Вернуться на страницу

Comments: 7

 1. А мені сподобалося... Звичайно, до теми конкурсу оповідання можна притягнути тільки за бісів хвіст smile але все одно сподобалося.

  Єдине за "заціпилося око":

  "Ми сьогодні ж летимо на мою планету-столицю. Там одружимось." І це він каже о шостій ранку, коли увесь день попереду. Логічно зрозуміти, що вилітають не "сьогодні", а "негайно".

  Тааак. "Цілодобово вів свій корабель". Доба в космосі поняття надто умовне. Краще такого поняття уникати. Пам'ятаю десь було, що напад на планету було здіснено вночі smile

  Потім ось цей фрагмент "він сам вів свій корабель". Мені він здається перевантаженим якимось... Рекомендую автору прочитати його вголос.

  Але в цілому - дуже добре.

  Сподіваюсь на високі бали для цього оповідання.

 2. Приємний твір, особливо цікаве завершення - ефектне.

  Правда виникли теж заминки у випадках описаних вище, а ще мене здивував такий момент: "Перстень, зробленЕ [?"> з невідомого науці матеріалу" - бо їй же в той момент не могло бути відомо чи відомо науці про цей матеріал (вибачайте за тафтологію smile

 3. 2008-09-06 в 11:50:43 | Авторка

  "Зачіплянки" поприбираю. Добре, що ви помітили й мені вказали smile

  Щодо останнього:

  а ще мене здивував такий момент: "Перстень, зробленЕ [?"> з невідомого науці матеріалу" - бо їй же в той момент не могло бути відомо чи відомо науці про цей матеріал (вибачайте за тафтологію

  Вона зробила таке припущення smile Бо, якщо матеріал відомий науці, перстень не може слугувати доказом візиту інопланетянина. "Зроблене" замість "зроблений" - друкарська помилка. Виправлю.

 4. "Зроблене" замість "зроблений" - друкарська помилка.

  Fixed wink

 5. 2008-09-24 в 12:48:17 | Читанка

  Непогано. Але початок дещо затягнутий.

  +1

 6. 2008-09-24 в 22:44:10 | Наталя

  Задум непоганий, але якось дуже вже неправдоподібно вийшло з зубами. Навіть, якщо головному герою вдалося цілий день проходити із виключно серйозним виразом обличчя, залишається незрозумілим - невже наш красень принц розмовляв із закритим ротом? Чи Інга була настільки щаслива поріднитись із королівською ріднею, що не помітила таких дрібниць?

 7. Дякую за закінчення. Без нього це була б типова "Мері С'ю"

Вернуться на страницу