Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Попри не надто складний сюжет - оповідання читається на одному подиху.

  До недоліків НМСД - порушення логіки, ожилі ляльки які штовхають машину -

  це легкий перебір.

  Але що таке злоровий глузд у вітчизняній фантастиці?

  Так, зайвий гвинтик.

  ==============

  Мова -70 із 100

  Сюжет - 70 із 100

  Відповідність темі - 70 із 100

  разом 210 із 300 (70 %)

  ===================

  УСПІХІВ !

 2. колись, давним-давно, коли я ще був не просто молодим, а навіть юним, по кабельному показували фільми про ляльку Чака wink

  отже, спробую проаналізувати текст, відмахуючись від нав'язливої асоціації.

  Дивіться. У перших абзацах чотири імені. Із них значиме тільки одне - інші фон. Але фон не меншої яскравості, ніж ГГ. Це - помилка для короткого твору.

  Строго кажучи перших відсотків двадцять тексту можна узагалі викинути і розпочати одразу із пошуків ГГ хутора. Все інше донести під час дії, а звільнені знаки витратити на кульмінацію.

  А от длаі йде нормальний ужастик а-ля "лялька Чак" Цілком добротний не надто оригінальний, але й не особливо заїдждений - тверда робота.

  Виникає почуття неправдоподібності коли він, воюючи із лялькою, "відчуває серйозний спротив" - по ідеї лялька ж легенька, відкинути її просто. Якби вона мала неприродну (ги! для ляльки) силу і чіплялась, то зовсім інше.

  Закінчення теж нормальне, хоча по класиці жанру в останній момент з-за кущів має виглянути лялька із гострими іклами wink

  Рекомендація - переробити початок, все інше дуже непогане.

  Ну й особисті враження - жахи хоч формально і фантастика, але "не моє". Проте це тільки характеристика моїх смаків, не твору.

  Успіхів!

 3. ГУД!

 4. 2013-02-15 в 04:11:40 | Альтаїрченко

  Ухти! Ремейк "Катрусиного кінозалу"! Лялька Катруся - точно як у "На добраніч діти" smile Але бракує Діда Панаса grin

  Як на мене, бракує еротичної сцени поміж Катрусею і ГГ smile

  Якщо серйозно, то вийшов непоганий ужастік. За всіма правилами. Вже після розмови з поштарем їжаку читачеві зрозуміло, що на хутір їхати НЕМОЖНА, бо там ляльки-вбивці. Але він їде.

  Після зустрічі з жінкою і спроб Катрусі вломитися до машини вже й дурню зрозуміло, що краще під дощем до села, ніж до тої хати. Але герой йде туди, куди сказала відьма.

  Це, у принципі, характерно для фільмів жахів: припустимо група туристів висаджується на острів і дізнається, що усіх мешканців поїв людожер. Що вони роблять? Правильно: йдуть гуляти островом маленькими групками.

  Тож у цьому плані все гаразд smile

  Все ж таки цікаво, навіщо Маргариті стільки ляльок, коли на чоловіків полює лише Катруся, а інші байдики б'ють? smile

  Сподобалось, що ляльки так дружно штовхають машину smile Це значить, їх можна використовувати й у інших галузях народного господарства: наприклад вантажити цеглу smile

 5. Сподобалось, що ляльки так дружно штовхають машину Це значить, їх можна використовувати й у інших галузях народного господарства: наприклад вантажити цеглу
  .

  Або розвантажувати вагони

 6. "Диявольські ляльки мадам Менділіп" А. Мерріта. Навіть ім'я мадам на М grin. Написано незле, але сприймається як українізований римейк. Дикий сюр із ляльками, що скопом плуганять з болота машину - цілком зайве, тут уже "Пригоди Буратіно" згадуються smile.

  Мчатися – мчати

  Не має – немає

  Замешкалася - заґавилася

Вернуться на страницу