Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. На жаль твір настільки "не мій", що конструктивно критикувати його не можу. Сприймаю його не як фантастику а як такий собі потік свідомості. Попервах дочитати не зміг. Потім таки дочитав. ґі перечитав.

  Але нічого сказати не можу.

 2. Дякую й на тому...

  Це, мабуть, підтвердження того, що я все далі від фантастики і фентезі, якими раніше захоплювалась. Начебто стою на роздоріжжі, а який точно жанр обрати ще не вирішила, все обираю, обираю, і ніяк не виберу.

  Давно таке відчуття, що на роздоріжжі, і Ви підтвердили мою думку.

  Дякую ще раз.

 3. Це не означає, що твір поганий. Просто я - далеко рамками його цільової аудиторії. А прискіпуватись до помилок, описок, русизмів ітд... ви ж не цього прагнули?

 4. Так. Ви все правильно зрозуміли))

  Русизми в мене, мабуть, є. Може, правильніше було б не до "повного", а до "цілковитого безсилля" в першому ж реченні, але то деталі, хоч і теж важливі. Хотіла почути саме враження в цілому.

  Тож дякую за відгук. Він був для мене корисний і цікавий.

  grin

 5. Перечитала свій коментар і посміялась. Не в першому реченні, а третьому.

  От що значить замилене око... ))

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)