Вернуться на страницу

Comments: 8

 1. 2015-02-03 в 03:50:37 | Альтаїрченко

  От Ви класно пишете. Але оповідання не те щоб просто не закінчене - воно обірване десь на середині. Це якби історія про трьох поросят зупинилася на моменті, коли старше поросятко тільки почало будувати цегляну хату smile

  Добре прописано внутрішній монолог героїні. Зрозуміло, у якому вона світі живе і у яку халепу потрапила.

  Початок дуже сподобався (п'ять з плюсом!). Середина токож. Потім казковий світ став занадто рожевим навіть для мене smile Навіть злякався, що зараз буде якийсь жахливий кінець: або принц виявиться вампіром, або дівчину просто підставлять, використають, задушать і все таке. Ну або вона посваритбся з принцем і втече назад до космосу. Ну - і це найймовірніше - прокинеться у лікарні і з'ясує, що все це була галюцинація викликана ліками, що вприснув чудо-скафандр.

  Взагалі, треба було, щоб героїня у казковому світі потрапила у серйозну халепу, але потім усе закінчилося хепі ендом. А тут головна халепа - що дипломатка косо подивилася smile

 2. Класно! Схоже на частину чогось більшого.

  Обірваність не на користь, бо тільки розпалила уяву. Читач в моїй особі виявився обманутим long face Йому показали цукерочку, навіть дали спробувати і відібрали.sick

  Трапляються очіпятки.

  І дракони... Моя слабкість... Після Маккефрі...

  Я пойорзала, а що – зручно.

  у скафандрі звісно зручноcheese

 3. Альтаїрченко дякую за коментар.

  А коли рожевості стало занадто?

  Мені здавалось, що халеп у ГГ достатньо було wink

  Ліандра дякую за коментар.

  Я пойорзала, а що – зручно.
  у скафандрі звісно зручноcheese

  Малося на увазі зручність більше в символічному ніж у фізичному плані wink

  Зручно на шиї в "нареченого" grin

 4. Малося на увазі зручність більше в символічному ніж у фізичному плані wink
  Зручно на шиї в "нареченого" grin

  Приймається! grin

 5. 2015-02-05 в 04:20:17 | Альтаїрченко

  Ну, рожевість наростала поступово, від першого діалогу з драконом. Але зашкалювати вона стала приблизно На цьому абзаці:

  "Ми мовчали до самої зупинки карети. На вході до палацу нас зустрічала ціла делегація парадно вдягнених людей, хвала глибокому космосу, що не драконів. Тут були: жінки й чоловіки у білому одязі, військові у червоних латах зі плащами такого ж кольору. Я ловила зацікавлені погляди присутніх. На мій подив, майже, всі очі, що витріщалися на мене, були карі, тільки, дуже рідко, серед військових зустрічалися яскраво червоні."

  Є ще такий цікавий момент: напочатку героїня - сувора і цинічна. Але потрапивши у казку швидко перетворюється на маленьку дівчинку, що грається яскравими ляльками. Звідси можна заключити, що суворість і цинізм - зовнішня маска, під якою ховалася досить ніжна істота, що мріє про принців і казкові палаці. А це - чудова тема!

  Остання халепа, що спіткала героїню - падіння крізь атмосферу. Після зустрічі з принцем "халепи" були приблизно як в принцеси на горошині smile

 6. Дякую Альтаїрченко

  Принцеса на горошині в чудо скафандрі smile цікаво.

 7. 2015-02-15 в 12:51:24 | ДонькаДонКіхота

  дуже симпатично. хочеться читати далі. звісно, це виглядає не як оповідання, а як частина більшої речі - повісті чи роману. це перший твір, який мені реально сподобався. так тримати. героїня виглядає живою, людиною, а не лялькою із штучним мовленням, нав’язаним автором. гарно.

  а от мову треба трошки підучити.. місцями трапляються і коми не до речі, і стилістичні грішки. але небагато. редагування все виправить.

 8. ДонькаДонКіхота дякую за коментар

  а от мову треба трошки підучити.. місцями трапляються і коми не до речі, і стилістичні грішки. але небагато. редагування все виправить.

  Над цим працюю, але не все виходить як бажається, red face

Вернуться на страницу