Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. вітання.

  Усі вони – ваші клони, створені вже після повернення вас до життя. Ми трохи поекспериментували з їх ДНК і вивели різними за статтю і набором хромосом,

  фраза суперечлива. Клони тому й клони, що мають подібний набір хромосом. Якщо ж набори різні - то явно не клони.

  написано симпатично, але є кілька проблем.

  1. примітивність сюжету. Якщо я нічого не пропустив. то він такий: "агресивні земляни знищили себе, залишився один, але хороші інопланетяти всім допомогли".

  2. нелогічність поведінки прибульців. Ок, вони не передбачили агресивнсть землян (хоча всі підстави для цього є) - але навіщо їм допомагати? Особливо, якщо відтворений - теж проявляє агресивність.

  3. мотивація чужопланетян не розкрита. Зовсім.

  4. Єва... гм... ну хоч без сексу обійшлось. Цим твір виділяється в кращий бік від мейнстриму. Хоча розмоножуватись із клоном - попахує інцестом.

  хороше - чудово, неймовірно класно описане пробудження. Початок затягує настільки, що навіть "невитриманий" кінець не розхолоджує бажання читати.

  Рекомендації - ускладнювати сюжет, давати більше дії, а не розповіді про неї. Наприклад, інопланетянам не обв'язково одразу все розповідати, нехай би Андрій сам щось дізнавався, робив припущення, тощо.

  Успіхів!

 2. нелогічність поведінки прибульців

  А я нелогічного не побачила. Це ми, земляни-технократи, товчемось у ступі свого егоїзму, але ж хочеться вірити, що є розвинуті цивілізації, які вже давно минули цей примітивний етап розвитку. Навіщо допомагати? Щоб був великий плюс до карми; щоб виконувати волю Творця і допомагати відсталим вівцям; бо так написано у Кодексі Конфедерації планет абощо. Варіантів багато. Загалом же, про добрих іншопланетян - протолюдей з Хейну - написала ще Урсула ле Гуїн у Хейнському циклі.

  Мені от не сподобалось, що іншопланетяни живуть на Глізе. Чому Глізе? Це всього лиш 20 світових років від Землі - невже така високорозвинута цивілізація стояла осторонь від тотального самознищення Землі і її колоній і нічого про те не відала? Взагалі-то, щойно вчені відкрили цю екзопланету, так усі і кинулись писати про розумне життя саме на Глізе. Логічніше було б закинути "богоподібних" кудись подалі в Космос. Чи то я занадто присікуюсь і все можливе?smile

  П.с. оповідання хороше. Справжня космічна НФ. Успіху на конкурсі!

 3. Темрява. Жодного звуку. Жодних емоцій. Жодних відчуттів. Жодних образів.

  Начало уже многообещающее.

  Человек очнулся в белой комнате, над ним склонился мужчина со світлой шкірой, тонкими губами й нісом і прямим білявим волоссям. следующая фраза удивляет

  - Спокійно, – відповів лікар, - ви у реанімаційному центрі.

  То есть по вышеуказанным приметам должно бать понятно, что склонившийся над ним человек именно врач, а не строитель, например.

  Це був перший для землян пілотований політ до іншої Сонячної Системи.

  Солнечная Система с большой буквы. Озадачивает немного.

  Андрій почав щосили гамселити цього типа, в надії що він скаже правду. Однак Перший лежав не реагуючи на удари.

  Первуй контакт удался.

  Всередині еліпсоподібної капсули була дівчина. Її руки були складені на грудях, а світле волосся невагомо коливалося у воді. Вона мала ніжні риси обличчя, маленький носик, пухкі губи, наче стиглі вишні, і прекрасну фігуру. Вона була ідеальна…

  Ясное дело – это его клон, правда с перемешанными генами. Не хочу скачать ничего неприливного.

  Крайне наивно и очень по-детски. Не в плане рассказа для детей, а в смысле - недалеко ушло от школьного сочинения, извините.

 4. Знов замальовка майже без сюжету. Ніби просто записані думки щодо якось більшого або просто іншого твору.

  Ідея є, і цікава, але чи їй тут затісно, чи автор поквапився записати її, не додумавши.

 5. Авторе,

  Ідея непогана.

  Проте хочу докинути свої п'ять копійок про інопланетян. Якщо вони еволюціонували від рослин, то це не означає, що вони поза колом "виживає найсильніший", оскільки в рослинному світі закон працює так само: рослини ростуть хто швидше, аби поглинати більше світла (помирає той, хто був менший), також є рослини, які "їдять" комах.

  Удачі!

 6. А ось і я - Б-52!

  Ще трохи і остаточно склалося б враження, що до рук потрапив невідомо, як збережений, фантастичний твір епохи розвинутого соцреалізму, щоправда, написаний кимось з літераторів соцтабору, бо навіть припустити неможливо, що у тодішньому радянському творі бодай на мить перестала існувати радянська влада в СРСР. Це все до того, що надто все наївно написано та ще й ні про що за суттю - описати сюжет вистачить одного речення, бо жодного натяку на хоч якусь інтригу чи сюжетне хитросплетення немає і у задумі. Без образ, але Вам конче треба продовжувати писати і тоді є сподівання, що вийде з під Вашого пера щось більш достойне, ніж цей твір.

  Після мене вже традиційно буде комент п.Бурлаки і Вам обов'язково стане легше на душі. А коли від моєї критики не лишиться й сліду, то запрошую Вас на www.samete.blogspot.com - воно того варте!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)