Вернуться на страницу

Comments: 13

 1. буде час розберу детальніше. Принаймні, психологічну складову твору.

  А поки так. Не сподобалася назва і форма, занадто науково, якось формалізовано і сухо. Можливо. це моє сприйняття, бо постійно маю справу із науковими текстами. По суті, це лекція, а не літературний твір, стаття. Щодо іншого - треба розбирати детальніше, але цікаво, твір вартує уваги

 2. Прикольно. Особливо сподобалося пояснення про політиківgrin

  Успіхів.

 3. загалом вражає вміння автора створити і описати наукову (чи майже наукову теорію), достатньо логічно. І твір же невеличкий. Гадаю, не кожен здатен на таке.

 4. 2012-10-05 в 10:48:05 | Пан Мышиус
  Як же може впливати на реальний світ проекція, яку ніхто не сприймає всерйоз, запитаєте ви? І тут ми звернемося до згаданого вже раніше психоаналізу.

  Нет, не буду спрашивать, так как читал "Орден святого бестселлера или Выйти в тираж"

  Проекції третього рівня, так звані міфи, характеризуються вірою у них людей.

  Ну да

  Наконец в самом начале тупика им. НТР под пирамидальным тополем объявился Главный Иноплатенян собственной ксеноидной персоной. Голый, пупырчатый и возбужденный: Грозе Галактики минутой раньше попало по затылку лопастью от звездолета, отключив три мозжечка из двух. Так начался пятый круг, а поскольку звездные войны кишели бессознательными бойцами, то в уездном городе N вскоре стало не продохнуть от незваных гостей, окрещенных в народе «татарами». Вторженцы мало интересовались статуей и особняком, литератором Х они не интересовались вовсе, на шестом круге их орды усилили спящие роботы, центурияне-двоякодышцы и галактические рейнджеры, улицы перегородили баррикадами, лаборантов вкупе с инженерами снимали с работы, бросая на отлов нагих психов-мутантов, милиция работала в три смены, психиатры – в четыре, морг нанял дополнительно двадцать восемь служителей, администрация президента прикидывалась глухой, а карусель продолжала вертеться.

  Седьмой круг – сохранение памяти у спящих оттуда – пролетел бумерангом. Вернувшись кругом восьмым: N-цы и аборигены «Саги о Форсаже» начали мотаться туда-сюда в скафандрах и пиджаках, у кого что было, а также крепко держа в конечностях бластеры, «макаровы», городошные биты и трубочки для гороха. Пришло время для перемещения матерьяльных ценностей. Пожалуй, дойди дело до девятого, последнего круга, когда начинается, говоря научным языком, смешенье географии, и космос вакуумным удушьем прорастает сквозь особняк князей Мозгляк-Петровичей, статуя матроса вспучивает пол в здании Галакт-Совета, а лед астероида Шпицбергена накрывает площадь Свободомыслия, торосами уходя в сторону рабочих окраин, – мы бы никогда больше не вспомнили про уездный городок N по причине отсутствия такового.

  Кохайтеся і не забувайте, що кожна наша думка може дуже легко стати матеріальною, і часто для цього зовсім не потрібно ніяких контекстуальних зсувів.

  Почему нет в тексте хромой собачки? Зато есть педерасты, ибо это сейчас смешно.

 5. 2012-10-05 в 10:54:25 | Пан Мышиус

  Автор, не держите читателей за идиотов. Про проекции в реальный мир мифов, в которые верят люди, не писал разве что ленивый. Конкретно, что в этом рассказе ваше? Что-то новое есть?

 6. 2012-10-05 в 12:35:29 | Проф. Копиця

  Боже, скільки агресії, скільки експресії. Шматки тексту такі величезні. От же ж не думав що зможу зачепити когось за живе. Вибачте, будь ласка, я не знав, що тут хтось балотується :(

 7. 2012-10-05 в 12:43:40 | Пан Мышиус
  скільки агресії, скільки експресії

  Що маємо - то маємо.

  тут хтось балотується

  Так, голосуйте за мене! Зараз набросаю передвиборчу програму.

  А шматкі тексту дійсно інтересні.

  Професор, потім дасте автографа на майстер-класі.

 8. 2012-10-05 в 12:46:14 | Пан Мышиус

  При чем тут зацепить за живое? Оставьте. Мне глубоко все равно, на кого наезд в рассказе и есть ли он вообще. Я просто к тому, что бородатая идея используется, к сожалению. Ну и ладно.

 9. Смішно, але пошло. Як прикол - піде, як оповідання... стереотипне фе.

  Набагато цікавіше медитувати на картину пожежі у ВР. Пошукайте в неті, може, надихнетеся на другий розділ твору.

 10. 2012-10-10 в 17:32:41 | Проф.Копиця

  Шановна Зосю, пожежа у ВР відбулася на десять років пізніше, коли депутати, святкуючи чергову річницю "21.12" разом зі своїми фанатами, перемудрили з піротехнікою, так що прошу не плутати.

 11. 2012-10-11 в 04:08:15 | Альтаїрченко

  Перепрошую, пане Копиця, але ваші тези голослівні, ви не навели жодної формули, жодного джерела. Тому, як на мене, це не науковий текст, а якась фантазія, на кшталт тих, що ви їх самі ж і лаєте на початку статті.

  А щодо вікінгів - повна нісенітниця: вони відвідували не Індію, а Чукотку. Роги на шоломах імітують молодих оленів, а ажніяк не священих корів. Дивно, що ви дозволяєте собі такі грубі помилки!

 12. Шановний проф. Копиця,

  Академічна колегія ознайомилась з вашими викладками до монографії професора Довженка і вирішила подати запит до МОН України на передрукування статті у кількох державних наукових журналах. Причиною цього послуговує виняткова обґрунтованість теорії та популярний стиль її донесення. Також, пропонуємо вам написати ще кілька статей, але включити в співавторство відомих вчених-членів колегії. Так проф. Петренко на засіданні привів додатковий приклад, який підтверджує правдивість теорії проективної фізики: загибель цивілізації ацтеків, жителі якої вірили, що їх знищать завойовники з довгими бородами. Проте академічна колегія просить додатково пояснити причину, чому 21 грудня 2012 року не стався кінець світу, адже згідно з соціологічними опитуваннями близько 60% населення планети так чи інакше на нього чекали.

 13. 2012-10-14 в 02:46:43 | Проф. Копиця

  Справа у тому, друже, що кінець світу таки відбувся. Просто уявлення людей про те, яким саме він повинен бути, категорично різнилися, тому наслідки просторово-геометричної суми усіх проекцій, зрештою не особливо відрізнялися від наслідків звичайної п'ятниці. От і все.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)