Вернуться на страницу

Comments: 3

 1. 2016-09-05 в 12:35:37 | Квінта

  Легеньке квест-фентезі. Мені особисто не вистачило передмови: що за світ, що за демон (крім вогняних, які ще бувають?), які наслідки від вселення демонів (страшні сни якось не епічно для подібного жанру). Навіщо дівчину тягти кудись, як можно не докладати надмірних зусиль і порішити на місці? Чому вона так легко може піти з роботи у храмі? Що то за бригада з демоноборцем, що взядася за квест, та навіщо їм потім дівчина? Тобто світу не побачила, а він там потрібний.

  Іще один момент, прокляття демоном, храм, віра у тринадцятьох - це великий уклін у релігійну тематику вашого, авторе, світу. Вона там проглядає як фон, але, виходячи з сюжету, на мою думку, її було б краще випнути назовні та більше розкрити. Я маю на увазі вигнання демона подати крізь призму релігії, до якої багато відсилок. В цілому, читається нормально, але питань більше ніж відповідей.

 2. 2016-09-07 в 00:13:06 | Спостерігач

  Відчувається надмірний вплив поганого аніме.

  Власно як сказала Квінта - у вас релігія це головний стрижень навкруг якого крутиться оповідання. І для такого стрижня вона аж надто примарна і не продумана.

  Розумієте і настоятель, і батюшка, і єписком, і архімандрід, і дякон, і Папа - це все жерці одного культу. Хіба шо різних гілок.

  Сцена з екзорцистами дуже штучна.

  — Що ж пора нормально познайомитись. Я, Саймон, демонолог, і щось типу головного у цьому зброді. Отой непривітний, похмурий хлопчина, що намагається вбити мене поглядом — Джун, наш розумник, учений, світла голова, без якої ми б блукали у трьох соснах серед білого дня.
  — Саймон! — заверещав «хмурий хлопчина» під два метри зростом.
  — І останній у списку, але не за значенням — Рей, убивця, — коротко завершив Саймон. Убити поглядом головного тепер, як виявилося, професійно, пробував і Рей.

  найгірше з анімешних кліше. Пояснення для читача/глядача а не іншого персонажа. Тут більше підійшов би просто опис. Заразом би на зекономлені символи розповіли з якого переляку і куди вони поперлися.

  Зупинилась група на ночівлю аж пізно уночі,
  - ночівлю... уночі теж повторення. Вичитуйте в голос.

  у селищі Рекхем.
  - вони туди після того як переночували прийшли?

  Іменник, дієслово, потім деталі. Вони мали спочатку прийти в селище а потім лишатись на ночівлю.

  Джун повів усіх у таверну «Синє вогнище», де ще вчора, дорогою до храму, винайняв кімнату.
  - і набіса мені все це знати?

  Може прокляття так діє на неї,
  - вона в них перша одержима?

  Після тієї ночі в таверні, величаву жрицю з храму, немовби підмінили. Джейн не виказувала ніяковості, розпитуючи про усе, що не знала Розумника, доводила до сказу Головного, і постійно виводила з себе, загалом врівноваженого Рея. Прізвиська останній так і не отримав. Одним словом, Джейн веселилася. І їй, здається, почала подобатись ця подорож, незважаючи на всюдисущий дзвін, що тепер чувся їй навіть удень.
  - згідно "Malleus Meleficarum" час топити відьму та перевіряти на дияволські мітки. Якщо рокаїться - аутодафе. Якщо ні засмажити на повільному вогні.

  Вони подорожували разом близько місяця.
  - на-ві-що?

  Matka Boska Hesus Maria.... навіщо це?!?!?

  Все з мене досить.

  Почали ви непогано. Насправді. І це велика рідкість.

  Але дурними і невідомо навіщо потрібними сценами зжерли місце і терпіння читача. А кінець взагалі якийсь .. та його нема по суті. Просто ще одна прохідна сцена.

  Загалом оцінка - погано.

  П.М.: А віршик гарний.

 3. 2016-09-21 в 09:17:18 | Чернідар

  Невдало вибрано форму: сам по собі квест не надто цікавий, герої теж не дуже (та й забагато їх, трьох би вистачило). А на світ на емоції місця не вистачило. Часопростір надто розтягнутий, створюється враження заготовки чогось більшого. А після третього мінірозділу читати штрихпунтиром набридає

Вернуться на страницу