Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. 2013-02-11 в 20:18:42 | Альтаїрченко

  Оптимістично smile Людина жаліє себе, жаліє, але боїться щось змінитиу житті. А як побачила свій мазохізм збоку, так і перетворилася на оптиміста.

  Ідея сподобалась.

 2. За самокопирсанням персонажа ідея якось пролетіла повз мене. Нудно вже вкотре читати про реінкарнантів, білі кімнати та інші химерії. Моя звивина не витримує. Мабуть, я знову забрів не туди. Перепрошую тяжко.

 3. "я-я-я-я"

  "я не бачу, я не встигаю... " ітд. Якщо це задум, то перебір.

  "думки-думок". Взагалі - дуже багато повторів.

  давучке
  ??

  багато зайвих уточнень. "ліжко цього (не іншого) чоловіка стояло під вікном".

  Не вішайте на дерево табличку "дерево". Це і так видно.

  далі - уточнення в дужках. Інколи без них обійтись, але як правило вони погано читаються. Особливо - два підряд.

  босими своїми ногами
  аналогічно

  Я тварина, а не звір, худоба, якого не випустили на волю, а якого знову загнали в стадо, і він радіє, що на своєму місці, знову в цьому темному метро!

  дуже невдале речення

  Дочитав. Основна претензія - це не фантастика, і не по темі твору. Написано досить цікаво, герою співпереживаєш, є сюжет, є закінчення. Над текстом із технічної точки зору є над чим попрацювати.

  Проте фантастика - це фант. припущення, це нові(інші) світи. Містика, фентезі, врешті-решт. А тут - скоріше абстрактна проза. Це теж непогано, але з іншої галузі.

 4. А мені сподобалось! В описі безладдя в голові Павла я побачив опис безладдя в свідомості суспільства, його монолог самого з собою. Замість лінейного сюжету ми отримуємо багатство контексту. Оповідь могла б так і захлинутись в абстрактному експресіонізмі, якби не намагання героя (суспільства, світу) винести себе самого на руках, щоб якнайскоріше розпрощатись. Це гарна постмодерністська фантастика, переповнена, нехай і не описаним, символізмом, а також характерним для епохи розпачем та самоіронією.

 5. Мені сподобалося! Зараз працюю над чимось подібним, тому був трішки шокований подібністю сюжету)))

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)