Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. 2019-05-16 в 14:06:46 | Аноним

  Це було... мило. Усміхнуло. Вдало обраний стиль зробив абсурдні події сюжету кумедними, і написано все дуже динамічно. Автор не намагався розкрити якусь глибоку філософську чи психологічну тему, але у обраній сфері створив легку історію, яка лишає приємний і оптимістичний осад.

  Успіхів smile

 2. Мила казочка. Але на свою аудиторію, наприклад, мені б мало бути десь на 30 років менше)) На цьому конкурсі виглядає трохи дивно, хоч і розбавило.

 3. 2019-05-16 в 20:34:00 | карась

  Приєднуюсь до попередніх коментаторів. Для дітей і молодшого підліткового віку - саме сік)) Тому що, справді, ніззя сприймати серйозно конфлікт денсоїдів із аритмоїдами, коли тобі за тридцятник)

  І герої такі наївні милі котики, які багато зрозуміли до кінця цього довгого дня. Навіть гумор ніяк не адаптує твір для дорослої аудиторії, бо і гумор побудований навколо теми дупотрясіння і специфічних музичних фішок. Хоч ніде правди діти: усі ці фішки якраз додали тексту драйву.

  Особисто мене ще прикололо це речення:

  "Тим часом по паралельній вужчій алеї просувалась троє молодих людей середнього віку".

  Просто тобі заявка на небилицю))

  (А от перше речення тексту з усіма цими родовими відмінками, як на мене, нечитабельне.)

  Загальне враження лишилося якесь світле. Як від вечірки, про яку згадуєш, що поводився, м'яко кажучи, екстравагантно, але потусив при цьому весело.

 4. Для роздумів:

  льоха
  -и, ж.
  Свиня-самиця, свиноматка.
 5. вже був подумав, що натрапив на ще один хороший твір, але дочитав до «денсоїдів» з «Саундії» і на цьому занурення було зруйновано.

  авторе, за винятком поодиноких русизмів ваш текст написано цілком вправно. я б навіть сказав добре — описи картиною, емоційне наповнення, правдоподібність людей. але при цьому фантастичні елементи справляють враження чогось чужорідного. чому «денсоїди» з «Саундії» мають назви з англійських слів? якщо їхня мова схожа на англійську, то чому вони розмовляють українською мовою? твір треба писати так, щоб цих питань або не виникало взагалі, або щоб відповідь була дана одразу. поза тим ідея з музичними істотами і їхніми антиподами досить цікава.

  перепрошую, що не даю інформативнішої критики.

  Читач, і тим не менше тисячі людей в Україні кличуть своїх знайомих Олексіїв саме цим словом. русизм? русизм. але відповідає дійсності, та й було б дивніше, якби персонажі твору розмовляли літературною мовою.

 6. Дуже прикольне підліткове оповідання. У нього має бути хороше майбутнє. Жаль, що призових місць менше, ніж цікавих оповідань. Трішки мова підкачала і техніка (акценти, художні деталі, ритм grin тощо). Але атмосфернєнько

Вернуться на страницу