Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2015-02-03 в 21:30:29 | Веселка

  Приємно, що автори звертаються до тем про Ангелів, залюбки читаю такі оповідання.

 2. Тепло! Приємно! Просто!

  Дякую. Отримала задоволення від читання!

 3. прочитав твір, читабельно, із моралізаторством. Загалом, мені здалося, що трактування ангелів як соціальних працівників чи методистів- вихователів, що збираются у своєрідні педагогічні ради заради перевиховання вихованців не дуже то має право на існування. Все таки це якійсь несоціальні істоти, ірраціональні. А вони - сімейний метод... От у сатиричному творі це краще було б до місця.

  Успіхів на конкурсі

 4. Поскільки релігію і все, що з нею зв'язано, м'яко кажучи, не люблю, читати було важко. Та це не вина автора, хоча й думка, що людині, без втручання ангела, не може прийти в голову думка про добру справу - безмежно дратує.

 5. 2015-02-15 в 13:17:24 | ДонькаДонКіхота

  якщо чесно - нудно. все правильно, але нудно. це не оповідання для баптистського журналу? ну і янголи тут справді схарактеризовані як соціальні працівники. а головне – до чого тут супутники? не зрозуміла. знову анекдот про "воші".

 6. а головне – до чого тут супутники? не зрозуміла

  Ну як це до чого супутники? Ангели-охоронці - невидимі супутники протягом усього життя людини. Це ж загальновідомо, дивно, що ви не в курсі.

  Чи ви з тієї категорії читачів, яким не напиши в тексті ключове слово з назви конкурсу, то самі ніяк не второпають, де в оповіданні присутня задана тема?

 7. 2015-02-16 в 22:40:17 | ДонькаДонКіхота

  вибачте, з супутниками вже розібралися. але ключове слово можна було б і згадати smile для таких тупих, як я... які побачили картинку і вирішили, що мова йде про небесні тіла...

 8. Написано а-ля дитяча історія і я її рамках все більш-менш нормально.

  Тому подискутую по суті. От якщо анлегів замінити на демонів - твір тільки виграє, бо їх дії пішли на шкоду геть усім. Найцікавіший, звичайно, висновок: адже Бог дав людині розум та свободу вибору. Відповідно "судити про доюро та зло церцем" - це трошки не те, що від Бога...

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)