Вернуться на страницу

Comments: 5

 1. 2016-09-19 в 13:32:37 | Натюрліх

  Вітаю, авторе!

  Щось дуже близько до Чужих...

  Але написано не зле.

 2. Дякую smile Було ще цікавіше. Просто третину оповідання скорочено: обсяг став менше, текст постраждав, ясна річ.

  Про "Чужих": люблю це кіно. І, здається, що розумію, про що йдеться )))...

  Однак його у голові зовсім не було, коли писалось smile . Сподіваюсь, що пригодницька фантастика з елементом НФ таки вийшла smile. Хоча для мене це новий жанр smile.

 3. 2016-09-21 в 08:58:10 | Чернідар

  Який зміст колонізувати інші планети, якщо Землю реколонізувати набагато легше? Атмосфера, кажете токсична? Зате тиск нормальний, температура не -100 і гравітація в нормі. Мотивувати колонізацію, що, мовляв, Землю спаплюжено - не надто логічно

 4. Все логічно: людство має далі йти, а не сидіти на Землі в очікуванні, коли Сонце її спалить або коли Місяць зійде з орбіти і розлетиться на скалки - і теж знищить Землю. Чи Сонце просто згасне -але це вже інша історія. Гадаю, що спочатку таки буде трохи спекотно ))))) . НЄ... гадаю, що варто підіймати свою, соррі, попу - та рухати нею у бік планет з більш сприятливими умовами. А Місяць - це старт. Місяць, Марс, Титан - це старти, це спроба жити поза земними умовами. Зрештою,треба на чомусь набивати руку людині, щоб летіти до інших зірок, а не крутитись навколо Сонця: там є шанс знайти подібну до Землі планету. Мені шкода, Чернідаре, що ви зв'язали екокатастрофу - з єдиною мотивацією для колонізації інших планет. Зонди фон Неймана мали за мету завойовування галактик і роботи були - як досконалий метод: колись ми шукатимемо домівку поза планетою. Про це йшлося. Більш глобально дивитись треба.

  Але якщо вже за текстом: давайте, помирати від генетично-мутаційних хвороб, сидячи під куполами чортзна ще скільки століть, перероблюючи повітря та інші ресурси... А, раптом, генератори накриються? wink ще щось трапиться? наприклад, народний бунт чи війна невеличка? І це на Землі? То хоч порід колонії врятують smile)). Ще одне пояснення буде таким: уявіть, що побудовані купола на Землі не можуть бути більше розбудованими, ніж вони вже є. Наприклад, через радіаційне зараження Землі. Ви ж, певно, знаете, як атмосферні фронти - вітер, дощі, сніги - переносять радіацію з однієї точки планети в іншу? Чом би не зробити фантдопущення: відбулася війна, кілька зон, навіть материків - заражені. за катастрофічно малий час будують куполи для вцілілих людей - а, може бути (що більш виглядає на правду), що фінал війни та наслідки були передбачені, і міста-купола були побудовані заздалегідь. І далі - вже не побудуєш: критично потрібні будівельні матеріали, чиста земля - де їх взяти??? А всім хочеться діток та продовження роду. Кохання та інстинкти ще ніхто не відміняв smile) Куди дінемо людей? Приховані роди-аборти? мітинги незадоволених? Під жорстку військову диктатуру всіх?.. тут можна гратись - як завгодно, з цією темою. Але мені імпонує не ліквідація населення з метою кореляції демографічного вибуху... а просто переселення на інші планети. Ну, така я вже добра істота smile, не стала придумати жорстокий світ неофашизму, де чоловіку не можна торкатись жінки - щоб не потрапити під бюрократичні санкції та трибунал smile))))). Стерилізувати, авжеж, можна було б всіх - також вихід )))). Але... мені вистачило квот на народження smile.

  Дорогенький Чернідаре, із повагою до вас та подякою за критику cool smile - бажаю перемоги smile .

 5. 2016-09-22 в 13:17:50 | Джон Константин

  Вітаю, авторе!

  Колонізация - це завжди логічно.

  Земля у свій час теж була колонізована. Наприклад, конкістадорами...

  Твір сподобався.

Вернуться на страницу