Вернуться на страницу

Comments: 12

 1. 2012-03-23 в 19:46:12 | HarleyDavidson

  Утопії неймовірно нудні. Ваша не стала виключенням LOL Ви обрали невдалу форму викладу. Так, наче читаєте лекцію для читачів.

  Ідея творення світів землянами, в кого вони би не трасформувалися, є плідною для фантастики і, не побоюся патетики, для людства взагалі, її однозначно варто експлуатувати LOL

 2. 2012-03-23 в 21:34:03 | Зіркохід
  Утопії неймовірно нудні.

  Повна, даруйте, дурня. Просто малювати світові помийниці, звалища, руїни, дегенератів і звироднілість незрівнянно легше, ніж описати гармонію та можливий шлях її досягнення. Це все одно, що жваво котитися в прірву чи насилу дкртися до вершини tongue wink.

  Ви обрали невдалу форму викладу.

  З цим погоджуюся. Це не оповідання, радше НФ-нарис. Такі були свого часу популярні, мабуть, до них ще повернуться, коли в нас з'явиться хоч один нормальний науково-популярний журнал. Дуже незле розроблено наукову складову твору (хоч і не оригінальну - згадайио хоча б "Другий шлях" Валентини Журавльової). Є простір для роздумів, а це вже немало. Однак нема повноцінних героїв. Люди так мудровано між собою не балакають, навіть науковці grin.

  Але загалом твір сподобався. Дайош антиутопії!grin

 3. А ідея то не нова...і реалізація шкутильгає. Нема героїв. Суцільний текст дуже важко сприймати. Нова раса космічних мандрівників = мірмікантроп (А.Громов "Погоня за хвостом"). Не вразило.

 4. нудно.

  наче не художній твір, а наукова стаття.

  знайдена не вразила оригінальністю.

  що б порадити... світ класний. Спробуйте його використати як тло для іншого твору в якому вже не зображатимете світ а зобразите щось у ньому.

 5. ах, так... послухайте Аргонова і групу "комплексні числа", "последнее кольцо"

  у мене виникли певні асоціації

 6. хм. Вам вже все сказали. Мені аж шкода, що викладено незграбно. Могло б бути гарним оповіданням. Ідея є. Не знаю вже на що вона там схожа, але досить гарна. Навіть не знаю, як вас підтримать. Чернідар вам діло порадив. Напишіть про цей світ. Тут же на роман вистачить, як заходитись.

 7. Ах да!

  Успіхів автору!

 8. Дуже дякую за відгуки і поради. Напевно, мені ще й не вдалося передати свою думку. Мені здається, що жити в заповіднику – це якось сумнівно. Так само, як і в райському саду.

 9. Та ні, взагалі-то, це було зрозуміло. Просто у вас дуже скута реалізація задуму. Не соромтесь своїх фантазій, якщо вони, звісно, пристойні.

 10. погоджуюся, задумка цікава, як каже Сновида "матчастина" теж у порядку, спроба показати різні періоди,але стиль...багацько пояснень, лекційно. Так це нарис, героїв немає, дій, у яких вони себе проявлюють теж.

 11. Тверда НФ. Твердіше не буває. Науковоподібні викладки замість оповіді, теорії замість сюжету, обмін завумними фразами замість діалогів. Я собі слабо уявляю, як автор зміг зробити це читабельним. Але зміг, за що йому респект.

  Ще б літературності додати, було б супер. Спробуйте поверх створеного світу зобразити героїв і хоч якийсь сюжет. Можливо, комусь і справді цікавіше читати наукові статті, ніж літературу, але вони, напевне, виберуть реальну науку, а не фантастику. Успіхів!

 12. Цікаво читати чіткий логічний аналіз свого твору. Погляд ззовні дозволяє подивитися на власне оповідання по-новому. Дякую. І за поради теж. До речі, мені дуже подобається читати наукові і науково-популярні статті, але і фантастику також.

  Читаю зауваження і роблю висновки.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)