Вернуться на страницу

Comments: 10

 1. "Після того, як світла плямка входу залишилась далеко позаду, і залишилось тільки мерехтливе світло газових ліхтарів,"

  "вийшли в вагончика" - з

 2. немає мені виправдань окрім катастрофічного невстигання red face

  (тут є картинка посипання голови попелом? згодилася б"

 3. 2011-03-10 в 12:58:54 | Аноним

  трохи зачепило, так

 4. 2011-03-12 в 08:46:18 | Тролік

  Шкода, що не увійшло у фінал. Такий світ цікаво вивчати, шкода, що стімпанк не всім по зубах, тут потрібно любити блиск оливи на рухомих деталях, шипіння пари, запах вугільного диму...

  Ех, напишу і собі щось таке!

 5. про цей світ є ціла книжка, зараз пишу останню главу та епілог wink як цікаво - можу внести в список тестувальників. конкретно це оповідання з книжкою не пов'язане ніяк, хіба що рамками світу.

  окремі шматки друкувались в "реальності фантастики" , "уфо" а цілий шматок, кілька глав відмічено грамотою з автографом Сапковського.grin

  на жаль жодної критики крім технічного зауваження Зіпи я не почув, тобто конкурс не дав нічого :-(

 6. Повтор у межах абзацу "демонстративно гупнули" - "демонстративно підняв"

  звертання "Шеф", треба "шефе"

  провів у каюту, де Марта тут же... відразу ж

  з портфелю - з портфеля

  більш, ніж в два рази більша - удвічі більша, перевищує більше, ніж у два рази

  По ідеї (кома) напої та харчування... - по ідеї - сленговий вираз

  трубка - люлька

  достоїнство - гідність

  біля півдня - близько опівдня, опівдня

  подібні одна на одну - підібні одна до одної

  куди б то не було - будь куди

  розсіяно - неуважно

  карабкався - здирався

 7. дякую, дякую...

  сумніваюсь тільки в недоцільності "карабкався", гляну по текску

 8. Ну чому все нудне завжди таке довготривале? Безглуздий сюжет, ніякої напруги, картонні головні герої з менш ходульними взаємовідносинами, нудні історичні ракурси і все це треба сприймати лише через те, що відсутність будь-яких цікавих подій "відбувається" на тлі стімпанку? Погано, коли вчить готувати їжу людина, яка вміє лише гарно їсти, тобто, якщо автор не розуміється на підземному будівництві або у газетній справі, то він обов'язково візьметься повчати цьому інших. Так от, авторе, будь-яка підземна комунікація є складним комплексом основних і допоміжних споруд, головною вимогою до яких є обов'язкова наявність кількох шляхів доступу повітря. І ця вимога лише опосередковано пов'язана з потребою дихати - механізми будь-якої технологічної складності (електричні, парові, дизельні тощо) не будуть працювати в умовах, коли доступ повітря є лише з одного напрямку. Інше - підземні станції мають такі обсяги, що виключають можливість задихнутися, а також розмальовувати їх в умовах відсутності світла. Хоча саме завдяки Вашій чудернацькій волі вмираючі від задухи художники якось таки у повній темряві розмальовують стіни. Розпис, тобто художнє оформлення, скрізь і завжди відбувається ТІЛЬКИ після виконання всіх основних технологічних вимог до будь-якої споруди під землею чи зверху, на ній. Не менш дивні стосунки між головредом і журналісткою - їдь кудись невідомо яким газетним матеріалом. ГГ привозить якусь пустопорожню маячню, за яку їй підвищують зарплатню і про яку, ще до виходу з друку, вже знають конкуренти, як про сенсацію.

  До менш значних нелогічностей: - "Ну, тут я вам допоможу,... Я б із задоволенням допоміг вам,..." - в одному абзаці одне речення прямо заперечує наступне. ГГ-журналістка просить допомогти оселитися в готелі, натомість ГГ-інженер пропонує почекати її і ось вона вже "швиденько зібралася". Можна спробувати здогадатися, що вона все-таки щасливо оселилася в готелі. В дирижаблі перед нею, за задумом, повинен смикатися з якоїсь надуманої автором проблеми ніхто інший, як тільки сам командир повітряного корабля. Він один вільний з усієї команди, бо робити йому на дирижаблі нема чого, тим більше, через складні погодні умови. Образ нетерплячої істерички-журналістки ніяк і нічим не переконує в її неперевершеному професіоналізмі. Давно не читала такої сірої нудятини - якщо кошик для сміття від Вас недалеко, то спробуйте попасти в нього цим непотребом з першого разу!

 9. 2011-09-08 в 21:31:16 | Тролік
  ГГ привозить якусь пустопорожню маячню, за яку їй підвищують зарплатню і про яку, ще до виходу з друку, вже знають конкуренти, як про сенсацію.

  Журналісти переважно так і працюють. Головне не добре написати, а бути на місці події.

 10. Погоджуюсь з Вами на всі 100%, але у випадку цього оповідання, виходячи з сюжету, це неприпустимо, як недолік, що знижує літературну цінність і без того слабкого твору.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)