Вернуться на страницу

Comments: 11

 1. написано непогано, але початок складний і недостатньо інтригуючий. Якби не конкурс, навряд чи я б продерся далі, ніж через перші абзаци

  Дівчина говорить надто складно, як для ситуації. По моєму - неправдоподібно.

  от дивістья - хлопець кричить на неї, схвильований,а вона "нелюблю, коли ти перебиваєш..." Нормальна сказала б "не перебивай!".

  Це ІМХО.

  досить старий будинок.

  дуже невдала фраза. Що значить "досить старий"? "хрущовка"? "сталінка"? "дерев'яна халупа?". краще щось типу: "в старий, ще австріяками зведений будинок з колонами на гострим дахом"

  хоча поведінка дівчини дивує неправдоподібністю.

  Газета і правду була
  помилка

  А, так, для тих, хто не знає чи ще не здогадався, примітка:ми заручилися.
  так, ідіоте читачу, це для тебе. Може не варто читачів вважати аж такими дурними?

  Ось і кінець. Що сказати? Може я чогось не зрозумів. Напевне, я не ваш читач. Але...

  Вибачте, а що робить це оповідання на конкурсі фантастики? Якщо це оповідання, а не перша глава чогось-там. Бо особисто я відчуваю себе обманутим - не бачу ні фантастики, ні теми конкурсу, ні кінцівки.

  Не сподобалось, пробачайте.

 2. Chernidar,

  от дивістья - хлопець кричить на неї, схвильований,а вона "нелюблю, коли ти перебиваєш..." Нормальна сказала б "не перебивай!".

  та це нормальна фраза. я так завжди своєму бойфренду кажу " ненавиджу, коли мене перебивають!" щось схоже. не тому, що ненормальна чи нормальна. а просто, щоб здаватися ввічливою. smile це ж дівчата. тут, як каже мій безтолковий друг, "фіг поймеш". smile

  Автор,

  а оповідання. воно більше містичне, ніж фантастичне. але мені сподобалося.wink

 3. я так завжди своєму бойфренду кажу " ненавиджу, коли мене перебивають!

  ви зачепили дуже цікавий момент: те, що буває насправді може мати негарний вигляд в книжці. Яскравий приклад - один бойовий корабель вступає в дуель із найсильнішим флотом світу, топить флагман прямим попаданням в рубку. Чисто випадково - снаряд попадає під таким кутом, який може бути лише теоретично. Попутно там гине весь генералітет. Потім наш корабель спокійно киває п'ятами від усього флоту. але в останній момент останній літак останньою бомбою (епік, правда?) йому випадково клинить кермо, і він три доби плаває колами, поки його всім флотом топлять.

  Напиши таке в книжці - заклюють. Але історія має цікаве почуття гумору.

  Так і тут. В реалі дівчина може сказати "невтемну" фразу. А в книжці на цю ж фразу (яка в реалі може прозвучати) будуть супитись: неприродно! річ у тім, що тут характер дівчини недостатньо прописаний, щоб ця фраза звучала органічно - просто мало місця для цього. Тому спрацьовує шаблон: "дівчата (середньосатистичні у мене в голові) так не говорять"

  Втім, є й інше пояснення - таке сприйняття цієї фрази пояснюється моїм власним когнітивним викривленням, тому варто поспостерігати чи тільки я на неї звернув увагу - чи ще хтось.

 4. Chernidar,

  насправді чудовий приклад про корабель.

  і я цілком погоджуюся, що це вже від сприйняття. різні дівчата по-різному говорять. і в кожного чоловіка своя асоціація з "природністю" фрази, залежно від особистого досвіду.

  цікаво почитати думку інших.

 5. ага. "Бісмарк"

  http://ru.wikipedia.org/wiki/Bismarck_(1939)

  а ще цікава історія з "Аполло-13" теж написав би хтось - не повірили б. Особливо той момент, коли вони за допомогою скотчу ремонтували ситему життєзабезпечення.

 6. Chernidar,

  ніколи раніше не цікавилася кораблями (боюся води, а на кораблях завжди панікую). а виявляється, що тут такі цікаві історії. дякую Вам. почитаю детальніше.

  можливо в мене банальна асоціація до

  вони за допомогою скотчу ремонтували ситему життєзабезпечення.
  :

  як в нас зараз за допомогою коли в машинах деталі чистять (не хочу точно сказати, бо в термінах заплутаюся).smile

 7. до запаху старих книг та чаю
  Певно, до запахів.

  Мені одразу здалося, що то будинок досить непростий: визначити, чи живе у нім хто-небудь було доволі складно, від стін віяло травами, а усі тіні збігалися в один куток.
  Отут описано хату. Краще б і сказати - хату. Бо будинок (власне у мене) асоціюється з спорудою від двох поверхів і вище з кількома квартирами. А отже і запах має бути різним і таке інше. Але, тут певно справа сприйняття.

