Вернуться на страницу

Comments: 581

 1. Прочитав кілька творів... Люди, вичитуйте їх хоч трохи. Й читайте коменти на чужі твори. А то вже який конкурс підряд валом ідуть одні й ті самі помилки, і кінця краю цьому чомусь не видно. Більше на граматичний бік уваги не звертатиму, позаяк це забирає купу часу, а ефект близький до нульового.

 2. Пане зіркоходе не пропадайте! Хто ж крім вас мені русизми познаходить? Сподіваюсь, що банальні і очевидні я й сам виловлю, а от на небанальні - проблема. Постійно хибні спрацьовування.

 3. Технічне. Прочитала "Зелений камінь", але те можу потрапити на сторінку коментарів. То тільки в мене так? Чи я вже щось пропустила, і коментування закрите?

 4. Коментування закрито через неодноразові переходи на особистості.

  Автор просив взагалі зняти оповідання, але у нас передбачено зняття лише після закінчення конкурсу. Тож я просто закрив коментарі.

  Сподіваюсь, це не призведе до вибуху флуду у цій та інших загальних гілках обговорення.

 5. Дякую, Сергію, зрозуміло. Просто приєдналася не із самого початку, тож не в курсі.

 6. Просто приєдналася не із самого початку, тож не в курсі.

  Та щось-таки відбулось... І в мене якісь проблеми намалювались.

  Регулярно переглядала конкурсну сторінку сайту і тільки сьогодні висвітилась наявність конкурсних робіт. Також на емейл надійшло лише одне повідомлення щодо коментування ("Дух Аханої"), а раніше (під час попередніх конкурсів) відображались усі до одного коменти.

  Я все думаю, чого це так мляво конкурс проходить, а виявляється вже і творів трохи є і коментарів по кілька сторінок.rolleyes

  Тепер читання мені - не на день...smile

 7. 2Ловчиня птахів

  Хм. Цікаво. В перший день було викладено, якщо не помиляюсь, сім робіт.

  У пошті можна перевірити спам. Можливо чомусь туди коментарі падали.

  А з конкурсною сторінкою... Може агресивний кеш? Який браузер? Не Opera? Частіше клацайте "оновити сторінку" smile

 8. Сергію, так і є!!! Падали у спам - 71 повідомлення ЗФ, йолки-палки.big surprise

  І браузер Опера. Раніше не було проблем. Розберемось.angry

  Дякую за підказку!

 9. Тааак.

  Маємо 38 текстів і ще три чекають на завершення прийому робіт, оскільки надіслані з порушеннями.

  І якщо щодо двох текстів автори попереджені, то одного з авторів проінформувати про порушення так і не вдалось.

  Радістко Кет!

  Координатори "Зоряної фортеці" не володіють телепатією і не можуть повідомити код активації (до речі, профіль вже активований - можете коментувати) безпосередньо у свідомість. Те ж стосується і повідомлення про перевищення обсягу конкурсного оповідання.

  Радістко, Ваша пошта на meta.ua відмовляється приймати листи з адрес, які не занесені Вами у "білий" список. Тож для можливості зворотнього зв'язку прошу внести до переліку дозволених адрес електронку координаторів конкурсу starfortess@i.ua та конкурсну адресу opovid@starfort.in.ua

  Сподіваюсь, так мене почують. Бо на вчорашній пост "Технічне" Радістка уваги не звернула.

  За чотири роки існування з такою проблемою стикаємося вперше.

 10. так... три групи є. б'ємось об заклад, що перевалить за сотню творів?

  бідна моя голова...

  другий тур буде виглядати цікаво.

 11. А вже так було на ЗФ - щоб перевалило за сотню? Як ні, то треба подякувати Олексію за тему.

 12. Можна й за двісті перевалити, якщо дати місяці три на написання та ще й до п"яти оповідань з носа.

 13. Можна й за двісті перевалити, якщо дати місяці три на написання та ще й до п"яти оповідань з носа.

  І перевести координаторів у лікарню... Особливого профілю smile

  А вже так було на ЗФ - щоб перевалило за сотню?

  Рекорд, поки що за Мантикорою "Нові горизонти". Лише україномовних текстів було 85.

  http://manticore.starfort.in.ua/page/new-horizon

 14. 2013-02-06 в 16:22:49 | Вікторія

  На мою думку, попередній коментар найвдаліший на цьому конкурсі.cheese

  Честь і хвала гумору наших модераторів!

 15. Так. Щодо розкриття авторства і всього іншого.

  Прошу усвідомити кілька простих істин.

  Перше, літературне об'єднання "Зоряна фортеця" і конкурс є досить серйозним пріоритетом для кожного з координаторів. І ми віддаємо "Фортеці" чимало часу. Просто прошу повірити у це.

