Вернуться на страницу

Comments: 6

 1. І тут якесь обірване вийшло оповідання. Ех, автори, що з вами робити? А така ж доладна зав'язка вийшла. А далі неї події не пішли.

 2. Може, це через гендерні особливості сприйняття, але зав'язка, переобтяжена специфічними описами бою, мені здалася надзвичайно затягнутою.

  Загалом твір розкриває досить-таки розтиражовану тему "машина замінила, витіснила людину" - та я он буквально пару тижнів тому серію "Доктора Хто" приблизно про те саме дивилася. Нічого особливо революційного текст у цьому плані не пропонує. Щодо зображення абсурдності війни, яку машини ведуть із машинами за людські ресурси, - теж загалом усе прозоро.

  Герой із його втомою й зламаністю, як на мене, дещо плаский, бо про його почуття ми більше дізнаємося в переказі, а не в дії. У принципі, щодо психологічного зображення тут два ключові моменти: гіркий жарт про село й риболовлю (мені здалося надміром, що в такому короткому тексті він повторюєтсья) і фінал. Суто моя думка: цього замало, щоб розкрити всю трагедію центрального перснонажа. А таки відчувається, що автор його декларує як героя трагічного.

  Але мікроідея про повернутість на безпеці, яка робить життя прісним і витісняє людину зі сфери справжніх рішень, дій тощо - оце було дійсно цікаво. І вона звучала б значно переконливіше, якби світ, у якому живе герой, не був світом на межі самознищення. Тут безпека, мабуть, нікому не завадить.

  Фінальне враження таке: заявлено кілька цікавих мотивів, але вони всі існують окремо один від одного й не реалізуються повно.

  Утім, читається досить легко (крім початку), це, звичайно, великий плюс.

 3. Єдине питання маю після прочитання:

  І шо?

 4. Дякую за коментарі! Вже й сам бачу, що сире і недописане. Дуже поспішав, пізно дізнався про конкурс. Та і взагалі - це перша спроба. До наступного конкурсу підготуюсь краще, обіцяю! red face

 5. 2018-12-10 в 12:45:50 | Сторонній

  Якщо це перша спроба, то, насправді, непогано. Але це не оповідання, бо ж немає ні конфлікту, ні розвитку подій. + не виситачає новизни. Тим паче я, як і Рибка, полюбляю Доктора Хто wink

  Але мова у вас хороша, так що, попрацювавши над сюжетами, у вас виходитимуть чудові речі smile

 6. Цей твір не оповідання, а скоріше замальовка.

  Сюжету, як такого, майже немає. Розкриття ГГ - теж.

  Проте є "бойова фантастика". Мабуть, такий жанр нам також потрібен cool smile

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)