Вернуться на страницу

Comments: 9

 1. 2019-12-07 в 19:27:22 | Шпрота

  Досить захопливий вийшов опис випробувань)

  Щодо теми я не дуже зрозуміла: у чому той неоматріархат полягає? Що жінки підкорюють космос? Так чоловік же ніби сам відмовився від ідеї брати участь у цих забавах? Чи тут матріархат у значенні "ведемо родовід за жінкою"? А чому це взагалі важливо в епохи підкорення космосу?..

  Словом, тему я не дуже побачила. І, якщо чесно, не дуже зрозуміла пафос фіналу.

  Але про випробування зайшло.

 2. 2019-12-08 в 00:20:55 | Аноним

  У мене є інструкція від праски. І якби влаштувати змагання в 4 етапи з цим оповіданням, то я не знаю, що б виграло.

  Довго думав, де тут сексуальна еволюція, потім дійшло: мене трахнули в мозок.

 3. 2019-12-08 в 12:05:02 | Сторонній

  Чесно кажучи, оповідання написане добре. Але через банальну розв'язку та абсолютну байдужість до заданої теми високої оцінки я не поставлю. Таке от.

 4. 2019-12-08 в 13:14:31 | Ліхтар

  Можливо, автор хотів показати еволюцію у тому, що тепер "туди" беруть і вагітних (це виключно моє припущення). Але оскільки за текстом це радше виняток, ніж правило, то мені також трохи не дотягує до еволюції, тим паче сексуальної (жінки туди і так давно вже літають). Щодо самого тексту, то перші випробовування дівчини читати цікаво, написано жваво, а потім це вже набридає і усе чекаєш, коли ж нарешті буде ще щось.

  Успіхів авторові!

 5. Проблема 1: немає теми. Від слова зовсім (крім позначки 18+ та легкого натяку, що ГГ спить з ГГнею).

  Проблема 2: немає драматургії. ГГ не виказує ні любові ні пристрасті. У них роман? Кохана жінка летить назавжди від тебе? І що? ГГ лежить у сіні і меланхолійно колупає в зубах? Летиш - і лети собі. ГГня - те ж саме. Мета є, відносин немає. Під кінець все перетворюється чи то у лекцію, чи у проповідь. Якби не змагання читати взагалі було б нічого.

  Проблема 3: чисельні русизми ("бувших", "рухнула" тощо)

 6. Приєднуюся до попередніх коментаторів. Оповідання цікаве, але тема не розкрита зовсім. Русизми також кидаються в очі... Проте впевнена, що автор напише ще не одне чудове оповідання)

 7. А я не зрозумів, нащо їм літати туди й назад за 8 років? Тобто якщо не в колонізації сенс, то в чому? Чому би просто автоматичні дрони не послати, як до Барнарда?

  Про тему всю правду написали. Одного слова "неоматріархат" мало для її розкриття. Тим паче, що й зараз жінок би в експедицію відбирали б навіть більше, ніж чоловіків (у випадку колонізації не треба багато чоловіків). Написано пристойно, але не чипляє нічим: відразу зрозуміло, що вона пройде.

 8. Читати було не цікаво. Не торкало геть нічого, а ні змагання, а ні почуття героїв (які були, як мінімум, дивними). Було враження, наче не хлопець про свою дівчину розповідає, а мама про свою донечку, яка вчиться на п'ять)

  А ще, коли виявилось, що дівчина вагітна, мені не давала спокою думка, як вона всі ті випробування проходила. Нехай у них матріархат, але обмеження, продиктовані здоровим глуздом ніхто не відміняв.

 9. 2019-12-11 в 19:43:36 | Містер Пафос

  Зацікавила тільки загадка продовжити сімнадцятилітерне, вісімнадцятизначне. Дев'ятнадцятилітерне, не?

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)