та стервозна.

 4. мабуть,непогано пише той Барні Стінсон - майже, як я smile Дякую за інформацію, неодмінно його прочитаю.

  Автор

 5. Барні Стінсон це персонаж серіалу, який постійно чіпляє дівчат) Краще подивіться серіал: How I met your mother) Зрозумієте про що я)

 6. 2017-10-27 в 17:21:42 | Спостерігач

  "Головне аби людина була гарна і не важливо якого коляру в нього бентлі..."

  Окрім сексу і статусних цяцек є і справді фантастичні речі.

 7. 2017-10-30 в 12:38:23 | Тетяна

  Думки цікаві, проте майже весь текст - діалог. Це ж не вистава, а оповідання!

  Тетяна

 8. чи можна бачити дійсність такою, якою вона є, а якщо ні, то чому? це питання не нове і таки доволі засадниче. автор дає досить влучне пояснення того, чому та наскільки необхідними для життя є всі ті перешкоди, що затуляють людину від дійсності. але на цьому цікава частина твору закінчується і починаються проблеми.

  десь із середини й до самого кінця мене не полишало відчуття, що текст неначе "повний себе", тобто, пихатий. твір намагається мене повчати, при чому, робить це пафосно і нескромно. я маю на увазі не згадку про фемінізм (яка, проте, є помилкою), а радше загалом – той безапеляційний тон, в якому висловлюються думки твору.

  наступною проблемою є мова твору. автор намагається прикрасити його влучними виразами й соковитими описами, інколи навіть вживаючи маловідомі українські слова. через це нескінченні русизми і англіцизми стають ще більш разючими. замішання, малохольний, відміняти, парик – що це таке? останнє слово помічає навіть програма перевірки правопису. обструкція, атестувати, остракізм, перцепція, продукувати, аутсайдер – а це що? якби я не знав англійської, то і не зрозумів би, про що йдеться. навіщо засмічувати нашу мову чужими словами? адже йдеться про речі, на які в українській давно є свої назви.

  кінцівка передбачувана. але біда не в тому, що читач здогадується про хід подій зарання, а в тому, що вони не цікаві. повторюється те, що передрік прибулець, і все. твір можна було запросто обірвати на тому місці, коли хлопець вперше озивається до дівчини. враження були б кращі.

  загалом, оповідання мені не сподобалося. окрім частини, про яку я вже казав на самому початку, тут не було нічого цікавого. і чим далі читав, тим ставало неприємніше.

 9. Щодо русизмів, не можу не погодитися. На жаль, пишу, взагалі існую, у російськомовному середовищі...не знаю, чому не спрацювала система перевірки правопису, я перевіряю завжди, бо знаю за собою такий гріх. Дякую за пильне читання. Слова іншомовного походження мені здаються нормальними, я їх часто чую, читаю, пишу, вживаю. Щодо повчань - навіть не знаю... Автор від себе наче нічого не казав. Один з героїв - прибулець, і прибув на землю саме повчати, бо, на жаль, виявилося, що людство цього потребує. Тому, якщо такі нотки відчуваються, то вони там і є. Але автор не прибулець. Йому нема чим пишатися, і він особисто читача повчати наче не збирався. Щодо неприємного смаку від читання - по-перше, у кожного свій смак, а, по-друге, твір не дуже веселий, бо про не дуже веселі наші людські справи. То, може, так і має бути? Мені теж хотілося б, щоб усі навколо були зрячі, розумні та писали без русизмів. Але маємо те, що маємо... (((

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)