Вернуться на страницу

Comments: 10

 1. Задум непоганий, з реалізацією треба працювати. Але! Є тут із чим працювати. Скажімо, розповідь про бабусине життя не варто подавати як набір біографічних фактів. Ліпше подати від першої особи. Спостерігач же може читати мрії. Ось так стоіть бабуся, простягає руку, а тут - іде молодий офіцер з гарненькою жіночкою. А бабуся думає: "Був же ж і в мене чоловік-офіцер, була з ним щасливою"... Тоді знов Камера відїзджає", загальний план - вітер доносить звуки музики... Дівчинка пробігла:"А в моєї Софійки були косички довші"... Щось такого.

  Хоча в ідейному плані я з вами не згодна. Немає сенсу лізти у задум Творця. І щасливе було життя в бабусі. Не треба туди пхати носа молодій аспірантці. Щастя - річ минуща, так савмо як і все інше. але то таке - моя думка

 2. Взагалі-то, я на це й натякала. Що не треба людей робити щасливими. Вони вже щасливі. І навіть, якщо ми про щось мріємо, це не значить, що ми цього справді хочемо. Мрії повинні залишатися мріями.

  І на бабусі Лана наступить на ті ж граблі і може це зрозуміє.

 3. "Але схожої ситуації на те, що сталося з сином – ніде не було."

  як, мама скоренько прочитала все про попаданців??? а про них тільки лінивий не пише?

  "Яке Ви маєте право вмішуватися в наше життя! " дитина так не скаже, виразно чути слова автора

  оопс... відколи починається про бабусю - повний провал.

  порада: не замінюйте акт дії розповіддю про неї. біографію бабусі так розкривати просто не можна, тільки від першої особи. Наприклад так: Лана не дура і для початку відправилась в минуле подивитись що ж там було... а потім зрозуміла, що щоб чиєсь життя поправити - треба щонайменше його прожити.

 4. 2011-03-08 в 14:47:25 | Аноним

  А мені сподобалось, тут всі кажуть, що бабуся підкачала, але я так не вважаю. Ви на її прикладі хотіли показати - людину не можна зробити щасливою.smile

  І взагалі, в житті не буває абсолютно щасливих людей, завжди щось затьмарює щастя.

 5. Ви на її прикладі хотіли показати - людину не можна зробити щасливою.
  wink

  та ж тут ганять не саму бабусю, а саме спосіб, яким скористався автор

 6. 2011-03-08 в 15:40:32 | Аноним

  Бабуся руліт, раз про неї та її оформлення тільки йде річ.

  Хоча я, мабуть, зробила би фокальним персонажем Лану і тоді ніяких проблем би не було. Можна написати і від хлопчика, та тоді вдається в знаки його вік – не дуже пофілософствуєш.

 7. 2011-03-08 в 16:44:03 | Аноним

  А мені сподобалося - і історія хлопчика, і те, як трохи в іншому стилі написано про бабусю...gringrin

 8. Дякую за відгуки - дійсно наче бачиш себе зі сторони - не завжди приємно, але корисно. Можливо, правда, "Бабусю" можна було і по-іншому обіграти. В будь-якому випадку все прийму до уваги.

 9. Цікавий задум, але місцями текст неідеальний - мяко кажучи. Коли зникає дитина - питають хто її бачив останнім, де, коли, з ким, а не "чи не помітив хтось щось". "Радісно погодилась" взяти відпустку при зниклому сині теж кидається в очі .

  "Ленінська куниця" - кузня.

  У цілому - враження позитивне. Успіхів!!!

 10. Так, є , на жаль, і друкарські помилки (як з кузнею)red face. наступний раз сім раз прочитаю - один відріжу.

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)