  Друге. Об'єднання існує лише завдяки особистому ресурсу координаторів. Це і матеріальний ресурс, і ресурс вільного часу. Але, разом з цим, кожен з координаторів також задіяний ще в певній кількості проектів. Серед них і літературно-фантастичні. Ніхто вже не звертає уваги на регулярні ВОЛФnews і україномовні OLDnews. А це все робота однієї лише людини - Олега Сіліна.

  Третє. Координатори, як це не дивно, не завжди on-line на сайті. У нас є і особисте життя, і робота. І саме робота дозволяє нам підтримувати хостінг, домен, їздити на конвенти і там рекламувати Фортецю.

  Щодо "движку" сайту. Проблема існує. Ми намагаємося її вирішувати з автором сайту. Якщо хтось із наших давніх знайомих бажає допомогти з модернізацією сайту, ми готові вислухати такі пропозиції.

  Тепер щодо моєї особистої позиції.

  Особисто мені, як координатору, вигідна більша кількість учасників, більша кількість робіт, більша кількість публікантів. Кожна дискваліфікація - мінус у карму. Але і серед дискваліфікований були опубліковані твори. Зоряна фортеця - не лише конкурс. А конкурс - не лише "тарганячі перегони".

  Так, за можливістю, я "приховаю" сліди порушення. Але, вас вже більше трьох десятків. Явно хтось побачить порушення раніше за мене. Та й розкриття авторства вже були. Пригадайте крайню Мантикору із амністією на честь дня народження О'Генрі smile

  Якось так.

 16. Скажите, как правильно сообщать организаторам по поводу некорректных сообщений, содержащих оскорбления участников? На почту, или в движке есть встроенная функция?

 17. 2013-02-06 в 21:12:29 | Вікторія

  4. Обговорення конкурсних робіт

  4.1. Викладену конкурсну роботу можна обговорювати у коментарях до неї.

  4.2. У коментарях не можна використовувати ненормативну лексику. Забороняється вживання ненормативної лексики із заміною кількох букв крапками або іншими символами. Повідомлення, які містять ненормативну лексику, будуть видалятися повністю.

  4.3. Не допускаються образи учасників конкурсу. Образи – одне з найгрубіших порушень правил конкурсного етикету. Повідомлення, які містять образи, будуть негайно видалятися. Також неприпустимий перехід на особистості.

  4.4. Не допускається безпідставні звинувачення учасників конкурсу, організацій або інших осіб. Якщо ви не викладаєте доведені факти, не забувайте додавати «як мені здається» чи «на мою думку».

  4.5. У випадку порушення правил коментування, зареєстрований учасник чи автор роботи, під якою залишено коментар, може звернутись до адміністрації конкурсу з вимогою видалити такий коментар. Запит має бути надісланий з електронної скриньки, вказаної при реєстрації учасника чи скриньки, з якої надсилалась мініатюра на конкурс.

  Для Мишіуса - читаємо пункт 4.5

 18. Саме так.

  п.4.5.

  У випадку порушення правил коментування, зареєстрований учасник чи автор роботи, під якою залишено коментар, може звернутись до адміністрації конкурсу з вимогою видалити такий коментар. Запит має бути надісланий з електронної скриньки, вказаної при реєстрації учасника чи скриньки, з якої надсилалась мініатюра на конкурс.

  Тобто в пошту. Бажано в координаторську пошту starfortess@i.ua

 19. Щось ви розійшлись сьогодні.

  Середа це маленька п'ятниця?

  Володимире, пропоную вибачитися за словосполучення "український менталітет". І я сумніваюся що хтось ставив собі за мету саме прибирання конкурентів.

  Ігорю, те саме за "совковий". Тут достатня кількість людей відносить себе до дітей радянської епохи.

  А весь зайвий флуд я поки що прибираю.

  Давайте не будемо активно продовжувати цю розмову, а зробимо для себе певні висновки і поділимося ними після завершення конкурсу. У відкриту.

  Якщо беззмістовний і нещадний флуд буде продовжено - коментувати будете на форумі. Знов таки, прецеденти закриття коментів на кілька діб вже були.

 20. Лише тепер допетрав, із чого буча заварилася smile.

  Значицця так. Давайте визнаємо: погарячкували всі. Потисніть одне одному руки й розходьтеся витрачати енергію під коментами.

  МИР МЕЖИ ВАМИ - МИСКА З ПИРОГАМИ!!!smile

  Повертаємося до попереднього статус кво. Навіть я позичаю очі в Сірка й любісінько продовжую коментувати.

  Щодо засвіту - повірте, це не вина авторки. Я на минулому конкурсі таким макаром двічі мимовільно вляпувався, та й зараз ще страх маю. Тут два виходи: або в майбутньому (хай і далекому) увести кнопку редагування повідомлень, або повернутися до формату конкурсу мініоповідань: критика-критика-критика-голосування-від автора.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)