  ключі висіли на першому місці, куди я простягла руку.
  Не дуже вдала побудова. Руку простягти можна багато куди, себто тут читач замислюється, куди ж власне? (принаймні я замислився) Розумію, це потрібно для пояснення того, як дівчина потрапила до хати. Але б краще сказати - висіли на цвяху біля дверей, абощо. НМД.

  - Ревнуєш? Дарма. Він років на десять, а може, й удвічі старший за мене. Тим більш, я люблю тебе… - Дара торкнулася моїх губ пальчиками і почала малювати на них лише їй зрозумілі фігури.
  А отут класний епізод. Така собі узагальнена жіноча відмазка і поведінкаwink

  Сказати, що я здивувалася – не сказати нічого.
  - Ну то й не кажіть, - казав Арєнєв на МК.

  і жили ми взагалі досить далеко
  Все в нашому житті відносно... Так відносно чого, власне, жили досить далеко?

  Ну, написано непогано. Хоча тут радше не фантастика, а така собі, добра казочка. Добра, легка і...передбачувана. Особливо з моменту появи браслету. Інтрига, як така, зникла. Все так поволі, неквапом. Я от не зрозумів: виходячи з тексту Дарія належала до роду тієї жіночки із замітки. А от з якого такого іншого життя? Тут лінія недоведена. І чому, власне, діти мають зустрітися теж незрозуміло. Виходячи з цих недомовок, вважаю, що це не оповідання, а частина чогось більшого, просто адаптована під конкурс. Хоча, можу помилятися.

  Успіхів.

 8. Такі речі заскладні для моєї звивини. При читанні постійно згадувався Бердник, може, думаю, реінкарнація класика smile? Якщо серйозно, то це не той напрям фантастики, з яким я гуду в унісон cool smile. А якщо вже зовсім-зовсім, то ризикну порадити трохи підстригти кучерявості в описах та діалогах. Насправді таке, як, скажімо, запивання літер чорнотою, не зустрічається ні в житті, ні в іншому житті wink.

 9. 2013-02-02 в 11:28:23 | Дврг квдл

  Отже дане оповідання супер і заслуговує на перемогу. Автор молодець!

  Подумав і вирішив написати схвальні відгуки до всіх оповідок, без виключень... а то повторюється старорежимне минулоконкурсне ярликування і зомбування. Це - супер і заслуговує фіналу, а це - не дуже.

 10. Комент недолугого критика:

  (усе тут лише моя скромна думка)

  Авторе! Я вам не повірила. І справа, мабуть, навіть не в тому, що я працюю на залізниці. А в тому, що два тижні тому брала квиток зі станції Волноваха білет напрямком Донецьк- Мелітополь. І про те, що квиток можна взяти з будь-якої станції знала з юного віку. Друге питання: куди вона приїхала? Потяги не зупиняються посеред поля на станції «хтознаякий» кілометр. Це прерогатива електричок. А усюди, де зупиняються поїзди, є вокзали. І куди розумніше залишитись ночувати на непривітному вокзалі, аніж пертися світ-заочі у якісь невідомі хатинки, де живуть страшенно старі, аж на десять років старші чоловіки. Момент із чарівною появою квитка порадував, сама так умію іноді. Але залізничники стосовно цього задіють свою власну «залізничну» магію. А зараз і взагалі можна купити квитки у мережі інтернет.

  Є ще газета, яка теж, ще той рояль.

  Після того, як я усе це прочитала, ставлення до твору виникло вельми критичне. Ви вже вибачте, але й надалі довіри не виникло.

  Що погано:

  Авторе, ви примусили обставини грати на вас, а не створили ситуацію. Так нечесно і це помітно. Ще й тема «Інше життя» виглядає притягнутою за вуха.

  Що добре:

  Добре, що ви продумали, хоча й простенький але цілком завершений сюжет, спробували показати романтичні відносини. Написане теж, цілком пристойно.

  Висновок:

  Є ідея, є вміння писати, але сюжет шкутильгає, а мотиви тим більше. Це складно пробачити, враховуючи назву.

  Успіхів!

 11. Грамотне, добротне оповідання. Але, авторе, дуже довго ви розгойдувалися. Не зловживайте терпінням читача, воно може увірватисяsmile Його, вередливого читача треба зразу брати за роги, навіть за вуха можна, аби він по самі ті вуха сидів у вашому творінні до кінця.

  Якщо достане терпіння пройти всі оповідки й не найти кращого, то ваше однозначно в топі.

  Успіхів!

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Вход/регистрация (войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)