Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. ...Ммммм.... з половини пішло жвавіше) Але довелось проламуватись через довгі початкові роздуми. Якби не знати, що за законом жанру десь має вигулькнути фантастика та якась "внєзапность", то читати можна й заманатись.

  Як на мене, більше не оповідання, а замальовка. Багато питань залишено без відповідей, шо не є гуд.

  Але талант присутній, і то є гуд cheese

 2. насмішило: хороші дороги, у Києві то. особливо, - в час пік, коли з одно кінця в інший можна дібратися - всього лише - за три години, подумаєш, прям як злітати в Голандіюcheese ну то пусте, автор ж не порівнює дороги з німецьким автобаном, а констатує загальноукраїнський факт.

  мені ж навпаки, сподобався початок! роздуми надихали на щось багатообіцяюче, хотілося з деякими фактами посперечатися, а кінцівка звела все нанівець! занадто просто, занадто примітивно! мені це важко назвати фантастикою, так легесенька екскурсія по стандартним місцям і трішки вигадки. проте робота хороша і чепурненька. знову-таки це на любителя.

 3. Ну то посперечайтеся, раз хотiлося. smile

  А дороги такi хорошi. Варто заïхати кiлометрiв на пiвсотнi вiд Києва й це дуже наочно видно.

 4. 2011-02-27 в 08:58:23 | Аноним

  Ех, дорогі пиль да туман... Екскурсія є в оповіді. Все згідно тєми... Але не дуже інтірєсно... Нада було добавить про велике бабло і прастітуток...Це моя думка,так шо не обіжаця...

  Автор Пачамачі

 5. Мова приємна, нежвавий, але цікавий плин розповіді. Але, авторе, якщо ви хробачка у вигляді переслідування героя "ними" у оповідання настромили, то читач проковтнув, але рибку ви не впіймали - зірвалася рибка з гачка. Абсолютно незрозуміло, хто "вони", хто герой, думки якого чутно, хто - дівчина, яка виявилася недівчиною, а якоюсь хижачкою, котру вдалося знешкодити. Найголовніше - а чому ця недівчина не змогла героя кілернути після сексу, коли він розслабився так, як ви дуже гарно описали? У фіналі забракло відповідей на важливі запитання, що виникають у читача.

 6. В принципi, у текстi досить багато натякiв... smile

  Але можна спробувати й iнший шлях - накрутiть менi хвоста на продовження, й там будуть i гачки-хробачки, й вiдповiдi на майже усi запитання.

 7. Цікаве оповідання, виважене. Із гумором і живенько так подані роздуми. При тому, що у ГГ відчувається неабиякий досвід, він ще й досить красномовний. Приємно читати. Правда, я теж не зовсім зрозуміла, чому ж дівчина не вбила, якщо мала таку ціль? Погоджуся із коментом Друга десь-щось мені бракнуло. smirk

  як під раз час залпу - як раз під час залпу?smile

 8. Готичненько. Але й невичитаненько.

  миттєва спалити,

  такий купку, і ще кілька штук.

 9. 2011-03-09 в 15:52:50 | Пан Мишиус

  У кожному творі є частина самого письменника. У будь-якому випадку. Коли герой неприємний - то також маємо ті риси характеру, які не хотів би бачити письменник у себе. Відображення автора в тексті присутнє завжди.

  "Каждый пишет, как он дышит", - співав Окуджава, і він мав рацію.

  У цьому оповіданні є колоритний герой, але мене він не "зачіпив", не визвав у мене співчуття. Усі його саможаління по поводу невдачі з жінками, та з особистою долею здаються несправжніми, тому що за кожною фразою ховається цинізм та чорний гомор.

  З самого початку оповідання герой (автор) переліковує кари, які збідкали людей за їхні вчинки. Переліковуються трагедії в різних країнах - Ізраїль, Росія та інше, але це робиться з цінизмом.

  Цитата.

  "Кілька пілотів, що бомбили чеченські села, одного не дуже чудового ранку знайшли свої родини, як би це поделікатніше висловитись, у не зовсім цілому стані. Руки - там, ноги - сям... ну, ви зрозуміли".

  Ну, ми зрозуміли.

  Подібний чорний гумор не красить текста (це особисто моя думка) і не добавляе симпатії до головного героя.

  До того ж, він - тей ще "ходок". Тому й його провали з жінками за душу не чіпляють.

  І як для оповідання про борця з нечистою силою дещо замало екшену. Багато роздумів, які білш схожі на роздуми самого автора, а не його героя, і сексу, але замало екшену. Ну, це моя особиста думка.

 10. От лише не треба на мене клепати, пане Мишиусе! Всяке бувало, так, але ні гомору, ні содому не було! Тим більше чорного! Тьху!

 11. 2011-03-09 в 18:43:07 | Автор Пачамачі

  Пан Мишиус - Маладца!!! Критик шо нада... Тіки чого так пізно появився?

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Вход/регистрация (войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)