Вернуться на страницу

Comments: 4

 1. Гарна середина, цікавий світ, але мені не вистачило цілісної ідеї чи конфлікту. Вдома їй не подобалось, знайшла собі компанію з іншого світу, стрибнула, опинилася там — і... що? Тобто є натяк на романтику та міжсвітовий конфлікт. Але розв’язки я не побачила. Можливо, цим першим стрибком автор намагався щось показати?

 2. Нагадало вислів з "Тигроловів" Багряного - "Сміливі завжди мають щастя". Схоже, що в автора цього оповідання була майже та ж сама думка. Читала із зацікавленням.

  Але погоджуся з Росавою, не вистачає конфлікту. Дещо романтично, дещо захопливо, проте історія вийшла начебто неповною.

 3. Ну от чому Девід і Пітер? Чому імена обов’язково заморські? Чому не Давид і Петро, або хоча б щось нейтральне на кшталт Олександра?

  НІчо так янг едалт. Працюйте далі, таке зараз в моді. smile

  Щасти!

 4. Є кілька нестиковок.

  1. Героїня не може розмірковувати про справжність чи несправжність неба. Якщо у її світі небо - це межа між світами, то вона вважатиме таке небо найсправжнісіньким. А де вона бачила інше небо?

  Або ж я чогось не зрозуміла з тими небесами.

  2. Зібралися компанією, посварили героїню за запізнення... для чого? Щоб дійти до тої вежі, а потім знову розійтися? А не логічніше було б зібратися ближче до потрібного часу біля самої вежі?

Вернуться на страницу
Прокоментуйте!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментувати без реєстрації

(войти без комментирования)

Имя и сайт используются только при регистрации

Якщо ви вже зареєстровані як коментатор або прагнете зареєструватися, вкажіть пароль і свій актуальний email.

(requried)