Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Вітаю, авторе!

  Почну з ідеї. Ну зовсім вже не нова, навіть на ЗФ (або якомусь іншому конкурсі) уже шось подібне зустрічалося.

  Щодо реалізації. А навіщо так грати із часами. Ну ще повірю, що в різних епізодах використовується певний час, але в межах одного - то занадто. Ну і вичитувати ще тре. Зустрічалися русизми, пропущені слова.

  Атмосфера вдалася, щоправда із самотності людини в космосі можна було витиснути більше. Психологічно ламати.

  Ну і ще незрозуміло. Навіщо ГГ прокинувся, чи то його розбудили так рано. Адже можна було спати (перебувати в анабіозі/стазисі) до самої мети.

  Успіхів та наснаги!

 2. Атмосфера вдалася, щоправда із самотності людини в космосі можна було витиснути більше. Психологічно ламати.

  Саме цього мені й забракло.

  Я зрозумыла твір інакше, але... очевидно, що автор не намагався читати астрономію. Це видно і з не вірної будови космосу о так-так таке тут є в двох словах не пояснити. І в тому, що лише один чоловік в єкіпажі (марно витрачені грошики платників податку).

 3. 2014-03-09 в 21:36:02 | Зіркохід

  Написано гарно. Шкода лише, що ідейно твір вторинний. Як зазначив справедливо Фантом, і все разом, і окремо вже було, і не раз. Тут варіація на тему. Не знаю, може, для початківців у НФ твір і буде цікавий, а я просто зажрався cool smile?

  Щодо техніки написання, то вичитано кепсько, а до кінця твору - навіть катастрофічно smile. Але то поправимо.

 4. 2014-03-10 в 19:33:24 | Аноним

  Дякую за вiдгуки. Вкажiть неуку, в яких творах використовувалась подiбна iдея.

 5. У мене до твору багато запитань.

  1. Герой мучиться в космосі від самотності. Чому, дійсно, йому не бути у тій рідині до кінця польоту? Чому не могли одразу відправити колоністів, або хоч дати йому напарника? Чому взагалі не відправити у польот штучний інтелект, коли він вже в них є? Це, окрім іншого, якось надійніше, стабільніше за людину.

  2. До чого подається проблема зникнення чорно-білих фільмів та луків? Якщо герой такий вже консерватор, що він взагалі робить у космосі?

  3. Чому герой такий упевнений, що за ним не можуть спостерігати? Це ж науковий експеримент, нехай нема оперативного зв'язку, але якась фіксуюча апаратура має бути присутньою, аби хоча б по закінченню усе передивитися. Можливо, навіть сам Віктор мав би вести бортовий журнал чи особистий щоденник.

  4. Звідки беруться семена рослин, які він вирощує, матеріали для луку та мішені? Невже у нього настільки все передбачене?

  5. Звідки узявся ішний чоловік на кораблі? То Едді? То він же подавався, як штучний інтелект. Виходить, їх було двоє? Але тоді для чого їм не дали нормально спілкуватися?

  6. Якщо вже людство винайшло такі круті двигуни, що дозволили їм за ті шістдесят п'ять років, що "Пегас" летів до свого призначення, не тільки досягти планети раніше, а й заснувати там неабияке поселення, то чому з цими двигунами не могли звільнити Віктора (та Едді, якщо той все-таки був людиною) - чи не надто жорстоко було просто кинути їх у космосі?

  Усі ці незрозумілості роблять враження від читання якимсь непевним.

 6. чи не надто жорстоко було просто кинути їх у космосі?

  Тут я не погоджуюсь, бо віднайти корабель посеред космосу що потрібну пилинку в купі сміття. Припустімо - ну не розразовували розробники корабля на те, щоб він приймав сигнали окрім на початку відльоту, що цілком логічно і не потрібно спеціально описувати.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)