Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Попри не надто складний сюжет - оповідання читається на одному подиху.

  До недоліків НМСД - порушення логіки, ожилі ляльки які штовхають машину -

  це легкий перебір.

  Але що таке злоровий глузд у вітчизняній фантастиці?

  Так, зайвий гвинтик.

  ==============

  Мова -70 із 100

  Сюжет - 70 із 100

  Відповідність темі - 70 із 100

  разом 210 із 300 (70 %)

  ===================

  УСПІХІВ !

 2. колись, давним-давно, коли я ще був не просто молодим, а навіть юним, по кабельному показували фільми про ляльку Чака wink

  отже, спробую проаналізувати текст, відмахуючись від нав'язливої асоціації.

  Дивіться. У перших абзацах чотири імені. Із них значиме тільки одне - інші фон. Але фон не меншої яскравості, ніж ГГ. Це - помилка для короткого твору.

  Строго кажучи перших відсотків двадцять тексту можна узагалі викинути і розпочати одразу із пошуків ГГ хутора. Все інше донести під час дії, а звільнені знаки витратити на кульмінацію.

  А от длаі йде нормальний ужастик а-ля "лялька Чак" Цілком добротний не надто оригінальний, але й не особливо заїдждений - тверда робота.

  Виникає почуття неправдоподібності коли він, воюючи із лялькою, "відчуває серйозний спротив" - по ідеї лялька ж легенька, відкинути її просто. Якби вона мала неприродну (ги! для ляльки) силу і чіплялась, то зовсім інше.

  Закінчення теж нормальне, хоча по класиці жанру в останній момент з-за кущів має виглянути лялька із гострими іклами wink

  Рекомендація - переробити початок, все інше дуже непогане.

  Ну й особисті враження - жахи хоч формально і фантастика, але "не моє". Проте це тільки характеристика моїх смаків, не твору.

  Успіхів!

 3. ГУД!

 4. 2013-02-15 в 04:11:40 | Альтаїрченко

  Ухти! Ремейк "Катрусиного кінозалу"! Лялька Катруся - точно як у "На добраніч діти" smile Але бракує Діда Панаса grin

  Як на мене, бракує еротичної сцени поміж Катрусею і ГГ smile

  Якщо серйозно, то вийшов непоганий ужастік. За всіма правилами. Вже після розмови з поштарем їжаку читачеві зрозуміло, що на хутір їхати НЕМОЖНА, бо там ляльки-вбивці. Але він їде.

  Після зустрічі з жінкою і спроб Катрусі вломитися до машини вже й дурню зрозуміло, що краще під дощем до села, ніж до тої хати. Але герой йде туди, куди сказала відьма.

  Це, у принципі, характерно для фільмів жахів: припустимо група туристів висаджується на острів і дізнається, що усіх мешканців поїв людожер. Що вони роблять? Правильно: йдуть гуляти островом маленькими групками.

  Тож у цьому плані все гаразд smile

  Все ж таки цікаво, навіщо Маргариті стільки ляльок, коли на чоловіків полює лише Катруся, а інші байдики б'ють? smile

  Сподобалось, що ляльки так дружно штовхають машину smile Це значить, їх можна використовувати й у інших галузях народного господарства: наприклад вантажити цеглу smile

 5. Сподобалось, що ляльки так дружно штовхають машину Це значить, їх можна використовувати й у інших галузях народного господарства: наприклад вантажити цеглу
  .

  Або розвантажувати вагони

 6. "Диявольські ляльки мадам Менділіп" А. Мерріта. Навіть ім'я мадам на М grin. Написано незле, але сприймається як українізований римейк. Дикий сюр із ляльками, що скопом плуганять з болота машину - цілком зайве, тут уже "Пригоди Буратіно" згадуються smile.

  Мчатися – мчати

  Не має – немає

  Замешкалася - заґавилася

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)