Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. Дуже абсурдно і клапчасто, але весело і відразу з'являється перед очима картинка. Думаю, якби вийшло переписати без розбивання на велику кількість "клаптиків", зменшити кількість персонажів і трохи сильніше пов'язати їх між собою, було б добре. І хотілося б більше прикладів "розпадання логіки" )

  І щодо об'єму - на конкурс "Повна темрява" якраз був малий обсяг: до 2666 знаків. Наче писали, що його щороку тепер будуть проводити перед Kyiv Comic Con, лишень тема щораз буде інша.

 2. 2016-01-29 в 20:41:54 | Зіркохід

  Чомусь я зависаю перед такими творами. І гадки не маю, яку мету переслідував автор при написанні. Епатувати? Ну то запізно: вже є Фішер зі Спаським grin. Постібатися з довірливих читачів, які те читатимуть? Ну-ну, Бог у поміч grin. Просто діти кудись вільний час? Ну... це причина поважна, визнаю.

  До речі, вийшов суто твір для внутрішнього користування - як правило, опублікувати подібні оповідання споконвіку було не дуууже проблематично.

  Ще не сподобався якийсь алогічний потяг автора до слів "лайно, гівнюк, покидьок" тощо. Я не мовний пурист, але коли стільки вивалюється на голову одночасно... якось воно не тойво.

 3. Прикольно вийшло. Читається легко, розумієш все також легко, а текст ще й посмішку викликає) сподіваюся Антон і Олег заговорять знову) автор молодець)

 4. Було б весело, якби не було так сумно. Чи то в мене просто настрій невідповідний?..

  Ні, загалом скоріше добре, ніж погано. Побачимо, як воно сприйматиметься, коли будемо голосувати.

  PS. Не зрозуміла, де Зіркохід угледів епатаж?

 5. 2016-02-14 в 18:29:02 | Спостерігач

  Сумбурно і не зрозуміло. А шкода, бо мова автора хороша.

  Про, Епатаж, є не тільки Сапковський та Фішер, а ще дуже багато авторів. Це така собі окрема гілка. І доволі успішна.

 6. Прикольно!

  Ідея про те, що реалізовується написане автором не нова, ще й дуже не нова, але припорошивши її гумором та самоіронією автор добився того, що відрази і неприйняття не викликає.

  Потішило! Трохи здивувало.

  Ідея мультисвіту, і злочинців та сищиків, які їх переслідують дуже цікава.

  Навіть трохи здалося, що в оповіданні вона вбита насмерть. Шкода перевести таку ідею на таке безперспективне оповідання. а ідея хороша.

  Або твій брат, або твій кіт…

  ха-ха-ха

  Загалом сподобалося! Успіху

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)